ידעתי

A C D

New member
ידעתי../images/Emo7.gif

זה קורה בפעם השלישית. הבטא לא עולה כמו שצריך וגם ההריון הזה (כמו 2 הקודמים) לא מתפתח. נראה איך ומתי זה יגמר, זה בטח עניין של עוד כמה שבועות טובים, מנסיון. יש לי רשימת בדיקות היסטרית, נתחיל לבדוק למה זה קורה. רציתי לשאול - קבענו תור ליעוץ גנטי ברמת מרפא, לבדיקות קריוטיפ. מישהי התנסתה בכך? הם נותנים את הבדיקות בקלות או עושים בעיות גם עם זה? אני במכבי ובעלי במאוחדת, אז נעשה את זה בנפרד וה אומר שנצטרך לריב עם קופות חולים... ולסיום..נשבעת לכן שהבא בתור שמייעץ לי לעשות כבר אחים לילד שלי מקבל ממני את כל ההיסטוריה ההריונית שלי, בלי רחמים. נמאס!!!
איילה.

תמריק

New member
אוי ../images/Emo7.gif

מה אני יכולה לומר? אני כל כך מצטערת איתך. אני מקווה שידעו לומר לך כמה שיותר מהר למה זה קרה. שולחת חיבוק וירטואלי
.

טובית2

New member
מצטערת לשמוע

שאת באמת עוברת את זה שוב, ומאחלת לך שהפתרון ימצא מהר.בקשר לשאלות המנג'סות מהסביבה... תצפצפי על כל הנשמות הטובות...זה הדבר האחרון שחשוב עכשיו.שולחת לך חיבוק גדול וחזק,טובית.

ע ד ן 4

New member
אוףףףףףף ../images/Emo10.gif

מצטערת מאוד בשבילך, ושולחת חיבוקים חזקים. מקווה שהבירוקרטיה לא תכביד יותר מידי על הליך הבדיקות. מעבר לזה, לא יודעת את התשובות לשאלות שלך, מצטערת.

nitzansa

New member
../images/Emo7.gifיקירתי.

אין מלים להביע את העצב הגדול שאופף אותי עם ההודעה שלך. כבר התכתוונו במסרים והבעת את הרגשתך לגבי ההריון הנוכחי, אבל בכל אופן, לקרוא את הבשורה באופן ודאי היה קשה מאוד. לשאלתך- אני במכבי, בעלי במאוחדת, ואנחנו עשינו קריוטיפ בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים. אני הבאתי הפניה מהרופא, ובהתאם לזה בעלי קיבל התחייבות ממאוחדת. עושים בדיקת דם פשוטה לך ולבעלך, ואתם יושבים עם יועצת גנטית שמנתחת את הסיכויים ומסבירה לכם בכלל מה רוצים לשלול בבדיקות דם. קיבלנו את תוצאות הקריוטיפ תוך חודש וחצי. יצא שלילי. כלומר, הבדיקה שללה פגם גנטי מסוג זה במקרה של ההפלות שלנו. אם את זקוקה לעוד פרטים- חזרי אליי. בינתיים- קבלי חיבוק חם. אוהבת.

nitzansa

New member
../images/Emo7.gifיקירתי.

אין מלים להביע את העצב הגדול שאופף אותי עם ההודעה שלך. כבר התכתוונו במסרים והבעת את הרגשתך לגבי ההריון הנוכחי, אבל בכל אופן, לקרוא את הבשורה באופן ודאי היה קשה מאוד. לשאלתך- אני במכבי, בעלי במאוחדת, ואנחנו עשינו קריוטיפ בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים. אני הבאתי הפניה מהרופא, ובהתאם לזה בעלי קיבל התחייבות ממאוחדת. עושים בדיקת דם פשוטה לך ולבעלך, ואתם יושבים עם יועצת גנטית שמנתחת את הסיכויים ומסבירה לכם בכלל מה רוצים לשלול בבדיקות דם. קיבלנו את תוצאות הקריוטיפ תוך חודש וחצי. יצא שלילי. כלומר, הבדיקה שללה פגם גנטי מסוג זה במקרה של ההפלות שלנו. אם את זקוקה לעוד פרטים- חזרי אליי. בינתיים- קבלי חיבוק חם. אוהבת.

A C D

New member
הבוקר אני מרגישה רע במיוחד...

אחרי שחלמתי חלום קסום בלילה, שבו אני יולדת והרופא שלי נמצא איתי כל הלידה. הרגשתי כל כך טוב, ללא דאגות וכאבים ורק חיכיתי לתינוק. התעוררתי מחוייכת ושמחה, ואז נזכרתי שבבטן שלי יש דבר לא ברור ששוב לא מתפתח וצריך לחכות שיצא. כרגע החלום על לידה (שתהיה קשה וארוכה מצידי, ממש לא אכפת לי..) נראה רחוק עד בלתי אפשרי והדמעות חונקות. אין לי כוח לכלום. כנראה שהיום יהיה לי רע לתפארת.

Tנקר בל

New member
../images/Emo24.gif

צר לי כ"כ... קיוויתי שתבשרי לנו שטעית. למרות שכרגע קשה להאמין בכך, אני בטוחה שהחלום הטוב שלך יתגשם - שתזכי ללידה טובה, שלאחריה רק תחכי לתינוק שלך.

נאשא

New member
עצוב

הלואי והחלום יתגשם במהרה. אני מאמינה בחלומות טובים.

noaagr

New member
עצוב לשמוע ../images/Emo7.gif

קחי לך את הזמן שאת צריכה. אני מקווה שהבירור יביא עימו תשובות ויפתח דרך חדשה.

איילה, צר לי

לגבי הקריוטיפ: זה תלוי מי הפנה אתכם. במרבית הקופות קודם אומרים "לא" ואז מאשרים. הכי חשוב: תשמרי על שלוות נפש, כלומר, שתהיה לך ידיעה פנימית ובטחון שאת תבצעי את הבדיקה, בין אם זה ילך בקלות ובין אם לא. אם לא ילך בקלות, תפעלי בנחישות. יאשרו לך. ואני בהחלט בעד חשיפת ההיסטוריה בפני נודניקים. עובד נפלא. ולגבי החלום, לי היה חלום על תינוק, שהחזיק אותי בימים קשים. אחרי 11 חודשים התינוק הזה נולד. גם שלך יגיע.

למעלה