יום טוב לכולם וקצת

תות123

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifגדול!!!!!!!!!יום טוב לכולם...

ולך נעמה, לילה טוב...

בוקר יום שני לניסוי ../images/Emo68.gif -כשלון

הילי עדיין לא התעוררה- אתמול הילדה דיקלמה נפלא את החוזה ביננו (לא מגיעים למיטה של אמא מקבלים ברץ) . אמא לא נשברת -זו הרי ירידה לצורך עליה -
ועוד הגיג של הילי: אמא למה על השוקו כתוב "כשר לפסח"- צריך לכתוב "כשר לל"ג בעומר"?" ואני שואלת את עצמי- מה הילדה עשתה כל הפסח בגן אם היא לא הפנימה מושג בסיסי ... מקסימה ההילי שלי
בוקר נפלא דורית.

נירית1

New member
יופי דורית - ואפרופו מה שכתבת

היום בבוקר קמתי והתארגנתי כשקרן כרגיל במיטה שלנו - ופתאום הגברת מודיעה לי מהמיטה "זה שלי" ומצביעה על המיטה!

ליאתו

New member
לילה ראשון בלי אמא

מוטב מאוחר מאשר לעולם לא! אחרי שגדי הזהיר אותי ש"הלילה הראשון בלי אמא" בגיל 18 יהיה כזה ביותר ממובן אחד, ושבקצב הזה את גמילת הלילה נתחיל כשהילדים בני עשרה, הוא הכריז על פרויקט גמילת לילה. מה שאומר: אם קמים - רק בקבוק מים, נענוע וחיבוק, אבל לא הנקה. מכיוון שזו הייתה יוזמה שלו, ומכיוון שאם אני הייתי מגיעה הם היו ישר דורשים הנקה, נשארתי אני לישון כל הלילה והוא טיפל בהם במשך הלילה. איך הלך? אני לא יודעת! ישנתי! הא-הא! אי אלו צרחות הפרו את מנוחתי באמצע הלילה, אבל פשוט נענעתי את גדי והתהפכתי לצד השני. מה שאומר שעכשיו אני ערה איתם מרבע לשש וגדי חורפ, אבל הי, שווה לישון בלילה!

tzof

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo24.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo108.gif

אוזי2

New member
בוקר טוב לכולם../images/Emo96.gif../images/Emo42.gif

אתמול לקחתי את רותם לאחר צהריים לבד עם אמא, הוא ישב איתי לבד בבית קפה כמו גדול ואכל גלידה ואני שתיתי קפה ודיברנו, היה ממש מעניין וכיף. ואחר כך הלכנו לחברה שלו, שילה שמר על הקטנים, כשחזרנו מצאנו את שלושתם ישנים בסלון

בוקר טוב ../images/Emo98.gif

אח............. איזה לילה............. כמו בול עץ ישנתי
הלילה היה תורו של הבעל.
להרבה לילות כאלה. יום נפלא לכווווווווולם

בוקר טוב לכולם ../images/Emo42.gif

איזה יום נעים היום לעומת אתמול,שרק ימשיך כך. היום יש לי עוזרת ,איזה כייף. שיהיה יום נפלא לכולם.

הבוקר טוב סובל מפיצול אישיות ..

אני מציע לשרשר את 2 ההודעות להודעה אחת .. אבל אני לא מנהל
|אייקון של גיל תוהה כמה זמן יעבור עד שיגיע ה
של מיכל|

בוקר טוב לכולם ../images/Emo42.gif

אחרי עוד לילה נחמד על הספה בסלון בקושי הצלחתי להגיע למקלחת בלי להתקע בקיר. שיהיה יום נפלא.

נעמיא

New member
בוקר טוףףףףףףף../images/Emo6.gif

נעמה-מעכשיו את אחראית על פינת ה
????
גדול! דורית!-הילי מקסימה,צחקתי
נירית!-חהחהחה.....חכי שהיא תגיד לך לצאת מהבית
אביבית!-היום רעננה????
תתפנקי מותק!-אייך עניין הדייסה???? יום נעים לכולם!!!!

תודה על ההתעניינות../images/Emo9.gif

שלשום בערב (ביום השאלה), נאכלו 120 סמ"ק תמ"ל(ללא דיסה). כך גם אתמול אחה"צ (בבוקר נאכל תמ"ל עם דיסה, כרגיל). בערב שוב לא אכל. אולי כיוון ששמתי 180 סמ"ק ונראה לו הרבה. אנסה היום שוב 120 סמ"ק. תודה

למעלה