יאללה תיכנוניישן

אוח

יום ראשון:לעשות הליכה(?), לעשות את העבודה בציור יום שני:לעבור קצת על החומר בספרות, לצייר, לעשות את העבודה באנגלית יום שלישי:עבודת הגשה בציור, עבודת הגדשה באנגלית, ללמד את נטלי לספרות יום רביעי:מבחן בספרות יום חמישי:לישוןןןןןןן וועעמחגמ

AnGeL DoLlY

New member
שבוע נטול מבחנים :]

אין הרגשה טובה יותר מזו כרגע. היום - בצפר, נפרדת ממנו, מסיימת ב13:40, ואחה"צ כיף צוות בפיינטבוללללל!!!11
מחר - בצפר, להקת שיר שלישי - ישיבת צוות, אולי נפגשת עם הלהקה (שלי) לעבוד על החומר רביעי - שומדבר מיוחד עדיין חמישי - להקת שיר

זה זמן קסםםםם (../images/Emo99.gif)

באופן מפתיע התבטל לי בצפר היום,אז איטס סו פאן :] יומראשון: לסיים את הפעולות ליד ושם ובית הרב, לברר מתי יש לי אוטובוסים לארלוזורוב וי-ם מחר, ללמוד את ההרצאות שאני צריכה להעביר, ללכת לספריה לצלם דברים ולהחליף ספרים יום שני:ג'רוזלם (יד ושם, אולי בעיר) יומשלישי:ג'רוזלם (בית הרב, אולי כותל) יומרביעי:בצפר, לקבוע עם הצוות שלי ולהכין להם את הקלסרים והכל יומחמישי:בצפר, אולי ספריה, להתחיל לקרוא את הספר באינגליש יומשישי:חח מאיפה ליי לפני שניה היה יומשישי ;[[ שבוע טובבב!

יאללה :)

ראשון- היה בצפר, עכשיו לנוח,אח"כ שיעוריישן ואז טלפונים לילדי הפעולה. שני- בצפר-שיחה עם המנהל לגבי מת',לנוח,אולי פעולה. שלישי- מכללה,לנוח,השלמת שיעורים רביעי- בצפר,אבא. חמישי- בצפר,ו*הלוואי הלוואי הלוואי* לבוא אליו,לכללל החמשוש

THE ronch

New member
איזה שבוע כיף יהיה לי!!!

היום: אכלתי בספגטים עם שלום וקיבלתי גם 100 ש"חים בנוסף ל80 מהבייביסיטר ביום שישי
שני+שלישי: אני עוד בעונש ואסור לי לצאת. צריכה להתכונן לבוחן בערבית כי ביום רביעי לא יהיה לי זמן בשיט, ולהתכונן לבוחן בהיסטוריה. באחד מהימים יונס בא אליי. רביעי: יומולדת!!!!!!!!!!!11
בבוקר ביתקפה עם דנה ונועם ואודליה (איזה איחוד!
) ואולי גם שרה. אח"כ אמשיך את היום עם אודליה עד הצהריים כפי הנראה, אח"כ קבעתי עם יונס וחברים לשתות משהו איפשהו ואולי יצטרפו עוד כלמיני אנשים. חמישי: אחרי ביצפר הולכת עם אחותי לביתקפה ולעשות סבב בתי-קפה למצוא לה עבודה, ב3 וחצי ארוחה עם אבא ואח ואחותי לכבוד היומולדת. שישי: יש לי סדר יום בלי רגע אחד לנשום-- אחרי בי"ס חוזרת הביתה, ישנה ואוכלת. ב6 אני אצל אודליה ורואות שני סרטים (רקוויאם לחלום וטריינספורטינג..) ב9 קידוש אצל אודליה ואז אני נכנסת למקלחת. ב10 וחצי הופעת השקה לREMOTE- הדיסק הראשון של ג'ט סאם. ב12 וחצי כשיגמר כל החברים אוספים אותי והולכים ל"גולדה" לשתות ובלאגנים לכבוד היומולדת שלי. יהיה לי שבוע גדול!

josie1986

New member
../images/Emo7.gif למי איכפת בעצם?!

יום ראשון: לא היתה כמעט עבודה לצערי. יום שני: אין תוכניות כרגע. יום שלישי: כנ"ל. יום רביעי: כנ"ל. יום חמישי: כנ"ל + כניראה נוסעת לחברה בחיפה. אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף. איזה שבוע משעמם.

לילווש

New member
השבוע שליי..

מחר- יומולדתת
ביצפר שופינגג עם חברה ובערב נצא עם חברים לאנשהו... =)) יום שלישי- ביצפר 8-15:15 לנגן, שיעורים, לקרוא ליומן קריאה בספרות יום רביעי- ביצפר 8:50-16:45 ורגיל.. ^ יום חמישי- ביצפר 8-16:00 שיעור פסנתר 19:15 ורגיל

EROTOMANIA

New member
הם מכריחים אותי לקום מוקדם ;[

יום ראשון: עבדתי, ועכשיו שיעורי בית ואחר כך אולי ללכת לבית של חברה.. כןכן יש לי חברה!!!!!!!!!!!!!! ווהו יום שני: קולג' בבוקר, ואחר כך עבודה יום שלישי: עבודה בבוקר, לא יודעת מה יהיה אחרי זה יום רביעי: קולג' יום חמישי: עבודה בבוקר יייייי

בו

ראשון: למדתי קצת, הייתי אצל ספיר והיינו באימון בצופי ים [ירדתי אל העם והחלטתי להיות חותרת בתחרות. הם ינצחו בזכותי!!!!111111 למרות שסביר להניח שנפסיד בכל מקרה] שני: כנ"ל, אני חושבת שלישי: הע, אין לי מושג אולי אני אצטרף לבנות שבטח ילכו לשוק-חן [?] אבל לא יודעת רביעי: לאיודעת >< אבל נדמה לי שיש עוד אימון [?] חמישי: ח איזה קטע, כנ"ל ושישי תעודות, בו

SuGaRBabe1

New member
מממממממ

ראשון - ישנתי עד 15:00, הלכתי לקנות תיק לצבא [זה יותר גדול ממני
], אחרכך לרופא שיניים [הוציאו את התפרים סופסוף!] ומשם לחברה שהיה לה היום יומולדת. שני - הולכת בבוקר לקנות נעליים לצבא, אולי אחרי זה נפגשת עם ידיד שחזר מחו"ל, יותר מאוחר תור לקוסמטיקאית ואז לא יודעת. שלישי - לא יודעת, יש יומולדת לידיד שלי והוא יהיה באפטר אז הוא מתכנן שנבוא אליו, אבל לא יודעת אם זה ייצא כי הבנתי שחברה שלו מתכננת לו איזה הפתעה או משו. אז לא יודעת [רק שהוא לא יקרא את זה או משו] רביעי - לא ברור. חמישי - כנ"ל וואו, חיי כה מלאים ועשירים P:

the cookie girl

New member
שבוע די עמוס

מתישהו בשבוע הזה אני אמורה ללכת לרופאמשפחה שיאשר לי לצאת לגדנ"ע ולבנות 2 פעולות. יום שני:-חלוקת תעודות :) -להגיש עבודה במתמטיקה -ללמוד הרבה ביולוגיה יום שלישי:פעולת צופיות מגניבה ו רוכה, מ5 עד 87 בערך, כולל שיחה רצינית עם החניכים. יום רביעי:להגיד עבודה אחרת במתמטיקה יום חמישי:מחבן בביולוגיה. בעע. -תור לאורטודנט שסביר להניח ישלח אותי להסיר את הטבעות, אחרי שהייתי איתן 3 שנים. -תור לאופטמטריסט לבדוק שהכל בסדר עם העדשות מגע החדשות. בערב, סוף-סוף הופעה של יוני בלוך!!

פיי

ללכת לפירסר לקנות מתנה לברוך לבדוק מה הקטע עם הפוסטמה לחזור לישון בחדר המחוריין שלי לישון מבחן בתנך שיעורים לשים תמיד סבון פנים ללמוד את הקטע לגיטרה להשיג חיים, קצת.. ולשתות ארומה1

חוסר מעש. ../images/Emo25.gif

יום ראשון: היה גיטרה והסתובבות עם אמא בקניון לקנות לה בגדים. אמא קנתה מגפיים מכוערות]; יום שני: נכון לעכשיו כלום. אולי ללכת לישון מוקדם. יום שלישי: נשארת עוד שעתיים בב"ס כעונש, אח"כ כלום. יום רביעי: אולי אסע ללהבים. יום חמישי: או שבחמישי אסע. אבל לכו תדעו.

SNoopY 26

New member
האמת שאין הרבה

יום ראשון: היה כבר, סיימתי בשתיים וחצי[איכס] בית, חברות וזה זייהו יום שני: היום, סיימתי בשתיים וחצי[ועוד פעם, איכס] כמה כייף להיזכר רק עכשיו שיש לי להגיש למחר עבודה בהיסטוריה [!!!1] וליום שישי בוקפאקינגריפורט על ספר שעוד לא התחלתי לקורא!!!!!!!!!!!!!!111 אוי איזה זיייין. ורק עכשיו נזכרתי בזה בכלל :| אני משערת שאני אעשה את העבודה בהיסטוריה, ואלמד קצת למתמטיקה.[יוםחמישי מבחן] יום שלישי: מסיימת בשתיים וחצי[כבר הזכרתי את העובדה שאני מסיימת כל יום בשתיים וחצי?!!! חרא מערכתתתת] ישיבת צוות, לומדת למתמטיקה. זהו בעיקרון, נרא5ה מה הלאה יום רביעי: חורשת למתמטיקה, אוי פאק שכחתי, לקחת את הספר מהספרייה [ הבוק ריפוטר
] ולאדעת מה עוד. נזרום עם העניין יום חמישי: עובת את המבחן במתמטיקה תודה לאל
יום שישי: מתחילה ב-9 ומסיימת ב-12!!! זהו לבנתיים

LimiMimi

New member
מיי וויק איז אה מיי וויק.

השנינות. יום שני: ללמוד למתמטיקה, לשלם לתמר. יום שלישי: ללמוד למתמטיקה, אולי יוגה בערב. יום רביעי: ללמוד למתמטיקה. יום חמישי: מבחן במתמטיקה! הוריי! ואז יום כיף עם גלית בת"א, כנראה.

כבר נגמר יום שני!

>אתמול: צבא וחדר כושר >היום: צבא ולישון נראה לי >שלישי: צבא וחדר כושר >רביעי: צבא ועוד לא יודעת >חמישי: צבא וחדר כושר ואולי משהו בערב למרות שבטח אני ארדם

למעלה