יוחזרו הבלגנים לאלתר

malganis

New member
תנסה פעם מורפיום.

ואז תחשוב אם זה היה חוקי... וואחד סוטול.

MAX D

New member
../images/Emo45.gifחופשי

אחרי התאונה שלי העבירו אותי על המיטה לרנטגן/CT וכל הבלגאן, מסיעים אותי ואני עם הקסדה עלי, הכפפות ועושה קולות של אופנוע...
הטיגר היה איתי שם ולא הפסיק לצחוק... בכלל אחרי הניתוח היה לי איזשהו משכך כאבים שמוזרק לגב- היו אצלי כמעט כל החייפאים- ואני לא יודע מה הם עושים שם, מי אני, מה קורה שם... בתמונה חלק מהאנשים שביקרו אותי בהדסה עין כרם ואני מסטול

D the kid

New member
הכל טוב ויפה, אבל מה עוללת

לזה שבמיטה ליד שהוא ככה עצבני

MAX D

New member
עזוב אותו

הוא רופא שיניים שהחליט להתאבד, קפץ מקומה שלישית, שבר את כל העצמות (פחות או יותר) ולא מת מזה... אתה לא היית עצבני

tygger

New member
טוב זה רע לומר אבל...

כמה מדכא זה יכול להיות? אתה אפס, רוצה למות. שום דבר לא הולך לך בחיים. אין עבודה, האישה עזבה, הילדים שונאים אותך ומתכחשים לקיומך ורק אתמול הבן הגדול ניסה לדרוס אותך. השכן ממול הכניס לך מכות סתם כי היה בא לו, הילדה של השכנים גונבת לך כסף ואם תאמר משהו היא תתלונן על אונס, הכלב שלך נדרס (על ידי הבן כאשר הוא פספס אותך...) ואז אתה רוצה למות. מחליט ואפילו קופץ! וגם את זה אתה לא מצליח?!? כמה זה כבר נורא... אפילו למות אתה לא מסוגל כמו שצריך.

Moo Moo

New member
אני חושב שניסיתי פעם ../images/Emo6.gif

לפני שנה וחצי שנתיים בערך עקצה אותי דבורה ברגל (אלרגי), מהר מהר לקחו אותי ההורים לבית-חולים בפ"ת, וכל דקה הרגל התנפחה עוד ועוד, היא הגיעה לגודל ולכאב שכל פעימה של הלב זה כאבי טופת ברגל ואתה מרגיש שהרגל עומדת להתפוצץ. שמו אותי על מיטה, הזריקו לי אנרנלין ישר לוריד כדי להוריד את הנפיחות כמה שיותר מהר, ממה שאני זוכר האחות שאלה אותי אם אני מרגיש כאבים וקוצר נשימה, אמרתי לה שכן, היא אמרה לסובב אותי על הגב, שאלתי למה על הגב? היא אמרה שצריך להביא זריקה בטוסיק, אמרתי "על גופתי המתה זריקה בתחת" (ציטוט מדוייק) האמא הפולנייה הגיבה "איך אתה מדבר?" ו4 אנשים סובבו אותי בכוח, אני זוכר דקירה ו... קם ביום למחרת כשאחות שואלת אותי מה אני רוצה לארוחת בוקר... כמובן שבחרתי בדליקטס, לחם יבש עם גבינה לבנה של טרה, אחחח כמה שאני שונא דבורים

Moo Moo

New member
../images/Emo41.gifמילים שיונצחו לעד: ../images/Emo41.gif

"אני רוצה סופר, מזה רוצה? האופנוע הבא זה סופרמוטו"

bendoe

New member
גדוווול../images/Emo6.gif:../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

shirshir6

New member
חי חי חי...הודאה בעל פה...../images/Emo66.gif

ועוד מצולמת.... מה עם הסרטון המלא????

45degrees

New member
כל הכבוד ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

סופרמוטו - תרכב תבין. ישונה הפתגם לאלתר: סופרמוטו - תתרסק עם משקולת כביש, תבין!

למעלה