יאללה שרשורררררררר

ערן סופר - איך אהבנו

את לא יודעת מה קורה לי את הלכת מפה מאז ימים חלפו ואין מטרה לי אני יושב ליד הבר ומתגעגע מאותו כוסית של יין מר אני גומע פזמון... אני חולם הוזה שאנו אוהבים עכשיו ומדמיין לי שאנחנו כבר השלמנו אני חולם הוזה שאנו נמצאים יחדיו כמו שאהבנו...איך שאהבנו...כמו שאהבנו...איך שאהבנו... את נעלמת לך כמו הרוח כמו הרוח אותי השארת כ"כ פגוע כ"כ פגוע ולא רגוע בלילות בתוך חדרי הלב נשבר לי רוצה כ"כ שתחזרי עצוב וקר לי פזמון... אני חולם הוזה שאנו אוהבים עכשיו ומדמיין לי שאנחנו כבר השלמנו אני חולם הוזה שאנו נמצאים יחדיו כמו שאהבנו...איך שאהבנו...כמו שאהבנו...איך שאהבנו...

משה כהן - בין 4 קירות

יום חדש וכלום לא קורה החיים כ"כ מוזרים אכזבות כה רבות בליבי כמה עוד אפשר בלילות שעות מדבר עם אלוקים בין 4 קירות שלא עונים בלילות שעות יושב עם תמונתך מאז הפסקתי לחייך עולות בי שוב מחשבות משונות מחשבות שרק מתגברות אם אמצא לנפשי קצת שלווה או אהבה בלילות שעות מדבר עם אלוקים בין 4 קירות שלא עונים בלילות שעות יושב עם תמונתך מאז הפסקתי לחייך

עופר לוי - דרך מפתה

תפילה לי אלוהיי אין דרך לחיי אבדה בי השליטה בדרך מפתה פוגש בחבריי מדברים כולם עליי הרסתי את חיי מדוע אלוהיי? אתמול הכול היה יפה כ"כ ס2י2י היום אני ל2ד לא מ2ין מה איתי היה לי כל דבר איבדתי הכול שקעתי בסמים הסבל גדול ביום אביב של שמש קר לי בתוך הנפש בלב קפא הרגש אהובתי בלב קפא הרגש נשמה שליייייי ניסיתי לדבר רציתי לספר על הכאב המר שבגופי עובר חשבתי עד מתי הסבל בחיי הפרתי נדריי אליך אלוהיי אתמול הכול היה יפה כ"כ סביבי היום אני לבד לא מכיר את עצמי היה לי כל דבר איבדתי הכול שקעתי בסמים הכאב גדול ביום אביב של שמש גר לי בתוך הנפש בלב קפא הרגש אהובתי בלב קפא הרגש נשמתי

חנן ילד הפלא - התקוות והשנים

עכשיו קשה להאמין איך הפכנו לזרים נבלו כל הפרחים והשמיים אפורים נאבדו כל הדרכים התקוות והשנים נאבדו כל הדרכים התקוות והשנים אני חי עם זכרונות בלעדיך קשה לחיות אני חי עם זכרונות בלעדיך קשה לחיות נגמרו האהבות אין עוד טעם לחכות נגמרו האהבות אין עוד טעם לחכות ובלב יש עוד תקווה ששוב עוד פעם ניפגש לא מאמין שאת שכחת בלי גבולות אותי אהבת לא נאבדו כל הדרכים התקוות והשנים לא נאבדו כל הדרכים התקוות והשנים אני חי עם זכרונות בלעדיך קשה לחיות אני חי עם זכרונות בלעדיך קשה לחיות נגמרו האהבות אין עוד טעם לחכות נגמרו האהבות אין עוד טעם לחכות

תמיר סולטנה - נערה 2ודדה

אני רואה אותך 2וכההההההההה 2כל פעם לי2י נקרעעעעעעעעע 2ל2 שלך יש דאגותתתתתתתת ולך א2דו כל התקוותתתתתתתתתת מתוך ה2ית את מ2יטה גם לך יש ל2 ונשמה כולם אמרו לך אשליות ולך נותרו רק זכרונות את 2ודדה כל החיים גם ההורים לא דואגים את הכא2 לא מ2ינים ורק אותך מאשימים את 2ודדה כל החיים גם ההורים לא דואגים את הכא2 לא מ2ינים ורק אותך מאשימים ורק אותך מאשימים את צועדת ללא תקווה מחפשת חום ואה2ה אין לך אור באפלה גם השמש אותך נטשה המזל הרע שוב בך פגע ואת עצמך לא מבינה כולם ממך מתרחקים ואת פגועה חסרת אונים את בודדה כל החיים גם ההורים לא דואגים את הכאב לא מבינים ורק אותך מאשימים

תמיר סולטנה - אבא מצטער

אלוקים אנא סלח לי משפחה שלמה הרסתי מידיי הכול ברח לי קשה הנפילה ואיתך אישה אוהבת אלוקים קשה הסבל איך חלפו ונעלמו להם הימים לפעמים אותי שומע אבא מטצער אין עוד טעם כך לחיות זה אותי גומר איך קשה לי בלעדיך בני אליי חזור אין טעם ימיי האושר אל ימיי האור כל חיי כאבתי בלילות צעקתי בשמך קראתי לבדי נותרתי כל חיי כאבתי בלילות צעקתי בשמך קראתי לבדי נותרתי בלילות חושב עליך נזכר במבטך אין עוד טעם בלעדיך קשה לי כך לחיות שוב נזכר איך לך הבטחתי אמונים לך נשבעתי איך אותך לבד השארתי מגיע לי לסבול בלילות חושב אני מביט אל התמונות מתפלל ומבקש רוצה להשתנות אין חיים כאן בלעדיכם הייתם כל חיי שמע קולי אנא ענה לי די למכאוביי כל חיי כאבתי בלילות צעקתי בשמך קראתי לבדי נותרתי כל חיי כאבתי בלילות צעקתי בשמך קראתי לבדי נותרתי

שיקו חייק - כל החבר'ה

שכל החברה נפגשים עד הבוקר לא יושנים הולכים למועדון וכולם רוקדים נהנים מהחיים מרגישים קצת בעננים אלו הימים שלעולם לא נשכחים שנסגר המועדון אפחד לא הולך לישון נוסעים ליפו לשעון אוכלים תירס חלבי אחרי זה מלבי אפחד לא משלם כל זה על חשבוני כל החברה נפגשים עד הבוקר לא יושנים נוסעים אל הטיילת עם מכונית מפוארת דאוורות עושים עם קצת דאווין שומעים מוסיקה טובה שעושה טוב בנשמה ביום חמישי נפגשים את המזל שוב מנסים 1 2 X ממלאים בתפסים אם אחד זוכה מליונר אף חבר לא יצטער מילה שלי זו מילה רק תנו לי את הברכה יום שישי עושים קידוש משפחה עושה קידוש מתלבש מול המראה דופק לי הופעה שם ג'ל בשערות מול המראה עומד שעות עיניי הירוקות יכבשו הלילה לבבות כל החברה נפגשים עד הבוקר לא יושנים נוסעים אל הטיילת עם מכונית מפוארת דאוורות עושים עם קצת דאווין שומעים מוסיקה טובה שעושה טוב בנשמה

המלאכים - נערה יפה

את עיניי נושא למעלה תפילתי מבקש מלמעלה אלוהים אנא עזור לי כמה רע לי ככה טוב לי את עיניי נושא למעלה תפילתי מבקש מלמעלה אלוהים אנא עזור לי כמה רע לי ככה טוב לי למה למה אדם סו2ל האם יש עולם אחר אם אראה שם את הנחת לא אחיה יותר בפחד למה למה אדם סו2ל האם יש עולם אחר אם אראה שם את הנחת לא אחיה יותר בפחד נערה יפה הכרתי סודותיי רק לה סיפרתי אהבה זרמה ביננו רק האל ידע עלינו נערה יפה הכרתי סודותיי רק לה סיפרתי אהבה זרמה ביננו רק האל ידע עלינו למה למה אדם סו2ל האם יש עולם אחר אם אראה שם את הנחת לא אחיה יותר בפחד למה למה אדם סו2ל האם יש עולם אחר אם אראה שם את הנחת לא אחיה יותר בפחד

israel rules

New member
רינת בר-תאכל את הכובע

יום איתי ויום איתה יום שלי ויום שלה מנסה להתסתתר אתה אלוף בלשקר האמת תצא תמיד ולשקר אין עתיד אז תתחיל להתפלל אתה נתפסת יא נוכל שני צדדים יש למטבע אזתמחק את החיוך כי עכשיו אתה יודע זה חוזר אבל הפוך תפסת פוזה וגובה תפסת פוזה וגובה חשבת לשחק עכשיו תאכל את הכובע עכשיו תאכל את הכובע עד שתיחנק האמת יצאה לאור שום דבר לא יעזור אם תבוא להתנצל את שלך כבר תקבל יש חוקים לכל משחק תשתדל לשמור מרחק ותזכור את זה תמיד צריך לדעת להפסיד שני צדדים יש למטבע אזתמחק את החיוך כי עכשיו אתה יודע זה חוזר אבל הפוך תפסת פוזה וגובה תפסת פוזה וגובה חשבת לשחק עכשיו תאכל את הכובע עכשיו תאכל את הכובע עד שתיחנק

israel rules

New member
תומר חן-בואי ונתפייס

ספרי לי מדוע ליבך כה פגוע ספרי מה את ליבך שובר בואי חייכי אלי והביטי בעיני ותראי שהכל יסתדר הכל עוד יהיה בסדר... בואי ונתפייס למריבות לא נתייחס ונאהב בלי הפסקה נאמין עד הסוף שאין עוד אהבה כזאת כן זו האהבה גם אם נורא קשה לפחות ננסה בואי ונתשכח הכל לא צריך עוד כאב כי אותך אני אוהב חבל שסתם כך נסבול חבל שכך נסבול... בואי ונתפייס למריבות לא נתייחס ונאהב בלי הפסקה נאמין עד הסוף שאין עוד אהבה כזאת כן זו האהבה

למעלה