יוווווווווווו איזה יופי

יוווווווווווו איזה יופי ../images/Emo65.gif../images/Emo6.gif

אנ´לא מאמינה שזה קרה, איזה כייף לראות פה את כולם. ותודה לליאור שהביאתנו עד הלום
אפשר לקבל מסר בקשר למקום המפגש? (וזה כמובן אם אלה תרגיש טוב יותר, השילשולים לא נפסקים
).

אמרו לי שזה יימשך לפחות שבוע...

אני אתקשר לרופא שלי היום... הוא חזר אתמול מחו"ל.

יקירתי, אחרי שלושה ימים של שילשולים

עושים תרבית! זה כלל ברזל! ולגבי האולכ, לדעתי ממש בעייתי לומר שאם הדבר היחיד שהיא אוכל זה התמ"ל אז שלא תאכל... לא נראה לי... ולגבי ה- ABC דופילוס, אין לך מה להילחץ מהדברים הטהעיים הללו. זה בסה"כ הכל החיידקים שנמצאים בלאו הכי אצל כולנו במעיים (גם אצל אלה!) והשילשול מקלף אותם ואת פשוט מחזירה אותם לגוף. תאמיני לי שזה עוזר!!! פחות מחצי כפית ביום בתוך התמ"ל ותעשי לה יותר טוב! מקווה שיעבור במהירה

וירוס שלשולים...

גם לנו היה וירוס שלשולים שנמשך 10!!! ימים בהמלצת שירלי קניתי את ABC DOFILUS של סולגאר שזה "החיידק הטוב" של המעיים שאמור לשקם את המעיים ולזרז את ההחלמה . אני לא זוכרת אם את מניקה אבל אם לא אז חשוב גם להוסיף " הידרן " - כל המלחים והמינרלים שחסרים לגוף ועוזרים לו לחזור לעצמו כמה שיותר מהר תהיו בריאים

אוףףףףףףףף כל רופא אומר משהו

אחר... התקשרתי עכשיו לרופא שלנו, והוא אמר להפסיק מייד את התמ"ל (על בסיס חלב) - שזה הדבר היחיד שאלה מוכנה לאכול, ולתת לה רק אורזן על בסיס מים, פירות ומרק. אמרתי לו שהיא מסרבת לפתוח את הפה לאוכל אחר מלבד בקבוק עם תמ"ל אז הוא אמר - "לא תאכל את זה אז אין אוכל"... ואם זה לא יעבור עד יום שישי להתקשר אליו. בא לי לבכות... ליט, אני מפחדת מכל הדברים הטבעיים האלה, לא יודעת למה, אבל אני מעדיפה לא לקחת אני בעצמי ולא לתת לה אותם.

תקפידי שהיא תשתה הרבה

שלא תתייבש . אני יודעת שהידרן או איך שקוראים לתמיסה הזו זה בעצם מה שמקבלים באינפוזיה בבית חולים . גם אני לא בעד לדחוף סתם תרופות אבל זה בפרוש לא תרופה רק השלמה של דברים שהגוף מאבד בשלשולים שעוזרים לו להתאושש יותר מהר מוזר שהוא מעדיף שהיא תאכל פירות דוקא פירות מגבירות שלשול. אני לא יודעת כמה זמן זה כבר נמשך לכן אבח חשוב לעשות תרבית צואה . לי אמרו שזה אמור לעבור אחרי 3-4 ימים . אנחנו באותו שבוע אכלנו הרבה אורז , בננות וטוסטים

מים היא מסכימה לשתות, ולהפתעתי

אפילו די הרבה (מה שבדר"כ לא קורה בימים כתיקונם...). פירות = תפוח ובננה. בננה היא לא אוהבת. את התפוח היא לא רצתה לאכול. עירבבתי את התפוח המרוסק עם דייסת האורז - בחלום... זה נמשך מיום שיש אחה"צ. בהתחלה חשבנו שזה בגלל השהות בחום (היינו בחתונה ביום שיש בצהריים שהתקיימה בחוץ (מטורפים, באמצע אוגוסט... ערן אמר שמה שיזכרו מהחתונה הזו זה שהיה חם ומגעיל), ומ"מנת יתר" של אבטיח - אבל כנראה שזו לא היתה הסיבה. אני אעשה לה מרק עם עוף, אורז וגזר (תפו"א היא לא אוהבת...) - אני מקווה שהיא תאכל. היא יושבת ועושה מממממממממממ.... עם פה קפוץ. באיזו פטמה להשתמש אם אני נותנת לה בקבוק עם דייסת אורז? זה לא יוצא בפיטמה מס´ 4, ומהמשולבת זה נשפך...

בבקבוקים אני לא יכולה לעזור לך

אנחנו עוד עם ציצי ומבקבוק רק מים הוא לא מוכן לטעום שום דבר אחר אבל אולי תנסי בכפית .

תודה! לא היתה ברירה, הוספתי כפית של

סוכר ענבים כדי שהיא תאכל משהו... אכלה מעט.

היא רעבה, זה בטוח כי היא בקושי

אוכלת. אולי שני בקבוקים ביום, כשהיא כבר רגילה לאכול פירות וירקות וגבינה... ותמיד האינדיקציה שלי לרעב זה אם היא מוכנה לשתות מים (פושרים, כדי לבלבל את האוייב).

אכן, בעייה של פיטמות....

מהארבע זה בקושי יוצא ומהמשולבת נשפך, אין לי עיצה טובה, רק הזדהות, אם תמצאי פיתרון אשמח לשמוע.....

מאחלת לאלה שתרגיש טוב,

לבת של חברה שלי גם היה שבוע כזה של שילשולים ובידקת הצואה העלתה חרס, אמרו להם שזה כנראה השיניים....

למעלה