יום חדש

עלווה

New member
יום חדש../images/Emo140.gif

כשחר העולה מבין ההרים נוגעת באופק נושק לרקיע כחול עיניו מאיר טיפות הטל יום חדש עולה נולד לעולם יד מושטת מלטפת צדדיו מסיר שיירי אתמול הנשכח ריחו מגיח מתפשט למרחקים עולה בתוים מתנגנים מחבר טבור ישן לחדש רסיסי קרני חמה מרצדות על גבעולי חמניות מוקפות מוארות בשיא הדרן יום חדש מביא עימו בשורות לטל ולמטר ולאהבות חדשות לאיש ששם אושרו ללא תנאי נותן כולו בלי להניד עפעף אויר פסגות מפריח נשיקות כאלה ורדרדות עגולות מתוקות מיתרי הלב פורטים ברטט נישאים לצלילי הנשמה בנשימה העוצרת בתוכה ים וגלים ירוק ומרחבים אור וגיל ושירת יוצרים יום חדש עולה נולד לעולם שונה ומיוחד עצום ומתנשא תקוות גנוזות פורצות אל על מתקשטות כקשת בענן יפות הדורות בלבושן חוגגות במחול חתונתן צועדת בשעותיך יומי הנפלא נרגעת את מול גלי נשמתך היוצאים ממעמקי יקום מחוברים נוגעים לנפלאות הטבע ידיי מחבקות אותך אותך יומי החדש מברכת אני אותך בבואך ובצאתך כי באשר תלך אהיה אני איתך יומי החדש הנפלא שבכל יום נולד מחדש...

איזה יום מופלא

רשמת לנו עלוולה!!!!!! ואוווווו! מי ייתן וכל ימיך יהיו מלאי זריחה פריחה ועונג! רק טוב!!!

בוקר אופטימי../images/Emo24.gif

מלטף אוהב ורדרד עם ריחות צלילים ותקוות מאד יפה כתבת עלווה בוקר טוב לכולם ליאור

ניקו 45

New member
יום חדש לך עלוותי ../images/Emo42.gif

ממליץ לך בחום לקרוא שוב את המחזה של גחלילית מוזהרת בשם : "ההחלפה" שיהיו ימייך מוארים באורות מחודשים ....

ברק 188

New member
אין יותר מתאים מנפלא.

אכן יום חדש הפציע מאיר לנו ומטיב נתיב ליום בהיר צלול ונפלא.

ניקו 45

New member
בוקר שכולו אור וטוב ../images/Emo42.gif

והבוקר אקדיש את השיר : שינויים של להקת השבת השחורה לחברתנו עלווה . הפנימו את הצלילים והמילים ... מאחל לכולנו יום שכולו טוב .

יופי השיר ניקו בוקר טוב../images/Emo140.gif

הצלילים נעמו לי הפנמתי את הצלילים והמילים ואני אזמזם אותם כל היום ליאור

חנוכה אמנם אחרינו אבי אבל...

אל נא תשכח שפורים לפניני.... יום קסום יום נפלא ובעיקר אהבה ליאור

../images/Emo140.gif../images/Emo204.gifבקר יפהפה ומואר../images/Emo79.gif

יום נפלא לכל בעלי התיקוות.........
את לי ים
את לי ים פנייך חרושות קמטים עורך צרוב, את לי את לי ים אוסף את כל גלייך אל תוכי, גם את הרוח רוקד לי את הרגע בכותונת הכתומה נושא אהבתי בתוך הצדף הלבן רוצה את האמת ואת טעם התבלין כי את לי ים ואת לי רוח ממזרח, את לי שומע את קולן של בתולות מעמקייך נושאות נשימתן אל מרחבים צלולים אהה.. ושושנת הים מעטרת את גנייך אקטוף לך פרח מגינת האלמוגים, אקטוף לי שומע את קולן של בתולות מעמקייך נושאות נשימתן אל מרחבים צלולים אהה.. ושושנת הים מעטרת את גנייך אקטוף לך פרח מגינת האלמוגים, אקטוף לי רוצה את האמת ואת טעם התבלין כי את לי ים ואת לי רוח ממזרח, את לי רוצה את האמת ואת טעם התבלין כי את לי ים ואת לי רוח ממזרח, את לי ז.נחמה

aviev1

New member
ענתי בוקר טוב... על הכבוד. רק פתחת

עיניים וכבר צץ לו שיר.. או שהכנת אותו מתחת לכרית מבעוד יום..חהחהחה

aviev1

New member
נחמד נדמה לי ששמעתי אך ליאור ייני

שם אבל זה לא דומה בכלל ליוונית

ברק 188

New member
הזכיר נשכחות,גמני ראיתי ועדין...

יש לי את התקליט בצבע כחול כהה לי'אור נראה מרים את ידיו לשמים אולי מגלל שאז עוד היו לו תלתלים נזכרתי גם בסרט "Z" . להשת100

זה בטח שירים מקסימים ניקו

אני בעבודה ולא יכולה לשמוע מאד אוהבת כאלו שירים שאבוא הבייתה אאזין ליאור

עלווה מתוקה ../images/Emo140.gif

איזה יופי של מילים איזה יופי של שיר. איזה יופי של בוקר. אשרי האיש שכך קם לבוקרו. שיהיה לך בוקר קסום ויום נפלא!

למעלה