יום עיון לקראת הלידה בתל השומר

מיקגאפ

New member
יום עיון לקראת הלידה בתל השומר

גנבתי את ההודעה מפורום אחר... אני מתכננת ללדת בתל-השומר (יולי) ונראה לי שאולי כדאי להגיע. יש מצטרפות? (אם כן צריך להזדרז ולהזמין מקומות - מס´ מקומות מוגבל). מיכל

מיקגאפ

New member
אוף - הלינק לא עובד. הנה הפרטים

מועדון יולדות שיבא וירחון "להיות משפחה" מזמינים אותך ליום עיון והעשרה לקראת הלידה ביום שישי 31/5/02 בשעה 9:00בבוקר בבית סוראסקי, במרכז הרפואי ע"ש שיבא, תל השומר. בתכנית : הרצאות מקצועיות של צוות אגף נשים ויולדות במרכז הרפואי ע"ש שיבא: אני והעובר שלי – השליש האחרון של ההריון ד"ר י. רבינוביץ´ - סגן מנהל מחלקת נשים ויולדות אגף נשים ויולדות של המרכז הרפואי ע"ש שיבא המעבר מזוגיות להורות- דר´ עופרית שפירא-ברמן קלינאית, מרצה לעבודה סוציאלית. הנקה מהרגע הראשון- גב´ ג´ולי שור- יועצת הנקה מוסמכת. * מתנות והטבות מיוחדות ליום הכנס בכל דוכני המציגים *מטעמי בוקר מתוקים ההשתתפות חינם! מספר המקומות מוגבל, יש לאשר השתתפות בטל´ 5652100- שלוחה 3 או בטל´ 5303000.

אני חייבת להוסיף אמירה קטנה ....

תחשבו היטב לפני שאתן מוסרות את הפרטים שלכן בדוכנים הללו. אמנם, לפי החוק אסור לעשות פרסומים בבית החולים וכו´.. אבל המון חברות (בידיעת ביה"ח) מחלקות "מתנות" ו"חבילות של מוצרים" בתמורה לקבלת הפרטים שלכן. הפרטים הללו מועברים לכל מיני אנשים שעוסקים במאגרי מידע שונים, ועלולים לגרום להרבה עוגמת נפש (שלא נדע
). בקיצור בנות - "השמרו מעצי הבאובב". רק סיפור קטן להבהרה - אם, שבנה נולד בבית חולים בארץ ונהרג בתאונה בגיל צעיר, קיבלה מספר לא מועט של פליירים עם פרסומות לאולמות לבר המצווה ולשירותים אחרים הקשורים לבר המצווה, 13 שנים לאחר הולדתו (ומספר שנים אחרי שכבר לא חי...
אז באמת - שלא נדע.. אבל אל תמסרו פרטים למי שאינכן מכירות או למי שאינו מצוות בית החולים המוכר. ד.א. - כשילדתי את אייל חילקו בתל השומר חבילות כאלה, ואני אמרתי שאני לא מוכנה לתת פרטים ובסוף נתנו לי חבילה בלי שמסרתי פרטים. כמובן - תמיד אפשר לתת פרטים מפוברקים

jess ועוד

New member
גם לי הם כבר הציקו

חברה נתנה להם את השם שלי מתום לב (?) והם ניג´סו לי נון סטופ ועד שלא צרחתי עליהם בטלפון שאני מובטלת ואין לי כסף למנוי שלהם כי פוטרתי אז הם לא ירדו מהקו!!!!

באותו כיוון -

חברה שלי נתנה את הטלפון שלי ל"הורים וילדים". התקשרה מישהי ואמרתי לה: " תשמעי, אני באמצע ההריון, זה ממש לא אקטואלי עכשיו. אני אהיה איתכם בקשר אחרי הלידה" (בשלב הזה הייתי מאוד מנומסת
). היא התעקשה (עובדת על עמלות, אני לא מאשימה אותה) ואמרה לי את שמה, ושאלה אם אזכור ואתקשר אליה. אמרתי שאזכור (שמה כשם אחותי.. סביר שלא הייתי זוכרת, אבל - עובדה שאני עדיים זוכרת
). אחרי עוד חודשיים - שוב טלפון ממנה. ניסתה לשכנע אותי לעשות את המנוי עוד לפני הלידה. גם הפעם הייתי מנומסת, שיחקתי על הקטע של עין הרע (שזה ממש לא הקטע שלי, באותו שלב כבר היו לי בבית כל הרהיטים והבגדים לאייל כבר היו מכובסים בארון
). היא המשיכה ללחוץ. פה כבר איבדתי את הנימוסים שלי ואמרתי לה משהו כמו: "ואם אני אעשה את המנוי עכשיו, ואז הילד שלי ימות בלידה ואז יגיעו אלי עוד ועוד חוברות שלכם? את יודעת איך אני ארגיש אז???" ההיא השתתקה. פשוט היתה בשוק. אחרי כמה רגעים הצליחה למלמל: "חס וחלילה" קטן. פשוט
מאז לא שמעתי מהם יותר

vicky711

New member
נכון מאוד!

בכלל, אני נוטה שלא לתת פרטים לכל מיני גופים שכאלה. יש המון גופים (אפילו חברות כרטיסי אשראי) שממשיכים להעביר את הפרטים שלך הלאה לכל מיני ארגונים מפוקפקים כמו קניה טובה וכאלה, ואז יוצא שתיבת הדואר שלך נסתמת מכל מיני דיוורי זבל, ועד שאת מצליחה להפטר מהם יוצאת הנשמה. לכן, אני משתדלת לתת את מינימום הפרטים ההכרחיים. חברה שלי ילדה לפני כמה חודשים, ובמהלך כל תקופת ההריון, ועד עכשיו היא עדיין ממשיכה לקבל טלפונים ודיוורים מכל מיני חברות שקיבלו את הטלפון שלה. היא אומרת שזה כבר ממש מציק, ואפילו גובל בהטרדה!

מיקגאפ

New member
מסכימה בעניין מתן הפרטים - אבל מה

לגבי יום העיון עצמו? מישהי חושבת להגיע? מקווה שכן...
מיכל

למעלה