יום ראשון...

נמש164

New member
ראשון שלי...../images/Emo16.gif

הייתי חייבת לפרוק קצת וכדי לקבל תמיכה... אז היום אלה הצילה לי את החיים ואני אוהבת אותה על זה מאוד
הרגשתי חרא רוב היום כניראה הדביקו אותי בשפעם החברים שהיו פה שישי-שבת... אז היום בבוקר או במהלך הלילה, ניפטר ילד מהישוב, קטן ממני בשנתיים. יצא לי להכיר אותו כשמצבו כבר היה רע מאוד, במיסגרת ההתנדבות בישוב במד"א. אבא שלי שהיה אצלם בשבת שעברה אמר שהמצב שלו ממש רע והוא מורדם ועל מורפיום. בקיצור, היום חשבתי ששמעתי על זה משהו בבצפר אבל לא הייתי בטוחה וברגע שחזרתי הביתה ראיתי את המודעת אבל מול הבית שלי על הלוח מודעות
בקיצור,
לזיכרו של שקד קרן, שנפטר כל כך צעיר ולא הספיק הרבה בחיים.

ראשון...

היה יום נחמד וטוב שעבר חבר'ה מחר ר"ה אני לא נכנסת הרבה לאחרונה מקווה שזוכרים אותי יש לחץ למודים חידון התנ"ך הדרכה קו לחיים וכו' אז שנה טובה לכולם וסליחה אם פגעתי במישו כתיבה וחתימה טובה אוהבתותכם שמרו על קשר באיסי ובמסנגר זוהרה

Insanity Is Me

New member
פיף.

ישנתי כמו קקה בלילה, וכל היום הייתי עייפה. יום סביר בבצפר, 7 שעות חופרות ביותר של מקצועות לא מעניינים בעליל
מהבצפר אמא באה לקחת אותי לראשון, נסענו לקנות דברים מגניבים לחדר [לשיפוץ וזה] ב6 נסענו לסבתא, ישבנו קצת וחזרנו הביתה. בערב יצאתי עם החבר, החברה הכי טובה וחבר שלה. היה אחד המצחיקים
חזרתי ב4 וישנתי כמו בול עץ נחמד. [:

למעלה