יום הולדת!!!!! קולולולולו

ZINGER777

New member
יום הולדת!!!!! קולולולולו

היום אני חוגג 3 שנים להמצאות המחלה אצלי מתנות יתקבלו בברכה:) מה ישתנה הלילה הזה? +19 ס"מ (היום 1.79) +4 מידות נעליים (היום 45) +15 ק"ג (היום 70) +מחסני ויטמינים מלאים +אין אנמיה תודה שוב לכל מי שאיחל לי בהצלחה בשירות הצבאי:) והנה עוד קצת חדשות: אני הולך לעשות קורס מנהל רשת מיחשוב בחיל מודיעין. זה קורס של 6 שבועות בבה"ד 7 (מול צריפין) או בשלישות בר"ג (50 מטר מפלאפל חתוכה) עד עכשיו הולך לא רע ואני מצליח להסתדר עם ג'בטות מפסח של מאפיית אריאל גם עד שעות מאוחרות יחסית (18:00)

טליאמתי

New member
../images/Emo65.gifמזל טוב ושימשיך כך../images/Emo57.gif

היו צריכים לשלוח אותך לח"א או לאחת הסיירות. ההתמצאות שלך בשטח בעזרת נ"צ ראויה לציון
שיהיה בהצלחה בקורס ובכייף

ADEELI

New member
מזל טוב ולבקשתך מס' מתנות ../images/Emo77.gif

וירטואליות כמובן... מוצר חדש שכרגע יצא לשוק - ירקות
, פירות
, דגים
ומוצרי חלב
- כולם בטעם של צ'יפס והמבורגר
.
שיקוי חדש ומהפכני - נותנים לאנשים סביבך לשתות
מהשיקוי והם הופכים למבינים ומתחשבים בצליאק (מכינים אוכל נפלא ללא גלוטן
, שומרים על הפרדה מוחלטת בין אוכל עם גלוטן ואוכל נ"ג וכד'). כמו בכל חגיגית יום הולדת, הכנתי
לתוכה תוכל להכניס ברכות ומתנות נוספות... שנה טובה והצלחה בקורס

מאי2211

New member
וואיייייייי יפה לךךךך הלוואי אני ישמיןן 15 קי

קילו יואוו אבל הלוואי בתוך שנה חחח שלוש שנים זה אינלי כוח לחכות

ZINGER777

New member
בחצי שנה הראשונה

העלתי 7 ק"ג ושמרתי על כל החוקים של הדיאטה. לא הרשיתי לעצמי כלום, אלו התוצאות.

מאי2211

New member
ואה ואה ייפההה מעכשיו אני ישקיע יותר

אין אפילו עלול להכיל אני לא הולכת לאכולל אני חצי שנה בערך ורק עליתי 3 קילו וה-- עלליתי חצי סנטימטר אבל אני גם לא רוצה להעלות בגובה בקיצורר יהיה טובבבב ואני ביכלל לא שמרתי בהתחלה חח הייתי אוכלת ליפעמים גלוטן כי לאר הייתי חושבת זה נורא , למשלללל בפסח אחרי שיוצא פסח והכל אז אכלתי 2 מופלטות ואמרתי כל שנה שיגע פסח אני יוכאל 2 זה לא יהיה נורא וזה אבל עכשיו כבר שינתי תדעה שלי דיי ממיזמןן .. וה- ביום עצמאות אכלתי 2 פיצות חחח כי הייתי רעבה

למעלה