יום ראשון

Drenthe

New member
וואי וואי, כל הכבוד מיכלולה ../images/Emo3.gif ../images/Emo47.gif

הלוואי עלינו גם בעתיד

Drenthe

New member
אין לימודים! חוזרים בחמישי.

רק לאלה שרוצים לעשות בגרות ברביעי, יש על מה להתלונן; השאר? חופשה! ומשום מקום.

Drenthe

New member
אבל מה, יש מבחנים באוניברסיטה.

כך שזה לא הכי מהנה

eliav16

New member
ראשון =][=

הלכתי לביה"ס, היה נחמד... חזרתי הביתה, דיברתי עם אמא והיא לא נותנת לי להוציא רשיון לאופנוע
אני כ"כ רוצה את זה!!! כנראה שאני אצטרך לחכות ל17 ואז אני לא אצטרך את ההורים
ובכללי היה יום נחמד, מקווה שימשיך ככה

וואו, 100 בהיסטוריה??../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif

יפה!@#^$#^$&^)*
לא ידעתי שזה אפשרי בכלל
אממ.. יום ארוך..
התקדמתי באתר במחשבים בשיעור, היה בסדר... המורים היו נחמדים היום (כל המורים הנחמדים שמלמדים אותי מלמדים גם ביום ראשון. אבל יש גם מתמטיקה והיא לא תמיד כזאת נחמדה
) ו... אמממ... יום שלישי ורביעי יהיו מבולגנים בגלל הבגרויות של 3 יח' ו4 יח' במתמטיקה (אני 5). אבל יש לי המון ש"ב להכין למחר וליום שלישי בחדו"א וטריגו
יאללה יהיה טוב
יום נעים!

נמש164

New member
העלו אותי ל4../images/Emo2.gif

טוב, אחרי בלאגן שלם שהבצפר הממש מפגר שלי עשה והעביר אותי כל הזמן יחידות באנגלית מה שגרם לזה שאין לי ציון למחצית הזאת, פתחו סוף סוף, באמצע י"א, קבוצה של 4 יחידות
קיצר עכשיו מצאתי את מקומי ואני מקווה שזה ישאר כך
הייתי עם חברה בקניון ניסיתי להחליף את האמפי5 החדשדש שלי לצבע אחר אבל לא היה, אז נישארתי עם אמפי5 שחור וסקסי
אכלנו סיני והיה נחמד
היום הודיעו לי שהמורה שאני הכי שונאת נוסעת איתנו לפולין, אני פשוט לא מאמינה! החלטנו לעשות חרם, אם היא יוצאת אנחנו לא יוצאים
, אבל כמובן שזה לא אפשרי...

LOLI152

New member
נורית? יש!! ../images/Emo6.gif

אני מצטערת חומד- זה פשוט אומר שהיא לא תהיה כאן. יש! !

Insanity Is Me

New member
וואו! כל הכבוד!../images/Emo47.gif

הלוואי עליי 100 במגן בהיסטוריה! [: וול וול, יום משעמם - שעתיים לשון על הבוקר, איכסה. אח"כ אנגלית. אני נשבעת שאני לא יכולה לראות את הפרצוף של האישה הזאת יותר, היא גורמת לי להתרגז רק בזכות ההבעה הדבילית שלה!%# לפני כמה זמן החבר אמר לי "תשלחי לי SMS כל פעם שהיא מעצבנת אותך", אז אני שולחת. מרוב עצבים יוצאות לי דרכים משעשעות להתנקש בחיה, להלן מיטב הSMSים: "בא לי לחמם שיפוד ברזל מעל מדורה ולתקוע לה ישר במעיים!" או: "כמה אני שונאת אותה! הייתי משכפלת אותה ומארגנת עליה כיתת יורים" ורק תגידו שזה לא סימפטי!
זה גם מצונזר, ד"א! בכל אופן, החבר הגיע שעה לפני שהוא היה אמור להתחיל כדי לשבת איתי בשעה חופשית שלי ^_^ היה מצחיק סיימתי ב2 ורבע ומאז אני משועממת ודוחה את הקץ לעשות שיעורים בלשון ואנגלית...

איזה יום D:

קמתי עם חבר שלי, אז כבר היה פתיח טוב ליום. מאה במגן במתמטיקה (03, לא חוכמה, אבל היה לי קשה להשיג את זה), יום קצר, בלי יותר מדי שטויות. עכשיו חופש עד יום חמישי ^^!

o p c

New member
חס וחלילה!!! אבל מי את? ../images/Emo3.gif

מצטער על הבורות

figure it out

New member
חחחחח שום בורות. ../images/Emo122.gif אני הבורה ../images/Emo3.gif

מסתבר שלא מספיק להציג את עצמך פעם אחת... לא, סתם. אני פה רק לפעמים. בעיקר קוראת. אבל.. השתתפתי בדיון של עופרת יצוקה

o p c

New member
100 בפיזי' (בהתחלה הוא נתן לי 67 כי הוא חשב ש

עשיתי תרגיל אחד פחות)+מבחן בהיס'+בוחן פתע בערבית

למעלה