ידעתם שסוג האופנוע

• פותח הנושא r929
  • פורסם בתאריך

r929

New member
ידעתם שסוג האופנוע

משקף את מנת המשכל של בעליו
וכנראה להיות רוכב SM זה מנת משכל נמוכה
איזה בעסה, וכל חיי חייתי באשליה. אז מי הולך להתחרות ביון מפורם סופרמוטו?

fungas

New member
עזוב 929...

אנחנו מנסים שזה לא יהיה ככה בפורום הזה. אין צורך "לייבא" מפורומים אחרים. תודה. FUNGAS

r929

New member
../images/Emo45.gif

פשוט לא ידעתי על הקשר. אז מי מתחרה מפורם הזה ביוון ?

הרושמת

New member
דה... האנימל כאילו... קפוץ מיד ללרט

ותתרום! האנימל, להתחרות ביוון על הסופרמוטו ולתת לקטגורית המתחילים בראש חשוב לציין כי כל התרומות הן קודש כמובן...

r929

New member
שאני אבין

הוא נוסע ליוון להתחרות בקטגורית המתחילים על גבי סופרמוטו

r929

New member
../images/Emo124.gifאף אחד לא יודע ../images/Emo12.gif

לא יהיו פרטים לא יהיה $$$.

הרושמת

New member
כן כן כן ועוד פעם כן

סורי על האיחור, פשוט היה מגרש השדים הלא מצונזר בטלויזיה

45degrees

New member
../images/Emo6.gif

אגב - דוגמא "מעניינת" ל"פורומים אחרים": השרשור האלמותי - הפעם בגלל תוצאות ה MOTO X סופרמוטו... יענו מה - לא משנה הסיבה, העיקר ללעוס שוב נושא לעוס. בהחלט מסכים עם פאנגס לחלוטין (פעם ראשונה לא?) בנושא זה.

bendoe

New member
וכמו שכתבתי

התכוונתי אליך ספציפי... פאנגס הוא האח שמעולם לא היה לי
45 האבא שתמיד היה לי
משפוחה שלי אוהב אותכם

45degrees

New member
../images/Emo6.gif אמנם היתה לי ילדות פרועה...

[ יש לקרוא ולהיזכר בפרצוף של אוסטין פאוארס כשהוא מתוודע אל גב' SPITS, Middle name SWALLOWS [ אבל לא עד כדי כך
או שכן

r929

New member
יא ד.ביל

כשאתה כותב "נו טוב אתה רוכב על SM לא ציפיתי שרמת המשכל שלך תרקיע שחקים" זה להגיד שאתה לא מצפה מרוכבי SM להיות חכמים. זה שפאנגס הוא אחיך ו45 האבא שלך, לא אומר שלא קראת להם טיפשים.

thegreengo

New member
כולנו רוכבים על שניי גלגלים ככה שאף

אחד מאיתנו לא כזה גאון

כRובי

New member
מה אתה מתפלא R? תקרא את

ההודעה הזו וכל מה שבא אחריה ותבין שבמקרה אתה נפלת לו מול העיניים - זה לא משהו אישי. וקבל את זה: "...כל הנקניקים למינהם שעלו בעבר על אופנוע כביש ולא "הסתדרו" טוב עם העניין פשוט מצאו להם מפלט...אופנועים של
... מה יותר קל מלהשכיב באיזה מגרש עם תנוחת רכיבה הכי קלה בלי מכוניות בלי אופניים בלי מפגעי כביש...קיצר נמושות...אולי הם אחוזי ההשרדות שלהם גבהוים משלנו אבל אם חס ושלום רוכב כביש "נופל" חס ושלום זה בגאווה קיצר נקניקים פחדנים שלא יודעים לנהוג... שים אחד מהם על אופנוע כביש ותראה בדיוק למה הוא מסוגל...להתניע גג..." וגם "...סך הכל אלו שעלו על כביש ראו כי יותר מדי מסובך להם והתנתקו ליענו כביש...שנקרא בימינו סופרמוטו"

חוששת17

New member
מענין... הוא אוהב לשמוע את

ה"סליידר" שלו נטחן ,הוא אוהב תמונות של ישבנים ... וכל זאת ,רק לפי הודעת המנהל(?) אם זה מריח כמו חרא ,יש לזה טעם של חרא וזה עושה קולות של חרא...

למעלה