יום כיפור

May Tisdale

New member
יום כיפור ../images/Emo218.gif

אתם צמים ביום כיפור ? אם כן , באיזה גיל התחלתם לצום ? כבר ביקשתם סליחה מכולם ? D: יוצאים עם החברים בערב ? P: איך אתם מתכוונים להעביר את הצום ? בהצלחה לכולם , גמר חתימה טובה וצום קל

May Tisdale

New member
../images/Emo218.gif

אתם צמים ביום כיפור ? כן [: אם כן , באיזה גיל התחלתם לצום ? 11, שנה לפני בת מצווה D: כבר ביקשתם סליחה מכולם ? D: עוד לא O: יוצאים עם החברים בערב ? P: אהא ^^ איך אתם מתכוונים להעביר את הצום ? לישון , להיות עם חברים , לקרוא , לשחק קלפים או משהו , להיות עם בני דודים שלי ... :)

nitzan71

New member
כן =]

כמו כל שנה, מאז גיל 12 (אני בת 15). עדיין לא ביקשתי סליחה XD יוצאים עם חברים בערב וחוזרים בבוקר, ישנים כל היום (בתקווה שאני לא יתעורר אוטומטית ב7, הרגל של בצפר) ויושבים במפרסת עם אבא XD

../images/Emo26.gif

אתם צמים ביום כיפור ? כן :) באיזה גיל התחלתם לצום ? מגיל 12 , מתי שצריך ... גיל 11 צמתי אבל נשברתי ביום השני איזה שעה לפני שהצום נגמר .. שתיתי חחחחח :D יוצאים עם החברים בערב ? אני חושבת שכן , תלוי איך אני ירגיש , כי אנלא מרגישה כ"כ טוב עכשיו ... :\ ויהיה לי קשה גם לצאת וגם לצום כשאני לא מרגישה טוב :\ איך אתם מתכוונים להעביר את הצום ? לישון , לקרוא כל מיני עיתונים וספרים , לשחק קלפים עם אחותי ובני דודים שלי ...

עונה

אתם צמים ביום כיפור ? בוודאי אם כן , באיזה גיל התחלתם לצום ? 12 גיל המצוות כבר ביקשתם סליחה מכולם ? D: לא .. יוצאים עם החברים בערב ? P: חחח לא , נפלתי מספיק מהקורקינט איך אתם מתכוונים להעביר את הצום ? בנחותא

למעלה