יד מכוונת

אורנה01

Active member
מנהל
[14:22, 25.10.2021] Orna Lallouz: ועדות רפואיות יכולות להיות מאיימות – מה קורה בתוך הוועדה? איך אני אדע לבטא את עצמי בצורה המובנת ביותר? איך להכין את התיק הרפואי שלי כמו שצריך? בשביל כל השאלות האלה ועוד יש לכם את יד מכוונת, ייעוץ והכנה לוועדה הרפואית ללא תשלום(!) על ידי צוות של רופאים מומחים בתחומים הרלוונטים. לפרטים לחצו על הלינק, או שתחפשו את צופית ברחוב ותשאלו אותה » https://bit.ly/2XL6YRw

כל העדכונים בערוץ הטלגרם הרשמי של הביטוח הלאומי: https://t.me/btlgovil

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
קחו בערבון מאוד מוגבל את יד מכוונת ..היד הזו אמרה לי שלא אזכה כלל באחוזי נכות לקצבה. תבעתי לבד זכיתי ב100% אי כושר לצמיתות ורטרואקטיבי שנתיים וחצי כ21.500 ש"ח. אני לא בטוח כמה היד המכוונת נקיה ...

אורנה01

Active member
מנהל
קחו בערבון מאוד מוגבל את יד מכוונת ..היד הזו אמרה לי שלא אזכה כלל באחוזי נכות לקצבה. תבעתי לבד זכיתי ב100% אי כושר לצמיתות ורטרואקטיבי שנתיים וחצי כ21.500 ש"ח. אני לא בטוח כמה היד המכוונת נקיה ...
שלום ירון,
מצטערת לקרוא את החוויה שלך עם יד מכוונת. באיזו עיר מדובר?
אצלנו בדרום יש יד מכווהת לעילה ולעילה.
אנחנו שולחים אליהם במסגרת התנדבותי בשי"ל (שירות ייעוץ לאזרח), הם חוזרים אלינו עם תיק מסודר לוועדות, הרפואעות כולל העתק, שנשאר בידם, כולל הכנה בכתב ובע"פ לוועדות הרפואיות.
בברכה.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
שלום ירון,
מצטערת לקרוא את החוויה שלך עם יד מכוונת. באיזו עיר מדובר?
אצלנו בדרום יש יד מכווהת לעילה ולעילה.
אנחנו שולחים אליהם במסגרת התנדבותי בשי"ל (שירות ייעוץ לאזרח), הם חוזרים אלינו עם תיק מסודר לוועדות, הרפואעות כולל העתק, שנשאר בידם, כולל הכנה בכתב ובע"פ לוועדות הרפואיות.
בברכה.
אני מקרית שמונה אני לא יודע מי טיפל מי בדק שלחתי מסמכים אני לא זוכר לאן. אמרו לי חד וחלק אין לך מה לתבוע, לא תקבל אחוזי נכות לקצבה. אם הייתי מקשיב להם ולא הייתי תובע, לא הייתי מקבל נכות לצמיתות לא החזרים ונשאר תקוע במצב שהייתי עלול להתאבד חד חלק ואמיתי ביותר...בעיניי הם חלק מהמערכת המושחתת עד העצם והמנגנון שנועד להכשיל.

אורנה01

Active member
מנהל
אני מקרית שמונה אני לא יודע מי טיפל מי בדק שלחתי מסמכים אני לא זוכר לאן. אמרו לי חד וחלק אין לך מה לתבוע, לא תקבל אחוזי נכות לקצבה. אם הייתי מקשיב להם ולא הייתי תובע, לא הייתי מקבל נכות לצמיתות לא החזרים ונשאר תקוע במצב שהייתי עלול להתאבד חד חלק ואמיתי ביותר...בעיניי הם חלק מהמערכת המושחתת עד העצם והמנגנון שנועד להכשיל.
אני חולקת על דבריך, אצלנו בדרום הם נפלאים, כפי שרשמתי בתשובתי.
בברכה.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
אני חולקת על דבריך, אצלנו בדרום הם נפלאים, כפי שרשמתי בתשובתי.
בברכה.
תחלקי ככל שאת רוצה יש עובדות, כתובות שחור על גבי לבן. ואת מעלה נקודה יותר גרועה למה שבדרום יהיה שונה מהצפון או מרכז או מזרח או שנטבע בים במערב? שירות זה שירות ומצב רפואי שמוביל לאי כושר יהיה אם נהיה בכל מקום שנהיה, אז זה עוד יותר גרוע שיש גם שירות כזה תלוי מיקום, כמו שיש שירות רפואי טוב יותר במרכז מאשר בגליל העליון ועוד ועוד, רק מצדיק מה שאני אומר ומראה כמה דפוקה מדינת ישראל פשוט כך. מי שנאיבי לחשוב אחרת אשריו וטוב לו ..אני מניח שהוא חוגג באסקפיזם את ימיו

למעלה