יום ד קסום לכולם.מה חלמת?רישמו פה עם פרטים

violence16

New member
חדשה עם חלום

אני חלמתי לפני חודש שאני בורחת מ-3 מכשפות בורחת מהם וזה..איכשהו אני מגיעה לשירותים (איכשהו אני תמיד מגיעה לשירותים) ואז הן הולכות משם ואני התעצבנתי עליהם,התודעה שלי התעוררה והתחלתי לרדוף אחריהן מהאוויר ואז נחתי והתחלתי לקלל אותן ואז התחלתי להרביץ להן ואז הרגתי אותן (נורא אהבתי את הקטע הזה אז חזרתי עליו מלא פעמיים) ואז הלכתי לנוח וראיתי מרחוק שדרקון שורף את העיר שבו המכשפות נמצאות ואז רציתי שהדרקון יבוא אליי כדי שאני אוכל לראות אותו.. אבל אז התעוררתי.

סיטואציה הבריחה היא נורמלית לחלוטין, אני אוהבת ליצור מצבים כאלה בחלום כי זה כיף לי. אבל השאלה שלי זה לגבי השירותים הם מסמלים משהו?

טופי33

New member
יש לרשום פרטים כנדרש

3 מכשפות=3 אנשים שליליים או 3 בעיות מהותיות מהן את בורחת או מנסה להתמודד
שרותים=הימצאות בשרותים מעידה על פורקן ושחרור מדבר מה אולי מרגשות ,מכעסים,מעול וכן הלאה
מנרדפת הפכת לרודפת כלומר במציאות החלטת לשנות עמדה ,לשנות נקודות מבט ולהתמודד בעצמך ולעמוד איתנה מול הבעיה.
דרקון שורף את העיר=מישהו אחר כועס ,מישהו אחר מרגיש נסער.
מה נראה לך?הוסיפי פרטים ואוכל להתייחס.

violence16

New member
מצטערת שלא רשמתי פרטים כנדרש

אממ לגבי הדרקון אני לא מבינה, אומנם השירותים נשמע הגיוני כי הבריחה בשבילי זה סוגשל פורקן,
אז אפשר להבין למה השירותים יהיו בהרבה חלומות כשאר מתרחש בריחה כלשהי, כי כנראה זה המקום המרכזי או הרגע שבאמת אני מרגישה בטוחה נראהלי או מקום שהתודעה שלי מתעוררת.

טופי33

New member
עדיין לא הוספת פרטים

דרקון מייצג אותך או מישהו אחר שהוא כועס ,נסער,חם מזג ובשעת כעס עלול להצית אש במובן המטפורי.

למעלה