יום גיבוש

אורora

New member
יום גיבוש

גם אצלכם מתגבשים בבית הספר/גן כל שנה מחדש? אתמול התגבשנו עם הכיתה של הילדונת. הפעם עלה הרעיון המבורך לדלג על משחקי התחנות בחורשה ובמקום נסענו לטיול אופניים בנחל אלכסנדר. היו קצת חריקות בהתחלה כי לא כולם רוכבים ולא לכולם יש מנשאי אופניים. אבל עם קצת אילתורים ועזרה הדדית + הרחבת הטיול לרולרס קורקינטים וכו יצאנו לדרך. היה מזג אויר מעולה, השתתפות ערה (כמעט כל הכיתה היגיע), טיול אופניים כיפי, פיקניק אכותי במיוחד (בו כל אחד הביא מה שהוא יודע להכין הכי טוב
) חברה מעולה, כי הכיתה של הילדונת מאוד אכותית מבחינת ילדים והורים. והצלחנו דשדש ואנכי לעלות לרכב שלי 5 זוגות אופניים ( 2 מבוגרים, 3 ילדים ) ו 5 נוסעים.

דש1דש

New member
ואכן היה משובח מעין כמותו

אני עדין בהיי מהאירוע ואנחנו לומדות להתקין ולהעמיס בקלילות אופניים על המכונית - ממש PRO!

ג e ש e ם

New member
אהה

זה לא שהחלטת לרדת אל העם, פשוט לא הייתה לך ברירה!!!!!!! ויפה לכן שנהניתן.

יולי 7

New member
גם אנחנו התגבשנו אתמול

בחיק הטבע הקרוב לביתנו
אמנם הספקנו להכיר קצת מתחילת השנה והיה גם ארוע משותף בסוכות אבל אתמול זו היתה הזדמנות לקשקש קצת יותר ו'לחבר' בין ההורים לילדים ולהיפך... היה מוצלח ויש כבר תכנונים להמשך...

ג e ש e ם

New member
אנחנו עשינו גיבוש משפחתי

4 ילדות ישנו בצפיפות בממ"ד הקטן, ולא ויתרתי על שום טריטוריה. אתמול קצת פישלתי עם הקטנה ש"זלגה" אלי בלילה, אבל היה כ"כ לא נוח - היא מהנצמדות האלו, ואני ממש לא - כמעט זרקה אותי מהמיטה, אז לא נראה לי שזה יחזור. מה גם שחילקנו את המיטה עם 5 שקי כביסה נקייה לא ממויינת... פעולות הגיבוש הכיתתי אצלנו די מינוריות תודה לאל.

נוRית

New member
חסר לי מישהו בספירה הכוללת.....

נשמע שהיה אחלה יום. אצלנו אין גיבושים שכאלה, תודה לאל... (למרות שמצד שני, דווקא יכולל היות נחמד להכיר קצת, בעיקר שאני כל הזמן שומעת סיפורים על ילדים, ואפילו לא יכולה לדמיין את הפרצופים שלהם...)

דש1דש

New member
תפוחית סרבה לרכוב

למרותש היא כבר "יודעת" בלי גלגלי עזר זה עדין לא משהו שמועדף בעניה, במקום היא היתה אצל חברה והיתה מאושרת שם, ולי היה זמן איכות עם דבש והורים מהכיתה. מה רע?!

למעלה