יום חמישי זה כאן

dafgol

New member
יום חמישי זה כאן ../images/Emo70.gif

חלף עבר לו עוד שבוע. לי באופן אישי היה שבוע עמוס וקשה,פיזית ונפשית....אבל עוד כמה שעות הוא יגמר, וטוב שכך... איך עבר השבוע שלכם? ספרו שתפו הדגימו והסבירו....הדברים הטובים,הדברים הלא טובים ובכלל....זה המקום לשתף. יום חמישי שמח

rby74

New member
משתפת

אני מאוד עצבנית היום... הבאתי את בתי לגן בבוקר וקיבלתי קיטון של צרחות מהגננת. ולמה? משום שאני בשיא חוצפתי צלצלתי לסייעת לברר עניין שקשור לבתי.. הגננת צרחה עליי ואמרה לי שהטלפון נועד אך ורק למקרים טרגיים שלא סובלים דיחויי... הסברתי לה שמאוד חרה לי העניין שעבורו צלצלתי ולא יכולתי להמתין עם זה מה גם ששאלתי אם אני מפריעה לפני שפתחתי בשיחה על מקרה שהתעניינתי בו. הגננת עסוקה אז אי אפשר לדבר איתה.. מהסייעת היא מחזיקה כאילו היא הגננת יד ימינה.. עם מי אברר פרטים??????? עם עצמי ????????? גם אצלכם בגן הגננת לא מרשה להתקשר עליה? זה נשמע לי מאוד תמוהה מה גם שאפשר להסביר בטלפון בצורה מנומסת שאפשר לדון בזה בגן ולא לעשות סימפוזיון לפני הורים בגן.. גם אפשר להסביר יפה שהטלפון שנמסר הוא למטרת חירום בלבד... זה שהתבלבלה קצת הגננת מאוד חורה לי מה אני אחת מן הילדים בגן שאפשר לצעוק עליי.. מי שמתנהג כך להורה כייצד מתנהג לילדים בגן באמת שאלה שנשאלת... טוב שחררתי את הכעס שלי.. תודה על ההקשבה.............

rby74

New member
למה את יודעת על מי מדובר????

או שאת מתכוונת עליי???????.

shinon28

New member
אני גבר לא אישה

אני לא יודע במי מדובר והתכוונתי לגננת אמא שלי עבדה 20 שנה בגנים בתור סייעת בכמה גנים במשך השנים וראיתי את ההתנשאות של הגננות על העוזרות והסייעות היחס היה כמו של עובד מעביד,אני לא יודע מה היום אבל נשמע מדברייך שדברים לא השתנו,יש אנשים שאוהבים להרגיש שליטה,"אני מנהל פה את העניינים" בקיצור לא להתרגש ולהעביר ולהחליק להרבות שלום,תחשבי על הילד/ה לא כדאי שיסמנו אותו/ה כאחד שאמא שלו עושה בעיות

rby74

New member
תודה לך..עכשיו ראיתי שאתה לא אישה מצטערת...

קורה.. מודה לך על תגובתך..כואב שכך פני הדברים.. אני גם בתחום החינוך ותמיד אוזני הייתה קשובה להורים גם בשעות לא שיגרתיות...

rby74

New member
אני עדיין פגועה..

מה לעשות????איך אקח את בתי לגן מחר...?????????אני כל כך כועסת שעומדת להתפוצץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ

dafgol

New member
קודם כל תירגעי ../images/Emo24.gif

מבינה אותך,הייתי נוהגת בדיוק כמוך. לדעתי מחר תלכי עם הפשושה לגן,תבקשי מהגננת לדבר ביחידות בצד רק את והיא,תגידי לה מה את חושבת ומה את מרגישה, לחילופין אולי כדאי שתצלצלי אליה בערב ותדברי איתה. התגובה שלה לא לעניין, ואין סיבה שאת תהיי עצבנית ומתוסכלת. בתור בת למורה בדימוס, מאז ומתמיד זכורות לי שיחות טלפון שאמא שלי קיבלה בשעות הערב ובכלל בשעות מוזרות... לדעתי את צריכה לדבר איתה וללבן את הדברים.
ותעדכני

frige

New member
בהחלט חוצפה

יש להן חוצפה לגננות האלה משהו, אה? אצלינו בחיים זה לא קרה. אפילו כשהתקשרתי סתם בשביל לשאול מה נשמע והאם אכלו, אף פעם לא נתקלתי בכזו תגובה. שולחת לך מסר. שבת שלום שרית

אז כך

השבוע התחיל בריצות ,אחרי זה עברנו לשיפוצים בעסק , עבר עלי שבוע נחמד וטוב שיש הפסקה ביום שבת כדי לסדר את הראש ולנוח קצת

למעלה