יא אללה

talytal

New member
יא אללה

אתן מבינות (היי, פה עוד אפשר לכתוב בלשון נקבה) שעכשיו כל מה שנכתב ברשמי הוא בפוטנציאל קריאה לג'קו?

rifkin1

New member
אבל טלוש

אני תמיד חשבתי שהוא קורא הכל מאז הקמת הפורום ושרק עכשיו הוא בעצם למד איך לשלוט בו מבחינת פתיחת אשכולות ונעיצת שרשורים...

talytal

New member
זה די נכון

אבל כל עוד לא ממש ידענו שהוא קורא, היה די נוח להתעלם מזה... אם הוא באמת יתחיל להגיב עכשיו לדברים, זה יהיה שינוי די משמעותי, לא? בדיוק כמו ההבדל בין משתמש שלא כותב לכזה שכן - את לא ממש יודעת על אלו שלא כותבים כלום... מצד שני,אולי הוא ימשיך לא לכתוב. זה שהוא יודע, לא מחייב אותו להשתמש בזה.

dor and more

New member
לא נראה לי שהוא ימשיך להגיב

ראית מה עשתה תגובה אחת שלו....? ככה יהיו לנו אשכולות אין סופיים. ובכלל אני לא אעמוד בזה ! זה מרגש מדי...

Nova5

New member
דדור, מתוקיזה

תאמיני לי שגם בתפוז הודעות שלו תמיד הביאו לשרשרי מפלצת, למרות שהיינו פורום הרבה יותר קטן. ולא היה לנו אותך
תקריאי פעם את השרשורים האלו דרך קישורים בתפוז. אחחחח, ג'קו5, באדום... היו זמנים

dor and more

New member
קראתי , אבל לא הבנתי.... ../images/Emo4.gif

למה התלהבתן כל כך..... היום- אחרי שפגשתי את האדם מאחורי השיר- אני מבינה

reviital

New member
עדיף שהוא יגיב ויכתוב אפילו אם

זה יהיה שינוי משמעותי!

talytal

New member
אה, אין ספק! השתמע אחרת ממשהו שאמרתי? ../images/Emo140.gif

moon line

New member
אוי תפוז תפוז

רק שלא יהפך לערגה נוסטלגית. בנות צריך לשמור על הגחלת! הלו? איז אניבודי הום?

rifkin1

New member
אני ממש לא חושבת שזה יהיה לעניין

שהוא יכתוב ויגיב כמו כל משתמש אחר בפורום לעיתים קרובות מדיי.

למה לא ריפקין?

wow כבר כמעט שכחתי איך לכתוב כאן
למה שלא ישתתף בפורום? איך שאני רואה את זה, הוא צריך לשים את הגבול (של עד כמה הוא מתקרב ועד כמה הוא משתתף), בדיוק במקום שנראה לו, והגבול הזה יכול גם להיות גמיש או להשתנות לפעמים. זה הכל לפי התחושה של ג'קו. מבחינתי זה יהיה נפלא אם ירגיש שם ממש בבית ויגיב לשרשורים וכו'! מבחינתי הגבול או ה"דיסטנס" הוא משהו שאני לא צריכה אותו או רוצה אותו.

talytal

New member
מסכימה איתך

מה שבטוח, אני חושבת שזה קצת מוזר לשבת ואשכרה לחשוש שג'קו יישתתף יותר מדי בפורום... פאק איט, הבחור כתב עד עכשיו 6 הודעות בכל התקופה שהפורום קיים. הוא לא בדיוק מתחרה על תואר "הכותב המתמיד"...

rifkin1

New member
כל עוד הוא

לא יעקוף אותי במס' ההודעות אין לי בעייה

talytal

New member
הסיכוי לזה קלוש, סופרסטאר! ../images/Emo6.gif

דרך אגב - לבקשת הקהל הורדתי את הכינוי המפדח... עכשיו תצטרכו לחכות ל-1000 הודעות כדי לראות מה השלב הבא אחרי "סניור ממבר"... מווואהאהא!

dor and more

New member
בעסה... ../images/Emo4.gif כבר רציתי להיות סופר סטאר- אני

עובדת על זה במרץ !!!

talytal

New member
דורוש, את יכולה להיות סופרסטאר

על מה אני מדברת, את כבר סופרסטאר, מתוקה! הכינוי זה רק כינוי...

למעלה