ידיעה שתרגש אתכם: ביונסה משתפת פעולה עם פפסי!

אבישי ר

New member
ידיעה שתרגש אתכם: ביונסה משתפת פעולה עם פפסי!

ב-3 בפברואר, 2013, היא צפוייה להופיע במופע הסופרבול, אשר ימומן על ידי חברת פפסי. היא תעשה 'מסורתית' של הסופרבול ותופיע לראשונה עם סינגל חדש שצפוי להשתחרר כבר בחודש הבא מתוך האלבום החדש שכרגע משוער לצאת ברבעון הראשון של 2013. באותו החודש, אחרי שבעזרת ריה'אנה' היא תקבל גראמי נוסף על המועמדות שלה לפרס הופעת הR&B המסורתית הטובה ביותר עם "Love On Top", נזכה לראות סרט דוקומנטרי דרמטי במיוחד, כמו שרק ביונסה יודעת לעשות, שיחשוף את כל מה שקרה איתה מאז הלידה עם בלו-אייבי, תגובה ממנה על כל האשמות שהיא שקרנית פתולוגית והיא זייפה הריון ועוד ועוד ועוד.

יחד עם כל זה, היא ופפסי התאחדו וחתמו על חוזה בן לא פחות מ-50 מיליון דולר עבור הקידום של האלבום הבא, שכולל קליפים, מופעים ועוד ועוד. בנוסף הם יעזרו לממן את הסיבוב ההופעות העולמי שהיא תיצא אליו כדי לקדם את האלבום ובעזרת ריה'אנה' גם נזכה לראות אותה כאן בישראל. AMEN. כמובן שחלק מהעסקה תחייב אותה לעזור להם, אבל זה ממש לא מעניין, אז.

שנה הבאה תראו אותה בכל מקום - פרסומת לפפסי שתשודר ב-כ-ל רחבי העולם, כולל את המדינה הקטנה והנידחת שלנו, עם הסינגל החדש של ביונסה. על משקה הפפסי (שעבור ההייטרים שלה כאן זה לא רלוונטי, כי ריה'אנה' עשה שבישראל קוקה קולה יהיה פופולרי יותר) תראו את הפרצוף היפה/מדהים/פחות יפה משל ריהאנה/פרחי/דראגי (או כל דעה שלכם פה על המראה שלה).

קצת עדכונים לגבי המפיקים:
אושר כי היא תעבוד עם: שון גארט שהבטיח להיט חזק ומפתיע, ני-יו, דה-דרים שאמר כי הוא היה מעורב בכל חלק בהפקה, מיסי אליוט וטימבלנד.
גם מיגל אישר שהוא עובד איתה על האלבום. לא ידוע עדיין מה החלק שלו. מדברים על שיתוף פעולה, אבל הוא גם כתוב שירים, אז זה עניין עוד לא סגור.
ישנם שמועות על שיתוף פעולה אפשרי עם ג'סטין טימברלייק, שנצפה יוצא מהסטודיו ביחד עם ג'יי-זי וביונסה ומתקשר יופי עם מיסי אליוט וטימבלנד.

נאמר כי האלבום יהיה מאוד דומה בסגנון שלו לאלבום "B'Day". הפעם זה כנראה יהיה מוצלח יותר, לאור העובדה שהיא עובדת עליו עוד מדצמבר 2011 ומקליטה שירים מחודש אוגוסט.

הובטח כי זה הולך להיות האלבום הכי מצליח שלה ברמה העולמית, לאור הקמפיין שלו וכנראה החומרים שבו שיהיו חזקים ביותר בעזרת ריה'אנה'.

diss קטן ומשעשע:
http://24.media.tumblr.com/479930c4496ba3716c76ee2437b2918f/tumblr_metoxvoqsv1rt7g9so1_500.png

צופים להצלחה של ביונסה? תאזינו לאלבום? חושבים שהיא תתעלה על עצמה?
PEACE OUT

אבישי ר

New member
הפחית המדוברת:

החל ממרץ, 2013, ימכר בכל אירופה.

Rud3 Boi

New member
אני חושב שביונסה מעניינת כמו גרגיר חול בים.

מדובר כאן בזמרת שכבר 4 אלבומים דורכת במקום, לא מתקדמת, לא משתפרת, לא לומדת, לא מתפתחת, כלום כלום כלום.
כאילו, שירים מהאלבום ה-4 שלה, יכלו להיות גם באלבום הראשון שלה, וזה גרוע מאוד, ומקום שאף אמן מוזיקלי ומבצע ווקאלי לא רוצה להיות בו.
אני לא מבין אותה, אין מפיק שלא ירצה לעבוד איתה, יש לה את כל האמצעים שיכולים להיות לאדם, למה לדרוך במקום?.

כאילו, אני אשכרה יכול לחזות כבר מה יהיה הפלייליסט:
1)שיר פמיניסטי שבטח יקראו לו go girl או משהו כזה
2)שיר שנאה לגברים
3)שיר אהבה לג'יי-זי מגה דרמטי כבד עם ביצוע טכני שיקראו לו "אני נושמת דרכך" או משהו כזה
4)שיר אופטימי לעולם שיקראו לו "תחת כנפיו של אלוהים"
5)שיר שירקיד את כל האנשים בארה"ב וגם יהיה פמינסטי כמובן
6)שיר מגה דרמטי מעייף וחופר לבת שלה אייבי, שיכלול בתוכו קולות רקע של אייבי עצמה, ולו יקראו "היצירה שלנו ושל אלוהים".

אין לי כח יותר...אבל הבנתם את הנקודה.
מה גם שהיא בטוחה שהיא קייט מידלטון השחורה ובא לי להביא לה כאפה על זה בלי קשר.

אבישי ר

New member
איזה קו הייתה רוצה שהיא תפתח באלבום הזה?

מה מבחינתך תיהיה עליית מדרגה בשבילה? אם היא תפנה לז'אנר אחר?

Rud3 Boi

New member
קודם כל, דבר ראשון,

לביונסה יש כישרון ווקאלי ענק, יותר גדול ממה שהיא חושבת נראה לי.
היא יכולה לעשות איתו דברים מדהימים איתו.
היא שרה יפה, אבל רק יפה, היא לא שרה בצורה ששוברת לך את הלב, שעושה לך משהו במרכז של הגוף, ולשם היא צריכה ללכת.

הייתי רוצה לראות אותה נכנסת לדברים עם הפקות יותר קטנות ואינטימיות, אבל עם ביצוע ווקאלי ענק.

אבישי ר

New member
הפקות אינטימיות וקטנות כמו "I Miss You"?

מסכים איתך שהיא לא מצליחה לרגש רוב הזמן. הייתי רוצה לשמוע את דעתך בנוגע ל"Still In Love (Kissing You)", שהיה חלק מב"B'Day" והטיפשה החליפה אותו מסיבה לא ברורה ומטומטמת לגמרי עם "If". אני חושב שזה ביצוע שכן הצליח לרגש, לא הרגיש טכני מידי והדגיש את כל מה שציינת פה. כמובן שעל שיר אחד אי אפשר לשבח קריירה שלמה של זמרת, אבל הייתי בכל זאת רוצה להבין את מה שאתה אומר.

קישור לשיר: http://www.youtube.com/watch?v=NU5GGiFK5Bc

פיי איזה לוחצת גם לזה היא עשתה קליפ

בהתחלה חשבתי שזה איזה קליפ פן-מייד ואז חזרתי לקליפ וראיתי אותה שרה את השיר

השיר עצמו באמת יפה.

אבישי ר

New member
תראה, היא מנסה בכל אלבום ליצור קונספטים שונים

הקונספטים די עלובים, כאילו הקטע של האלבום הכפול ב"I Am... Sasha Fierce" לא באמת תרם למשהו ואפילו זה מה שגרם לו להישמע מעיק. בגרסת הפלטיניום שהאלבום מסודר בסדר מעורבב ולא 8 שירים בלדות, 8 שירים קצביים, חווית השמיעה שלו כיפית יותר. היא עשתה ב"B'Day", אם אני זוכר נכון 13 קליפים, שנראים 'קליפים בכוח', ריקים מתוכן, מבוצעים מאוד רע ובעיקר בולט לעין עד כמה היא הייתה צריכה לקצץ בהוצאות בגלל המספר הלא נורמלי הזה. למרות שבחיים קליפים לא היה התחום שלה, כאילו עוד מאז הדסטיניז צ'ילד. ב"4" דווקא היא מאוד השתפרה ובכללי "4" מאוד מוצלח בעיקר לדעתי כי היא סוף סוף פיטרה את אבא שלה שהגביל אותה בעשייה של דברים שהיא רצתה להביא.
בהתייחסות למה שרשמת למטה, אני חושב שזה דווקא יהיה האלבום הכי טוב שלה ובאמת לא מתייחס לכל הקידום וההבטחות הטיפשיות שלהם, כי היא סוף סוף לא תקועה עם אבא שלה הסרח הזה שלא משחרר אותה מR&B. אני כמעט בטוח שנשמע חומרים שלא היינו מצפים ממנה לתת. הפיטור של מת'יו נבע בעיקר בגלל שהוא לא נתן לה להתחבר לאווירה יותר 'אירופאית' וג'יי-זי רצה שהיא תפנה למשהו יותר 'אירופאי' ועכשווי, והוא גם באמת עובד איתה על האלבום הזה. יש לי ציפיות מאוד מאוד גבוהות.

RTur

New member
חחחח קראתי "הפיטור של מת'יו" כמו Feature

ולא הבנתי מה קשור עכשיו דואט עם אבא שלה ועוד באלבום החדש אחרי שהוא כבר לא מנהל אותה

נשמע נחמד. בהחלט אאזין לאלבום.

אני מקווה שהיא אכן תתעלה על עצמה, אבל פתחת עליה עכשיו וואחד פה שכישלון קרוב כזה לא נראה מתקופת ביוניק.

RTur

New member
פחות מעניין אותי הפן העסקי פה

אבל אני בהחלט מצפה לחזרה שלה ולאלבום הזה וגם לטור הזה. כנראה שהגיע הזמן לפתוח איזה פיקדון בחשבון בנק ולהתחיל להפריש כספים כי לטור הזה אני הולך ויהי מה לפי מה שיסתדר לי עם הלימודים, מצדי לאוסטרליה חח רק לראות אותה כבר בלייב.

כל המפיקים נשמעים לי משעממים.

שון גארט עוד יכול להפתיע, אבל ני יו? דה דרים? מיסי אליוט וטימבלד? מתי הם הפיקו להיט לאחרונה?

בכל מקרה, מבחינתי ביונסה בלתי נסבלת ואני הולך לנסות להתעלם ממנה השנה.:)

ערן1987

New member
50 מיליון דולר?! D-A-M-N!

יהיה מעניין לשמוע אותה משתפת פעולה עם מיסי ועם טימבה, פחות מעניין מאשר ני-יו שבטח ייצור לה איזו בלדה בנאלית.

אני בכל מקרה אחכה לאלבום עצמו בתקווה שיהיה שווה את המאמץ בסופו של דבר, אבל רק הזמן יגיד כמובן.

למעלה