יום רביעי Vol.2

TyrAnnyA

New member
יום רביעי Vol.2

אז... שלום לכולם. למי שעוד לא מכיר אותי- שמי אנני. אני חדשה כאן, אבל לא חדשה באשלון הישראלי. מי שלא יודע- אני דיברתי עם שוקי וייס פעמיים, הוא נתן לי להבין שהם עדיין במגעים עם המפיקים של 30 לגבי ההופעות בארץ. כמו כן הוא לא התרשם כל כך מכמות האנשים במועדון המעריצים הישראלי שזרקתי לו-60 איש. אך אמר שייצור איתנו קשר באיזה שהו שלב. זאת, בעצם, הסיבה העיקרית לכך שאני ושני החלטנו לקיים את המיני קידום הזה ביום רביעי, דווקא ברחוב שבו נמצא המשרד של שוקי וייס. זה בהחלט חשוב להראות לו את הכוח שלנו, את היכולת שלנו לקום ולעשות משהו שיתרום לקידום הלהקה האהובה בארץ. זה חשוב גם להראות את זה לעצמנו. זו באמת הרגשה מצויינת לעשות זאת, לקחת חלק במשהו כל-כך אדיר, לדעת שאתה -אחד מאלה שהשתתפו במירוץ הזה. המירוץ שיביא את כולנו בסופו של דבר להצלחה של הפרוייקט הזה ששמו "להביא את 30 לארץ". תעצרו אותי
בקיצור אם בא לכם להצטרף ביום רביעי- ברוכים הבאים. אני הולכת לצלם את זה בוידאו, לערוך ולשים בכל המקומות ברשת הקשורים לאשלון ישראלי (מייספייס, פייסבוק, הפורום הרישמי וכדומה). כמה שיותר אנשים- יותר כיף. אנחנו נדביק פוסטרים ומדבקות, נחלק פליירים, אולי נחתים קצת אנשים על העצומה (אין מה להתבייש, באמת!) אם בא לכם על יותר פרטים על איך כל זה עובד- תשאלו פה, תשלחו הודעות פרטיות לי או לשני (השבוע אני הולכת להיות כאן כמה שיותר). מי שעדיין לא ראה- מוזמן לצפות בסרטון שצילמנו באחד מימי הקידום. הלינק: http://www.youtube.com/watch?v=rPkyvwZHP-k בבקשה, כל מי שמתכוון להשתתף- תארגנו כאן סוג של roll call, כדי שנדע למי לחכות. אני חוזרת- יהיה המון כיף

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

אני לא בטוח אבוא אי אשתדל.. אבל אתם יכולים ללכת עם המוזיקה שלהם ברחוב.. יכול ליהיות שיש אנשים שמכירים ת'שירים אבל לא יודעים ת'שם שלהם או את שם הלהקה...

Aarieli

New member
../images/Emo224.gifכן

אבל זה מבזבז המון המון סוללה בפלא אז עדיף בMP או משהו . תביאו רמקולים .. D;

TA127

New member
אפשר להבין משהו אחת ולתמיד?

למה לעזאזל כולן פה בנות? לא שיש לי משהו נגד בנות אבל איך זה שאין להם מעריצים בנים?? אם זה יהיה ככה בהופעה זה יהיה פשוט מביך לבוא... חוץ מזה...זו לא להקה שהמוזיקה שלה או כל משהו אחר פונה רק לבנות...הם לא הבקסטריט בויז WTF...

Aarieli

New member
../images/Emo224.gifבנית שומעים אותם גם ..

פשוט לדבר בפורומים על דברים זה לא הקטע שלהם XD אל תדאגי יבואו לשם בנים (בתקווה שיהיה בכלל הופעה) ואם לא נכריח את ג'ארד לעשות סטרפטיז XD

Aarieli

New member
../images/Emo224.gif ** בנים

וסורי,חשבתי שזאת בת XD לקח לי לקלוט דברים שנים XD..

ברור שיש להם, הם פשוט לא בפורוםXD ../images/Emo223.gif

יש לי 2 בכיתה ששומעים אותם, אבל אין מצב הם יירשמו לפורום/יצטרפו לקבוצה בפייסבוק וכאלה, לא הקטע שלהם. אולי אם יש לנו עצומה אני אגיד להם שיחתמו ויעבירו הלאה, אבל עצומה לא תעזור מספיק ,נכון..? ובהצלחה לכם ביום רביעי!
אני אשתדל לבוא למפגש בחופש...

TA127

New member
פורום זה לא קטע של בנים?

טוב זה אחלה מקום להשיג מידע על הלהקה. אני בחיים לא הייתי מגלה שהם מתכוונים להוציא אלבום אם לא הייתי רואה את זה פה. אבל אני מבין את הנקודה שלכן...

לאלא, לא התכוונתי לזה. ../images/Emo223.gif

פורום זה קטע של בנים בדיוק כמו של בנות, אני מכירה הרבה בנים בתפוז
התכוונתי לילדים בכיתה שלי ספציפית שהם לא בקטע אז אין סיכוי שהם יצטרפו.

TyrAnnyA

New member
העניין הוא

שפשוט בנים הרבה פחות פעילים מבנות. אני אישית מכירה המון בנים בארץ שאוהבים את 30, פשוט הם איך שהו פחות בקטע של פורומים, קידומים וכדומה.

חחחחח, בתור אחת שהייתה בהופעות

יש שם בנים. כמו שכולן אמרו רובם לא פונים לפורומים. וגם אם כן, בגלל כל הבנות הם גם בדר"כ עוזבים

../images/Emo14.gif../images/Emo115.gif וואי אני מכירה כ"כ הרבה בנים

ובכלל אנשים ששומעים את 30, אני הבנתי מהבנים ששומעים שהם לא מסתדרים עם פורומיפ או משהו
אבל בהופעה [אם תהיה *הלוואי*] אני מבטיחה לך שיהיה מ-ל-א בנים ^^"

DarkSecretLove

New member
../images/Emo206.gif הודעה חשובה!!!

כל מי שהלך שני מוסרת שתפגשו ליד תומר בדיזינגוף סנטר!!! [הגאונה שכחה לרשום והיא בלחץ שכולם ידעו]

למעלה