יום הכבאי....

פ ל י פ

New member
חסרה לי מישהי בתמונה

זאת לימוד ושתי הצופו לי וטלי..אבל איפה הכוסית שהייתה איתם??? חברה של אורן מפתח תקוה?

lee1029

New member
פיליפ...

זו שחסרה לך בתמונה קוראים לה ספיר והיא צופה חדשה אצלנו בהרצליה... והיא לאאאא חברה של אורן שרביט!! היא פנוייה.... :)

פ ל י פ

New member
חדשה?

אבל ראיתי אותה גם במסיבה בתחנת כיבוי של תל אביב.ואני בטוח ב100% שהיא חברה של אורן שרביט.בטח אנחנו לא מדברים על אותה אחת.

lee1029

New member
תאמין לי שהם לא חברים....

והיא כן חדשה היא אחריי קורס בסיסי ולפני קורס אחראים.. מה הקטע?? תאמין לי שאני מכירה אותה טוב מאד

פ ל י פ

New member
אז למה הם יחד כל הזמן?

הם היו גם במסיבה בתל אביב וגם שלשום ביום הכבאי יחד.שימי תמונה שלה שאני אדע שזאת אותה אחת, בבקשה. ואני זוכר שחבר שלי רצה להכיר אותה ומישהו אמר לו לא להתקרב אליה בגלל שהיא כביכול של אורן

Nuny2

New member
הלו הלו..

אתם מדברים על בחורה לא על חפץ!... מה זה "כביכול של אורן"?!?... זה בנאדם.. כידוע לי היא ואורן לא חברים.. אם אתה רוצה תשאל אותו או את אורן בעצמך (= אל תרכלו עליהם פה, וביחוד לא בפורום כזה

שלום לפילפ

אתה אולי יכול להגיד כבר את השם שלך..שאני ידע מי הבחור שמדבר עלי... שהוא מכיר אותי ואני לא מכיר אותו... למיטב ידעתי אני וספיר לא חברים... ותעשה טובה אל תדבר עלי בפורום תודה רבה... סמל אורן שרביט שרותי כבאות והצלה איגוד ערים פ"ת

פ ל י פ

New member
למה בורות??

זה טבעי ביותר שלא תכיר אותי אני צופה חדש. אני מנתניה.

למעלה