יוווווו, כמה אני מתגעגע

Ellis Murphy

Well-known member
ערב בבאר/בית קפה/מועדון בעיר אירופאית עם קבוצה של ספרדים שיכורים שפגשתי בסיור בבוקר או...... או עדיף עם הבחורה הסינית שנתקלתי בה במוזיאון אחרי הצהרים והתפתחה שיחה או.... או אפילו לבדי אם אין אופציה אחרת... אני יכול להנות גם בחברת עצמי, לבד בין אנשים...
להקת ג'אז מופיעה על במה קטנה ואינטימית... זה כבר הדרינק הרביעי אולי שביעי, מי סופר....

ההנאות הקטנות של החיים, כמה הן חסרות לי... אולי אחרי החגים הכול ייפתח, יהיה שלג...

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
ערב בבאר/בית קפה/מועדון בעיר אירופאית עם קבוצה של ספרדים שיכורים שפגשתי בסיור בבוקר או...... או עדיף עם הבחורה הסינית שנתקלתי בה במוזיאון אחרי הצהרים והתפתחה שיחה או.... או אפילו לבדי אם אין אופציה אחרת... אני יכול להנות גם בחברת עצמי, לבד בין אנשים...
להקת ג'אז מופיעה על במה קטנה ואינטימית... זה כבר הדרינק הרביעי אולי שביעי, מי סופר....

ההנאות הקטנות של החיים, כמה הן חסרות לי... אולי אחרי החגים הכול ייפתח, יהיה שלג...

מזדהה עם כל מילה.💜

אבח"י

Well-known member
אני חופשי ומשוחרר לעשות מה שבראש שלי, מה ש'ני רוצה, מתי ש'ני רוצה ואיך ש'ני רוצה :cool:
גם אני אוהב ג'אז מאוד, ומאוד אוהב את הצמד פורטוגלי, אז הנה בשבילך ובשבילנו:

Ellis Murphy

Well-known member
אני חופשי ומשוחרר לעשות מה שבראש שלי, מה ש'ני רוצה, מתי ש'ני רוצה ואיך ש'ני רוצה :cool:
גם אני אוהב ג'אז מאוד, ומאוד אוהב את הצמד פורטוגלי, אז הנה בשבילך ובשבילנו:
הם עשו גם גוספל.
אבל בחו"ל יש אווירה מיוחדת, אחרת לגמרי...

יש עוד להקה מדהימה שעושים גם 'יפסי סווינג:

אבח"י

Well-known member
כן, הם זוג נהדר. אני מכיר את המוזיקה שלהם כבר כמה וכמה שנים, והייתי בהופעה או שתיים שלהם.

למעלה