יאללללללללללללה להתעורר

יאללללללללללללה להתעורר

בונה איזה יובש חברים אחרי קורס תמיד הפורום מפוצץ זה קורה??? יאללה להתעורר... עכשיו נעשה שירשור של פדיחות מהקורס האחרון שעברתם\ העברתם

איזה קורס את מדברת?

בכל מיקרה אני הייתי בקורס ראשוני וניסיוני במחוז מרכז ולפי מה שהבנתי לא היה עוד קורסכזה בארץ.... בכל מיקרה היה ממש כיייייייייייייייף אחד הקורסים הטובים בכול מיקרה בלילה הראשון ישנו במקום שיש שם חזירי בר אז המורה יצא ביציאה''בלילה הולכים בזוגות ם פנסים ואם אתם רואים חזיר בר תאירו עליו ואל תעשו לו אוינק אוינק כי הוא לא יבין'' כל הקורס נישפח מצחווווווווווק.... היו עוד כמה קטעים עם המשבב''ים המגניבים של המחוז שלנו ובקיצור היה כיייייייייייייייייייף נהנתי מאוד להדריך בקורס הזה!!!!.... אז לילה טוב לכולם!!!

rotemsror

New member
אוקיי../images/Emo9.gif

אממ אני עברתי את הקורס של מחוז מרכז דרומי
וביום לפני האחרון הייתה לנו בריכה, ולפני שהגענו לבריכה לא הייתי במחזור ושהלכתי להחליף בגדים, שמתי לב והייתי עצובה בטירוף כי לא נכנסתי לבריכה והייתי אמורה לקבל רק שבוע אחרי זה אבל המחזור הקדים למזלי היה לי פד והחלפתי לבגדים רגילים ולמחרת ביום של הטקס שהלכתי לשירותים שמתי לב שהתלכלכתי אבל למזלי שאמאבא באו הם הביאו לי גם ג'ינס ובגדים והכל להחלפה.

rotemsror

New member
יש עוד המון חח ויש עוד אחת עם המש"ביות גם

אני רק צריכה להיזכר
ואפשר פאדיחות של אחרים? בשבוע השני שהיינו באנדרטת הנח"ל אכלנו ארוחת ערב וסתם ישבנו וחברה שלי עצבנה אותי חח אז כשקמתי היה לי בצלחת מיץ של הסלט ושמן של האוכל וכאלה אז שפכתי את זה עלייה והיא לא הבינה מה זה, עד שהיא קלטה

ketas

New member
אפשר חוויות פוסט קורסיות? ../images/Emo3.gif

אני במשך ארבעה ימים אחרי סיום הקורס עדין לא הצלחתי להשתחרר מתחושת הכובע על הראש! מטריד בהחלט לחפש את המצחיה שלך באמצע הלילה. מחוז מרכז-דרומי אמפריה

../images/Emo180.gifהו יש הרבה ../images/Emo3.gif

אמ.. החנת"רית קורסית עשתה 3,2 במקום 2,3 XD אהה והיה גם את המורה האחראי על הקורס שהחליט שצריך להעיר אותנו במסדר כי אנחנו רדומים מידי אז הוא עמד עם הידיים פרושות לצדדים והכפות ידיים לכיוון למעלה ואמר "יש מים" ואז הוא הפך אותן "אין מים" "יש מים" "אין מים" ואז הוא עמד בפישוק ומחה כפיים ואמר לכולם לחזור אחריו תוך כיפוף הברכיים שלו למעלה ולמטה. ואני עמדתי מאחוריו כי היתי קורסית והתפקעתי לפני כל הקורס X: אהה ואותו אחד העביר ביקורת ממש ממש קשה על מישהי בקבוצה שלי שעשתה הדרכה אז תפסנו אותו ישן בטקס סיום והתחלנו לעשות לו "הו.. איפה הקטימבה שלך?! איפה הקול? איפה הידיים?! איפה העזר?! D:"

../images/Emo180.gifועוד משו שנזכרתי P:

כולם רצו לקרוא למורה דודו אז הם עשו 3,4 ו....... מאוד מאוד חזק ואז פתאום התחרטו ורק מישי אחד עשתה כזה דודוו
מאז כולם תמיד עושים 3,4 ו... דודו

EINAVYA

New member
מעניין מי זאת היתה..

חח..אנה-זה היה כזה מצחיק אני באתי לעשות חזק ובשנייה האחרונה התביישתי שכולם יסתכלו רק עליי כי שאר הקבוצה לא עשתה אז בגלל זה יצא לי "דודו"..כזה קטן. חעחע זה היה טוב! P:

למעלה