יום עצוב

danake

New member
יום עצוב

התאומים המדהימים שלי בני השחוש ושיבעה חודשים עובדים כבר 10 חודשים בתוכנית ABA, אשקר אם אומר שלא התקדמו, כן אחד מהם חוזר כמעט על כל מילה אבל לא בצורה ספונטנית, השני לא מדבר כלל, התקשורת של זה שאינו מדבר טובה יותר משל ה"דברן" לאחרונה יש לאחד מהם גרייה חזקה מאוד ביידיים שלא הייתה אף פעם... לפני שנה ביומהולדת שלוש ישבתי ובכיתי משמחה ומכאב... חלמתי לראות אותם בני 4 ביומהולדת מדברים איתי וקורעים את עטיפות המתנה.. עוד מעט הם בני 4 ואומנם יש התקדמות אבל הם עדיין הפידיידיים שלי שלא כשאר הילדים ואני שומעת על ילדים עם התקדמויות כ"כ גדולות שמדברים ומתקשרים... ואני ממש זועקת ושואלת את אלוהים למה דווקא לי תאומים שניים שניים להבין שניים לתקשר שניים לדאוג שניים לקוות... למה? אני כ"כ אוהבת את הילדים האלה הם כל חיי וחיי בעלי... ימים כאלה של עצב וכאב והגרון חונק וחייבים להמשיך. הייתכן שלא אשמע את אחד מהם מדבר לעולם אני לא רוצה לחשוב על זה אפילו אני רוצה כ"כ להאמין אבל לפעמים אני ממש נישברת... נימאס לי כבר לבכות.. אני בכלל לא יודעת אם לשלוח את ההודעה או למחוק אותה ומספיק שפרקתי עם עצמי את הכאב..... לא החלטתי אני אשלח ..... מה עושים גרייה כה חזקה בידיים? וגרייה לאור ניסינו הומאופטיים ריפוי בעיסוק ABA כולם אומרים שזה חלק מהתסמינים וזה הולך ובא.. האומנם? אמא

ssnz

New member
ליבי איתך היי חזקה../images/Emo201.gif

ליבי איתך

אל יאוש דברים משתנים בני לא דיבר כמעט עד גיל חמש ואמא הוא אמר רק בגיל שש היום הוא מדבר המון גם אם זה לא תואם לגיל עדיין מבחינתי זה עולם ומלואו. לגבי הגריה, ידוע לי מהורים שעושים דיאטה עפ"י הביורפואי ונותנים תוספים שהגריה נאלמת, את יכולה לשלוח מסר לתלמה פינץ בכדי לשמוע יותר סיפורי הצלחה כתובים בפורום הביורפואי

למעלה