יוווווווווווו, הלייבאקשן של "האווטאר - כשף האוויר האחרון"

נדירליאל

Active member
בשלב הזה היא אחד לאחד הסדרה המצויירת שאני זוכר.
כיוון שכך אין לי חרדות מפני תעצומות הגורל, ההפתעות, הסכנות [מה ל'שות גם גבר בן 70 יכול להיות חרדתי כילד בן 5], אז אני פנוי להינות מפעלולי הטכנולוגיה, מהשחקנים המקסימים, במיוחד מהילד החמוד שמשחק את אנג.
עם זאת, אני מצרף לכם בקורת דורסנית של הסדרה מ- ווינט

"אווטאר: כשף האוויר האחרון" עושה אמנויות לחימה ללא הלחימה. מה כיף בזה?

וכך מסכם אמיר בוגן -
"בהתחשב בכך שהסדרה פונה בראש ובראשונה לילדים, ייתכן שכל אלה לא פוגמים באיכויותיה. הופעות המשחק נטולות ניואנסים לא בהכרח יפריע לקהל היעד וגם לא המסרים הרגילים מהפק"ל של מסע הגיבור השגרתי בכל מיתוס התבגרות בעולם מארצות הברית, המזרח הרחוק ועד ישראל. מן הסתם שרף הציפיות נמוך יותר בנוגע להופעה המחודשת של הדמויות האהובות והיצורים הפנטסטיים החביבים (אפה הביזון המרחף ומומו הלמור המעופף) מסדרת האנימציה המקורית. גם סצנות האקשן הקצרות והסוערות שמערבלות אוויר, אש ומים כדי להדוף את הרעים, בלי בעיטות ואגרופים, מספקות כנראה את הצופים הצעירים. וכנראה שגם את הוריהם, שיכולים להיות רגועים שהם לא נחשפים לחרבות, נונצ'אקו וחילופי מהלומות קשות מהזן שהם עצמם נהגו לצפות בו בילדותם בקלטות וידאו של ברוס לי וז'אן קלוד ואן דאם."

חחחחחחח, אני קהל היעד וזה עבורי. למכות, לרצח, לדם יש לי "בית הנינג'ות" היפני והאלים מאוד, יש את הוטל הזבין - הפרוע עד כדי טירוף.

It's Always Sunny

Well-known member
גם אני זוכרת את הסדרה המצוירת (צפיתי בה בלופים כשהייתי קטנה) ולפני כמה שנים עשיתי צפייה חוזרת ונהניתי ממנה. לפי מה שכתבת אני מבינה שאתה נהנית ממה שראית בניגוד למבקר של YNET?

נדירליאל

Active member
גם אני זוכרת את הסדרה המצוירת (צפיתי בה בלופים כשהייתי קטנה) ולפני כמה שנים עשיתי צפייה חוזרת ונהניתי ממנה. לפי מה שכתבת אני מבינה שאתה נהנית ממה שראית בניגוד למבקר של YNET?
בהחלט, אבל אני גם אוהב לקרוא דברים מנוגדים לדעותיי.

למעלה