יאללה.

יאללה.

השבוע שעבר: - שיר השבוע (של השבט): - שיר השבוע (כללי): - אלבום השבוע: - האדם שעשה לכם את השבוע: - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) - דבר שהשגתם השבוע(לדוג'-הורדתי 2 קילו!,קנו לי דיסק שממש רציתי...): - מאכל השבוע: - משהו(מאורע כלשהו,או משהו בסגנון) שעשה לכם את השבוע: - משהו שהרס את השבוע: השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: -שיר שפתחתם איתו את השבוע: -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:

bigm2

New member
יאללה

השבוע שעבר: - שיר השבוע (של השבט): סופעונה, רמיקס חורף - שיר השבוע (כללי): hey julie - אלבום השבוע: של פנדולום - האדם שעשה לכם את השבוע: אפחד בינתיים. - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): בואי ניכנס מתחת לשמיכה, ונראה לעולם כולו מזה בריחה עם הצלחה! - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) - "אגב זין, מה שלום חבר שלך?" - דבר שהשגתם השבוע - טיונר לגיטרה! מצוין. - מאכל השבוע: ספגטי. - משהו(מאורע כלשהו,או משהו בסגנון) שעשה לכם את השבוע: אנערף, כלום. - משהו שהרס את השבוע: למדתי למבחן כל הסופשבוע, ובסוף הוא בכלל שבוע הבא. השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: מורני באה עוד יומיים. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שמורני באמת תבוא עוד יומיים חחח -שיר שפתחתם איתו את השבוע: יציאת חירום - קחי לך זמן -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: נחשו. :)

kombinaizer

New member
באמא שלך? ../images/Emo24.gif

השבוע שעבר:
שיר השבוע (של השבט): הדברים הנכונים
שיר השבוע (כללי): שחר סוויסה - לא מרים ידיים
אלבום השבוע: הדג נחש - בעזרת הג'אם
האדם שעשה לכם את השבוע: חבר שלי
משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "למה הדברים הנכונים האלה לא קורים?"
משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): סטייל, הכי סטייל|
דבר שהשגתם השבוע(לדוג'-הורדתי 2 קילו!,קנו לי דיסק שממש רציתי...): קניתי אוזניות
מאכל השבוע: אורז פרסי
משהו(מאורע כלשהו,או משהו בסגנון) שעשה לכם את השבוע: התבטל החוק של 4 ומלווה רק לחודשיים
משהו שהרס את השבוע: בצפר =\ השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: יום שישי - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: אמא תביא קצת
-שיר שפתחתם איתו את השבוע:הג'ירפות - וואו -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: חברים שלי שחזרו מפולין

bigm2

New member
אל תתלהב מהחוק הזה

ממה שהבנתי מהמורה שלי לאזרחות, יום שני נפגשים השרים ומבטלים את הדבר הזה. אבל אז כל אלה שעשו רשיון בשבוע האחרון יש להם חודשיים מלווה, אז ינסו להפוך את זה לחוק שכל מי שעשה רשיון בחודש האחרון גם עליו חל החוק הזה. אז בינתיים אין מה לשמוח.

למעלה