יום הולדת לאקסית. מה עושים?

cuybheu

New member
יום הולדת לאקסית. מה עושים?

שלום לכולם. ביום שני החברה שלי לשעבר (נפרדמה ממני לפני חודשיים) חוגגת יום הולדת. במשך החודשיים האלה, שלאחר הפרידה, לא היינו בקשר, ביוזמתי, עד שלפני שבוע חידשתי אותו, כי ברצוני להיפגש איתה, ואני אף שוקל ברצינות לנסות לחזור אליה. השאלה מה עושים ביום הולדת שלה? רק מתקשרים להגיד מזל טוב? שולחים פרחים? מה ההלשכות של כל אחד מהדברים? האם לשלוח פרחים זה לא מוגזם מידי? האם זה לא "ישרוף" אותי? האם מזל טוב קריר בטלפון, אחרי שלל מתנות, חום, תשומת לב ואהבה להם זכתה ביום הולדת הקודם (בו היינו חברים) עשויים לעזור לי לגרום לה להתגעגע אלי? זקוק לעזרה, ולתשובות. תודה, איציק

Catty

New member
האמת

ההודעה שלך נורא עצבנה אותי. כי זה נראה כאילו אתה לא מתייחס אליה ברצינות.

Anna Karenina

New member
התחבטתי בדיוק באותה דילמה,

לפני מספר שבועות....
בכל אופן, אני מקווה שמה שהחלטת - פעל לטובתך. תזכור שלפעמים חזרה אחורה היא לא טובה, ולעיתים רצוי פשוט להמשיך קדימה, עם כל הקושי, ולתת לשניכם אוויר לנשימה להתקדם. אם אתה מרגיש בהדדיות, שגם היא מעוניינת לחדש את הקשר, אז שיהיה בהצלחה...

Hot Like Fire

New member
שים לב למה שאמרת

"כי ברצוני להיפגש איתה, ואני אף שוקל ברצינות לנסות לחזור אליה." איך אמרת ? שיחה קרירה ? זה לא הולך עם השורה המצוטטת למעלה אני חושבת שאתה צריך לעשות יותר מצילצול טלפון קריר אחד אני חושבת שאתה צריך לעשות מה שאתה והלב שלך חושבים בטח ובטח כשאתה רוצה לחזור אליה הבנת אותי ?.. יופי ...! שבוע טוב !

Enigma48

New member
לדעתי

תתקשר אליה תאחל לה מזל טוב, אני במקום פרחים הייתי שולחת בלונים עם כרטיס ברכה. בכל אופן לדעתי כדאי לך לדבר איתה על רגשותייך ולראות אם גם היא גם היא חשה כלפייך עדיין אהבה, כך תדע לפחות אם יש סיכוי שתחזרו.

למעלה