יום עיון בנושא "סרטן הערמונית" בבי"ח "סורוקה"

puma141

New member
סבבה!

טיפש!

אתה מוכן נפ-שיט?

בזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזיקן!

puma141

New member
פעם הוא אמר לי שהוא אוהב אותי יותר מצאקי.....

תראי תראי לאן הוא התדרדר, בושה!

אם אני עוזבת-
הוא מתפטר מהניהול...מתערבים?
ה...טיפש!
הזה.....

puma141

New member
לדעתי נולדתי-אבל הייתי צריכה לרצות שתגיד לי

את זה....

אתה אומר את זה בלב לדעתי...
"פומה, אני אוהב אותך יותר מצאקי"......"פומה, אני אוהב אותך יותר מצאקי"......"פומה, אני אוהב אותך יותר מצאקי"......"פומה, אני אוהב אותך יותר מצאקי"......"פומה, אני אוהב אותך יותר מצאקי"......"פומה, אני אוהב אותך יותר מצאקי"......"פומה, אני אוהב אותך יותר מצאקי"......"פומה, אני אוהב אותך יותר מצאקי"......"פומה, אני אוהב אותך יותר מצאקי"......"פומה, אני אוהב אותך יותר מצאקי"......"פומה, אני אוהב אותך יותר מצאקי"......"פומה, אני אוהב אותך יותר מצאקי"......"פומה, אני אוהב אותך יותר מצאקי"......"פומה, אני אוהב אותך יותר מצאקי"......"פומה, אני אוהב אותך יותר מצאקי"......"פומה, אני אוהב אותך יותר מצאקי"......"פומה, אני אוהב אותך יותר מצאקי"......"פומה, אני אוהב אותך יותר מצאקי"......"פומה, אני אוהב אותך יותר מצאקי"......"פומה, אני אוהב אותך יותר מצאקי"......"פומה, אני אוהב אותך יותר מצאקי"......"פומה, אני אוהב אותך יותר מצאקי"......"פומה, אני אוהב אותך יותר מצאקי"......"פומה, אני אוהב אותך יותר מצאקי"......"פומה, אני אוהב אותך יותר מצאקי"......"פומה, אני אוהב אותך יותר מצאקי"......"פומה, אני אוהב אותך יותר מצאקי"......"פומה, אני אוהב אותך יותר מצאקי"......"פומה, אני אוהב אותך יותר מצאקי"......

תכחיש, נו.תכחיש!

puma141

New member
לא! לא ראית בשרשור זוגות?! זיקן+גני=לנצח. אני

נועדתי למישהו אחר.....לא ראית?!

למעלה