יואו-סף.

gamegir

New member
יואו-סף.

אההם.. טוב, קצת באיחור, אבל מוטב מאוחר בלה בלה... בשעה טובה ראיתי (לפני שבוע..) את "יוסף וכתונת הפסים". לפני בערך חצי שנה קניתי את הפסקול של הקאסט המקורי בלונדון, ופשוט התלהבתי. ידעתי שברגע שזה יחזור לבמה בארץ אני אסתער, אבל כיאה לבטטה כמוני, גם כשזה עלה לא עשיתי כלום. רק ברגע האחרון נזכרתי, ומזל שהיו כרטיסים. כי נהניתי. דבר ראשון- השירים. למרות שיש לוובר קצת נטייה לדיולגים מוזרים בין כל מיני סגנונות (משהו כמו שיר קאנטרי ואז רוק´נרול ואז קליפסו ואז..), ולפעמים זה קצת מעייף, המוזיקה פשוט מצויינת וסוחפת. אין טעם להרחיב עליה את הדיבור, נכון? השחקנים. נו טוב. צאלה אחרק נשאה על הכתפיים שלה את כל ההצגה בערך.. חוץ מהקול המדאים והמנעד העצום שלה, היא נראית מצויין על הבמה ומקרינה משהו מאוד חביב ונחמד. יגאל מזרחי? נו, אף פעם לא חיבבתי אותו במיוחד. יש משהו מאוד מפריע בדיבור שלו. למרות זה, הקול שלו בכל זאת יפה מאוד. רק חבל שדווקא השירים של יוסף הם הפחות יפים לדעתי מתוך ההצגה. אין לי מושג מה השמות של השחקנים האחרים, כי יש איזה מאהה קאסטים לכל תפקיד, אבל מאיה מעוז הייתה בהחלט מצחיקה כאקורדיוניסטית, והאחים שיחקו כקבוצה בצורה מאוד משכנעת, למרות שלפעמים זה נגרר קצת למניירות מטופשות. חפיף. הדבר שהכי אהבתי בהצגה היה התפאורה. תמונת הפתיחה, עם הכבשים המצחיקות, גרמה לי לחייך, וכל הקונספט של הפירמידות שחזר בכל התמונות- בכלא, אצל פוטיפר וכו´ היה מאוד נחמד. התלבושות היו טובות מאוד לדעתי- העניין של הצבעוניות של הכותנות של הפסים מול השחור של יו ואז הצבעוניות שלו.. אהבתי גם את הכובעים של בנות פרעה. מצחיק. בכלל, הבימוי לדעתי היה בהחלט טוב. קפטן יודע להקפיד על פרטים, ורואים את זה- למשל אצל פוטיפר. היו כמה רעיונות קורעים, כמו למשל השלד של הכבשה המסכנה. בסה"כ, מאוד מאוד מאוד נהניתי. למרות שקצת חששתי מכל הקטע הזה שאני אראה הצגת שירים נטו, בלי שמץ דיבור, הכל מאוד זרם והיה ברור. אני חושב שמה שהיה טוב זה שבתוך השירים הייתה התקדמות העלילה. ב"שיער", למשל, גם יש כמעט רק שירים, אבל שירים "סתם", בלי עלילה בתוכם, מה שגורם לזה להראות כמו פסטיגל. בקיצור, אהבתי מאוד. הרבה יותר מ"שיער" (שאישית- אני ממש לא מבין על מה ההתלהבות ממנו) וכמו "צ´ריטי המתוקה", שהיה גם של קפטן וגם כן מצויין. וחדשות לסיום- נכון סיפרתי שבסוף השנה אנחנו עולים בבצפר כל אחד עם שיר ממחזמר וזה? אז השיר שלי הוא מתוך יוסף. השיר שראובן שר לאבא, על ה"מוות" של יוסף. שיר קורע, לדעתי. אז יומטוב וחיים מאושרים. גומא

ben321

New member
עזוב את ג´זל! :))

היה כל כך נחמד, מתי הייתה שבוע שעבר, אני הייתי יום חמישי היה בהחלט מרשים, כאחד ששרוף על יוסך מגיל צעיר, מאוד נהנתי מההפקה הזו, מצאו באמת פתרונות מאוד יפים על הבמה, אין כמו המילים של אהוד מנור שמחממות את ליבי כל פעם שאני שומע את עוצם עייני סוגר כל פתח לראות לבטח למה ולאן ממרחקים כל בכי בוקע אך עולם שוקע לחלום מוכן. באמת, יש ליגאל מזרחי איזשהי בעייה בדיבור? ליקוי או שזה הדמות שלו? אהבתי את הצרפתיה רוצה בונבון כבר אכלתי, הוספה נחמדה מאוד יחודי להפקה זו, אפילו בברודווי לא חשבו על זה, אגב הכבשים סתם בשביל הידע הכללי בברודווי, בשיר הצבעים בסביבות ה 20 כבשים נכנסים במעגיל עם כל צבעי הקשת, כל כך יפה! ובקטע של השיר של הרעב :הלב בוכה ומיואש חלפו ימיי חלב ודבש נגנו שירי יגון באקורדיון" אז מה שקורה בברודויי זה 20 כבשים נכנסות כשהם שלדים ובשלב מסוים מה בעזרת פירוטכניקה מתפרקים כליל, ממש מצחיק. ועוד לגבי ההפקה שעוד הייתה וירדה, כמה חבל הייתי הולך לראות שוב! צאלה אחרק מלכה!!!!, קול מדהים אני וחברי בסוף ההצגה םשוט היינו בשוק, כמה כישרון בימתי וקולי יש לבחורה הזאת, שהעתיד שלה יהיה מבטיח, זה אני בטוח. תום אם אתה בקשר עם צאלה תגיד לה שיש לה כבר מעריצים ראשונים.

שגיא ק

New member
מאיה מעוז

ייצא לי לראות אותה רק פעם אחת לצערי, אבל ממה שראיתי - היא שחקנית מדהימה!!! אחת השחקניות הטובות שראיתי על הבמות פה בארץ! ההצגה שבה ראיתי אותה הייתה, אם נדייק מחזמר - "קטנטנות" , שם היא משחקת את הלנה - הרעה של המערכה השנייה. כל רגע שלה על הבמה זה תענוג ונראה שגם היא מתענגת שם מהתפקיד שלה... וליתר דיוק ראיתי את מעוז פעמיים, כי את "קטנטנות" ראיתי פעמיים. בכל אופן - התרשמתי ממנה מאוד.

diri

New member
גומא

חחחח...אממ אכן..זה הדיבור שלו.. :)) יום טוף, דירי

שלדר

New member
אין לו פגם בדיבור!

רק כשהוא נבוך אולי,,,, יש לי קלטת שבה הוא מקריא שיר {מחר זה בערוץ 10 בצהריים } שום פגם לא מצאתי,,, דירי דיר
הבכת אותו?

Hippie Jeannie

New member
לא יודעת אם זה פגם בהכרח...

לדעתי זה דווקא חמוד. אבל הוא לא מדבר "רגיל", זה בטוח...

בטוח שצאלה? ואולי קרן הדר?

צאלה היתה חולה והקפיצו את קרן הדר לתפקיד אז, בטוח שראית את צאלה?{לא לפי התכניה} יש לך מחר ב14.55 הזדמנות לראות את שתיהן ביחד בערוץ 10 {בשבת 14.55 }ולספר לנו את מי באמת ראית וזה לא שצאלה לא נהדררררתתתת!

ben321

New member
ב 100 אחוז

יום חמישי 17.10- בשעה 9 בערב, יוסף צאלה בטוח הייתה, היא מדהימה!

למעלה