יאללה שבדיה

igurman

New member
לעזאזל עם איטליה

אני אוהד אותה וממש מעריץ שם כל שחקן, אבל איזה משחק נורא היה עכשיו. שיחקו טוב במחצית הראשונה, אבל היו המון בעיות, אני פשוט מעוצבן ומדוכא. הטרפטוני המפגר הזה, למה, למה הוא עשה הרכב דפנסיבי? למה לא להמשיך לתקוף ולקרוע את שבדיה לגזרים, לא, הוא צריך להוציא את גטוסו, דל פיירו ולקבור את הסיכויים של איטליה לכבוש עוד שער, ו-ויירי צריך לעוף משם ומיד, הבנאדם לא יודע להשתמש בראש, בשני המובנים, לעזאזל איתה, איטליה הולכת ונהית נבחרת יותר ויותר גרועה על אף כל השחקנים הפשוט ענקיים שיש בה.

DukiMan

New member
הסבר מפורט

אם יש הכרעה במשחק בין שבדיה לדנמרק (לא משנה לאיזה צד) - איטליה צריכה רק לנצח ללא קשר להפרש השערים.
אם יש תיקו 0-0 בין שבדיה לדנמרק - איטליה צריכה רק לנצח ללא קשר להפרש השערים.
אם יש תיקו 1-1 בין שבדיה לדנמרק - איטליה צריכה להבקיע 3 שערים או יותר, ולנצח בהפרש של לפחות 2 (כלומר - 2-0 לא בהכרח מספיק, אבל 3-1, 4-2 וכו' - כן).
אם יש תיקו 2-2 בין שבדיה לדנמרק (או כל תיקו אחר עם יותר משער אחד לכל קבוצה) - שום דבר לא יעזור לאיטליה. אז בסך הכל - איטליה צריכה להבקיע 3 שערים או יותר, ולנצח בהפרש של לפחות 2, כדי להיות בטוחה לגמרי, וגם אז צריכה לקוות שלא יהיה תיקו 2-2 או תיקו עם יותר שערים בין שבדיה לדנמרק. מסובך? המצב מסובך, מה לעשות...

DukiMan

New member
אהה, ושכחתי משהו חשוב!

אין שום מצב שלאיטליה מספיק תיקו (וכמובן לא הפסד).

igurman

New member
ברור לך

שאיטליה לא תפסיד לבולגריה? היא תנצח, אם טרפטוני לא יהיה מפגר ויתחיל להתגונן מול נבחרת שיש לה את חמישית הפוטנציאל שיש לנבחרת שלו איטליה תנצח אף בכמה שערים. ודנמרק צריכה לנצח את שוודיה כי אם יהיה תיקו יש לשוודיה ולאיטליה אותו מספר נקדות ואז בגלל ה5:0 של שוודיה במשחק הראשון שוודיה עולה. איטליה, איתך תמיד
ואגב לאיטליה בכל זאת לא יהיה כזה קל, כי גטוסו, קנברו וטוטי לא בהרכב והם שחקנים חשובים נורא.

DukiMan

New member
תקרא טוב את מה שכתבתי

גם עם תיקו בין שבדיה לדנמרק, איטליה יכולה לעלות. וחוץ מזה, לא ברור לי כלום. מבחינתי הכל פתוח עד שריקת הסיום.

R a n17

New member
צודק..וגם שאלה

מה קורה במצב של 1:1 בין דנמרק לשבדיה וניצחון של איטליה 2:0 על בולגריה?

DukiMan

New member
זה יותר מסובך

במצב כזה יש שיוויון מוחלט בין איטליה לדנמרק. גם שבדיה תהיה עם 5 נקודות, אבל עם הפרש שערים עדיף. גם לאיטליה וגם לדנמרק יהיו 3 שערי זכות ושער חובה אחד. במקרה הזה מפעילים את הסעיף הבא בחוק לקביעת העולה - יחס נקודות משוקלל (מספר נקודות לחלק למספר המשחקים עבור כל קבוצה) במוקדמות המונדיאל האחרון ובמוקדמות האליפות הנוכחית. אני לא יודע את הנתונים האלה, לכן אין לי מושג מי עולה. גם אם לפי החוק הזה אין עדיפות לאף אחת - אז העולה היא מי שהמשחק שלה בטורניר הנוכחי היה ההוגן ביותר (אני מניח שזה לפי מספר כרטיסים אדומים, צהובים, ועבירות באופן כללי). איכשהוא יש לי הרגשה שכאן דנמרק יותר טובה
וגם אם בזה יש "תיקו" - אז עושים הגרלה...

למעלה