יום אישה בין לאומי שמח לכל הנשים ולכל הגברים

קלייטון.ש

Well-known member
הייתם כולכם גייז 😏
חנופה תיקח אותך רחוק. יש הרי גם נשים רעות, מטורללות, מניפולטיביות, מפונקות, שתלטניות ועוד כל מיני . בדיוק כמו גברים.
איך קלעת בול לתיאור הטיפוס הנשי שאני הכי אוהב.
עם גבר כזה לא הייתי רוצה קשר, אבל לאו דווקא בגלל התכונות אלא כי אני לא רוצה קשר עם גברים.

סופהו 1

Well-known member
ניסיתי לשלוח תגובה וקבלתי את ההודעה הזו:
אתה נדרש לחכות לפחות 9 שניות כדי לבצע פעולה זו.
אז 9,8,7,6,5,4,3,2,1
המסר נשלח ע"י חיל המודיעין. כך כתוב. לא צריך לחפש.
ברכה מקורית. אין ספק

קלייטון.ש

Well-known member
מי ביקש להסיק מסקנות?

אני בסך הכל שאלתי לגבי תיאוריה שהתיחסת אליה. יש תשובה?
אני אנשוך. זה אינטרנט, בניגוד לבית ונשותי בעולם האמיתי פה לא יפרקו לי את הצורה במכות.
נראה שכוונת מביאי העלון הזה, מחוץ להקשרו, היא שבצבא חושבים שתפקידן של נשים - נשים בכלל - הוא לתמוך בגברים בשירותם הצבאי. לשבת בבית ולתמוך בגבר שלה מרחוק.
אבל אם ההקשר הוא שפנו רק לנשות החיילים הגברים, שבין כה וכה לא משרתות, אז זה מסר הגיוני. את לא חסרת תועלת בכלל מבחינת הצבא, כפי שאפשר היה לחשוב, אלא את תומכת בחייל שלך.

סופהו 1

Well-known member
מקווה שאני לא חושפת סודות בטחוניים אבל עובדה ידועה היא שבחיל המודיעין משרתות גם נשים. מעניין איך ניסחו את הברכה עבורן.
שששש

"יָד לַפֶּה, הִזְהַרְתִּיךָ!
יָד לַפֶּה, שְׁמֹר אֶת פִּיךָ!
כִּי אָסוּר לִסַפֵּר עַל תְּנוּעוֹת יְחִידָה..."
אולי הם עדיין בימי שירו של חיים חפר.
אז, לפי אתר הפלמ"ח, "תרומתן הבולטת ביותר הייתה להווי החיים הפלמחאי הייחודי". נשים בחיל המודיעין?

קלייטון.ש

Well-known member
שששש

"יָד לַפֶּה, הִזְהַרְתִּיךָ!
יָד לַפֶּה, שְׁמֹר אֶת פִּיךָ!
כִּי אָסוּר לִסַפֵּר עַל תְּנוּעוֹת יְחִידָה..."
אולי הם עדיין בימי שירו של חיים חפר.
אז, לפי אתר הפלמ"ח, "תרומתן הבולטת ביותר הייתה להווי החיים הפלמחאי הייחודי". נשים בחיל המודיעין?
איזה שירים חיים חפר כתב על נשים במלחמה! ובכלל על נשים. הו בת שבע! למי קוראים היום בת שבע. ועינייך יהיו כה טובות. וההיא שעד היום לא יודעים את שמה, איך קראו לה זאתי. אני מתמלא דמעות כל פעם שאני את השיר הזה, בחיי. ודינה ברזילי, השמנמונת (תסלחי לי, אבל בכל זאת 58 ק"ג על 160). ועוד רבים.

קלייטון.ש

Well-known member
שמנמונת?????????????? תסלח לי.
משקל תקין לחלוטין.
תקין, בטח, אפילו מומלץ, לא טוב להיות מאד רזים כפי שהראשונה חוזרת ואומרת, אבל עדיין "שמנמונת" שזה לא "שמנה" חלילה אבל גם לא "רזה".
הבנתי שיש שיר המשך ושם דינה ברזילי מתחתנת ועולה במשקל איזה 20 קילו.

סופהו 1

Well-known member
תקין, בטח, אפילו מומלץ, לא טוב להיות מאד רזים כפי שהראשונה חוזרת ואומרת, אבל עדיין "שמנמונת" שזה לא "שמנה" חלילה אבל גם לא "רזה".
הבנתי שיש שיר המשך ושם דינה ברזילי מתחתנת ועולה במשקל איזה 20 קילו.
לא זוכרת שיר המשך, רק קראתי פעם שהעירו לו והוא התנצל שלא ממש ידע מה משקלן של בחורות.

לפני כמה שנים קראתי מאמר חביב של הספריה הלאומית. מצאו דינות ברזיליות, מצאו מי שנשא אותו מספר אישי.

אפילו בצה"ל בדקו את העניין

(לא ברור לי מדוע, בין כל שאר התיקונים, לא תיקן את המספר האישי ארבע-תשע-שש-שלוש-חמש-אחד.)

אם תמצא את שיר ההמשך, אשמח לקרוא.

למעלה