יהלום ../images/Emo221.gif

mikapo

New member
יהלום ../images/Emo221.gif

מתחת לאבן גולמית מסתתר יהלום. האבן היא קשה כמו סלע. צריך בעדינות לנסות ולקלף את השכבות, שכבות קשות, עיקשות, שמכסות את היהלום. השכבות באות כדי להגן על האבן העדינה והיפה. אתה מקלף כל פעם קצת. עוד קליפה ועוד אחת. חושף את היהלום. הוא כל כך יפה וזוהר. הוא מאיר אותך בצבעים מדהימים. הוא מעניק לך אור וחום, מעלה חיוך על פניך. אבל גם היהלום כיהלום, עדיין לא מלוטש. צריך לצחצח פינות, ללטש, למרק. לעצב אותו בצורה כזאת כדי שיתאים לך. אתה עושה עבודה קשה, מעצב אותו. יום אחרי יום. לפעמים אתה מתקדם מעט, לפעמים אתה נתקע. יש מקומות קשים שאי אפשר לחצוב אותם. אז אתה מנסה לעשות זאת מכיוון אחר. להתקרב אל הליטוש האולטימטיבי ממקום אחר. לפעמים זה מייגע. לא תמיד רואים תוצאות. בוודאי לא מיד. זאת עבודה קשה. אתה צריך המון סבלנות, איפוק, אהבה לדבר. לאחר הרבה זמן, לאחר עבודה קשה, לאחר שהשקעת את מה שהיית צריך ויכול, אתה מגלה את האבן היפהפייה. היא כל כך יפה שזה צובט לך בלב. היא נקייה, היא מעוצבת, היא שלך. סוף סוף היא מתאימה לך. התאמת אותה לעצמך. כעת אתה יכול לקחת את היהלום ולשים אותו כנזר על ראשך.. יהלום. כל כך יפה. והוא שלך. אך ורק שלך. ../images/Emo140.gif
 

mikapo

New member
אכן תהליך ארוך

אם הוא מתגמל בסופו של דבר... אי אפשר לדעת, בוודאי לא מראש.../images/Emo13.gif
 

gidionline80

New member
אין סוף או מטרה

זה תהליך של חויות והתנסויות שונות עם הזמן דרגות הקושי עולות גם שם כמו בכל קשר זוגי צריך לטפח ולא לשקוע בשגרה מעיקה
 

Master Stav

New member
תיאור מעניין

אוהב את הכתיבה שלך אבל הפעם לא יכולתי להתחבר למהות וזאת אולי כי אני מאמין שבהובלה ....אין נושא של ליטוש אל מטרה אותה יודע רק המוביל אלא אל היחד האולטימטיבי .... המילים שכתבת הזכירו לי שיחה שהייהת לילפני כשלושה חודשים עם מי שהייתה שלי ... תודה לך
 

mikapo

New member
איך שלא תסתכל על זה

השפחה היא זו שצריכה להתאים את עצמה לצרכי אדונה, תוך כדי קביעת גבולות המקובלים על שני הצדדים ובהסכמה הדדית, כמובן.. בוודאי שיש ליטוש. זה מהות "החינוך". כך לפחות אני רואה את זה.
 

Master Stav

New member
סבבה ....זו דעתך

ואני מכבד אותה אישית אני רואה את הדברים קצת אחרת מאחר ואני לא רואה את עצי כמחנך אלא כמוביל אל מטרה משותפת שבדרך שני הצדדים משתנים כדי להתאים אתעצמם למערכת משולבת .
 

mikapo

New member
העצלנות

תהרוג אותך ../images/Emo88.gif תקנה, למה לא? רק אחר כך תבוא בטענות לעצמך בלבד.
 
את כותבת מאד יפה...

עבורי יהלום הוא דבר קר ועקר, אין לו תועלת בחיים שלנו. הוא נתפס כדבר יקר ערך ע"י הסביבה. בשבילי יהלום יישאר לעד אמצעי או קישוט, לעולם לא העיקר ולא הפרס.
 
למעלה