יום חמישי 22.11
בקשות

מחשב?! פליזזזזזז??

אני מחפש כבר המוון זמן מחשב. האם מישהו יכול לתרום או למכור במחיר סימלי? כמובן שיש עדיפות לנייד. תודה נ.ב. נא לפנות ע``ג המסרים בלבד

ששיחג

New member
דרושים רהיטים עבור זוג טרי באזור ירושלים

דרושים: ספה ספת נוער ארון בגדים לחדר שינה ארון / ספריה לספרים נא ליצור קשר באימייל [email protected] או בטל 0523708031

Sigali

New member
מראות יש למישהו

מחפשת מראות בכל צורה וארוניות לאמבטיה

Sigali

New member
סופגניות צריך?

תרשמי לי כמה וזה עליי וסירופ ענבים גם

נא לקרוא מהסוף להתחלה

בקומונה ובפורום כתבת שהכסף נגנב לך בדרך מהבנק לדואר והסכום הוא 4000 ש"ח במשטרה אמרת 3650 ש"ח ושזה היה בקופת חולים בפורומים שאת כותבת את אומרת שההכנסה שלך היא רק 1900 ש"ח מה עם קצבת הילדים ========================================== נשלח על ידי: מייטל כהן אל: חניתה לוי תאריך: 22/11/2007 13:12:28 אישור ========================================== נשלח על ידי: חניתה לוי אל: מייטל כהן תאריך: 22/11/2007 08:36:51 אז ברגע שתוכלי לצאת לאותה חנות תסרקי את התלונה למשטרה וכן את הפתק מחברת חשמל על הניתוק והסדר התשלומים תעבירי לי ואשמח לעזור במה שאפשרי וככה בעלי יוכל לסדר לך אפילו את עניין הכסף הגנוב , יש מצבים שהמוסד לביטוח לאומי נותן את הקצבאות שנגנבו . וכן יסדר את העניין עם חברת החשמל לפרוס לך את התשלומים ליותר ובסכומים קטנים יותר. ואולי תבקשי מאחד השכנים שיש לו סורק שיסרוק לך? אני מאמינה שיש לך שכנים עם סורק. חניתה ========================================== נשלח על ידי: מייטל כהן אל: חניתה לוי תאריך: 22/11/2007 08:27:28 הלכתי לחנות שיש בה סורק וסרקתי וכרגע לא יכולה ללכת החנות רחוקה לי ואין לי אפשרות לצאת מהבית בימים אלו ========================================== נשלח על ידי: חניתה לוי אל: מייטל כהן תאריך: 22/11/2007 08:24:14 ואיך סרקת את הדו"ח הסוציאלי ששלחת לי ========================================== נשלח על ידי: מייטל כהן אל: חניתה לוי תאריך: 22/11/2007 07:45:05 לי גנבו את הכסף לצערי חיברתי את החשמל בהסדר תשלומים אין לי סורק יש לי דוח סוציאלי נכון להיום אני זקוקה למצרכי מזון ולמוצרים של קיום יומיומי תודה ואם תוכלי לעזור או לא... ========================================== נשלח על ידי: חניתה לוי אל: מייטל כהן תאריך: 22/11/2007 07:39:30 ולך ניתקו חשמל? אני רוצה לעזור לך! אבל אני יעזור בתנאי אחד שתעבירי לי את העתק התלונה שלך במשטרה ואת ההוכחה שניתקו לך חשמל , ואז אעזור לך בשמחה במה שאת צריכה. יום טוב לך. בעלי הוא קצין במשטרה ויכול לעזור מאוד בעניין הזה של הגנבה ויש לו גם קשרים בחברת חשמל ובביטוח לאומי. חניתה

Sigali

New member
ה' ישמור מה ניהיה פה!!!!!

מי שרוצה שייתן ומי שלא אז שלא !!! ראבק מה זה החקירות האלה?????? איחססססס

מיטל אם היית אמיתית,לא היו חוקרים אותך! אמרת

בכמה פעמים הודעות שהחשמל מנותק בבית שלך, אז איך באמת המחשב שלך עבד? היא לא הייתה צריכה לקחת ממך פרטים ואת לא היית צריכה לתת לה פרטים, אבל אולי היא רצתה לדעת אם את אמיתית, במקומה הייתי מבינה לבד שאת לא כי איך מדברים מבית שמנותק דרך מחשב שמחובר לחשמל? עכשיו מה עשית לעצמך מיטל? פרסמת הודעה שההיא לא עזרה לך אבל פגעת בעצמך שאת לא אמיתית. מיטל זה גול עצמי אה

בדו"ח המשטרתי ששלחת כתוב במפורש

מקום האירוע : תל אביב יפו רח' אצ"ל 99 במרפאה/קופ"ח תיאור הרכוש : תעודת זיהוי 1 גנוב כסף 1 גנוב 3650 ש"ח ודבר נוסף : חברת חשמל לא מחזירה חשמל אם לא משלמים לפחות חצי מהחוב והשאר בהמחאות או כרטיס אשראי. ואיך זה שלפתע כן יכולת להעביר אלי את התלונה סרוקה? הרבה דברים מוזרים איתך מיטל. פנית לכל הפורומים האפשריים ברשת ואת מקבלת מהרבה אנשים עזרה . אין לך בושה? בוכה ובוכה בכל מקום . אנשים רצים בשבילך מוציאים מכיסם ואת לא מידעת אף אחד שקיבלת המון מוצרים ודברים. זה ניצול טוטאלי. התחלת עם הסיפור על גנבת הכסף , המשכת עם ניתוק החשמל , ולבסוף את מבקשת עזרה במזון , ועוד שיקנו לך בשרים עופות ירקות ודברי חלב , אבל לא יידעת אף אחד שבתאריך 20.11.07 קיבלת קצבת ילדים בסך של 1132 שקלים בהם יכולת לעשות קניה גדולה מאוד. וברגע שפרסמת מסרים שהתנהלו בינך וביני שזה דבר אסור. שרפת לעצמך הרבה גשרים. וזכותי לבקש הוכחות ברגע שאני מעונינת לעזור , לפחות אני פניתי במסרים ולא על גבי הפורום כי הנתינה שלי היא בסתר ללא בקשת תודה. שיהיה לך כל טוב.

מיכל 1976

New member
הודעה עובדתית בלבד

לא מצטרפת לאף צד אלא משתפת בעובדה בנוגע לחשמל הם מחברים הם חייבים להגיע להסדר אסור להם להשאיר בית בלי חשמל לפחות 10 אמפר שמספיק ל מקרר ועוד מוצר קטן ובשביל להפעיל לדוגמא מכונתכביסה צריך לנתק את המקרר

למעלה