יווו.... אני בבית... חיחיחי

נטלי 18

New member
יווו.... אני בבית... חיחיחי

כן כן אחרי שבוע בת"א... אני יודעת שהיתגעגעתם... אני שוב פה.. ]לא שלא הייתי פה כל השבוע אבל... נגיד...} כן אז היתגעגעתי למחשב היפה שלי כפרעעע עליו!!!! טוב אז ככה... היה לי נורא כיייייף מאוד נהנתי.. תודה לקופלית על הארוח...... ובובה... ממלאאאא מזל טוב... מיותר לומר לך כבר...
תודה לאושר על זה שלקחת אותנו לבוסי... תני לו בוסה מממני... כפרה.. חיחיחיחי ותודה גם לאמא שלך על הארוח... שתקבל ח"ח... חיחיח תודה למורני ולסנופה... תודה לכל מי שבא לראות אותי... היתגעגעתי אלייכם.. ועכשיו תתגעגעו אליי... אני לא אהיה ב3 חודשים הקרובים בת"א... לצערי... אבל אתם יכולים לבוא לבקר אותי.. יש לי כבר הזמנות פה לחדרים... 100$ לילה... חיחיחיח יאללה אנשים אוהבת אותכם!! {חסר למי שלא יגיב לי!!!!} נטי!

טלטלונת

New member
נטי... שחכת להוסיף...

תודה להורים שלך שהביאו אותך עד הלום.. (ולא לצומת...) ולי כמובן על זה שנולדתי... חיחיחי למה לא תיהי בת"א עד לעוד 3 חודשים? יש לך צו הרחקה?....
טלטל אוהבת את עצמה...

תקשיבי.....

תארחי אצלך 100 איש ואני אבוא ואאסוף את הכסף בסוף...... יאללה שהייה נעימה בארצך הרחוקה....... ופיפי ואמדורה מוסרות שהן מצטערות שלא יצא להן להפגש איתך, הן מוסרות נשיקה מרחוק...... ואני רושם את זה רק בגלל שהן כאן והן מזיינות לי את הסכל........

טלטלונת

New member
חיחיחי...

זוהריקו נראה שהן באמצת זיינו לך משו כי שכל כותבים עם ש´!!! חולה עליך י´חובייז... ותמסור לאמדורות נשיקה!!

נטלי 18

New member
גברים.... רק הכסףמענין אתכם! לא אני

נכון קספר?? רק את הכסף שלי אתם אוהבים!!! אין לי כסף.. בזבזתי יותר מ2000 שקל בת"א... תעזבו אותי!!! חיחיחי

כן, למה לא.......

את הרי אצלי וככה אני ואמדורה נהנה מזה ואני אדבר עם נטלי על זה.......

נטלי 18

New member
פיפייייייייייייייי ומדורהההההה!!!!!

כפרההההההההההה עלללללללללללללל הפיפיייייייייייייי היפההההההההההההההההההה שלייייייייייייייייייייייייי מי רצה לראות אותך אבל את זונה??!?! מיייי???? מי???????? מי??????????? מתה עלייך אחותי!!! תכונני לדרדר לאילת בחודש הקרוב!!!! יאללה!!!

וואי וואי אחותי

היי וויש........ אילת היה מסדר לי עכשיו ת´חיים עשית לי חשק יא זבלבלה בחחיאת נטי- דפקי לאחיך הקטן פיתה עם חומוס לפנים וחזרי אלי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח *פיפו´ש שהתגעגעה לנטי*

נטלי 18

New member
פיפי..........

ההורים שלי בארה"ב... יש חדר שמור לך.. תזיזי את התחת הגדול שלך לפה!!! }{

למעלה