יאללה רבותי בדיחות!!!!

inbale

New member
יאללה רבותי בדיחות!!!!../images/Emo6.gif../images/Emo36.gif../images/Emo47.gif

המצב על הפנים אז בואו נשפר לנו את מצב הרוח. משום מה אני לא מכירה הרבה בדיחות על התחום שלנו אז מי שמכיר מוזמן לשרשר כאן!!! יאלללהה לצחוק!!!!!

inbale

New member
טוב הנה אחת גרועה לאללה ../images/Emo3.gif

עורך דין מתלהב לפני רופא: "משפטים הוא מקצוע מכובד יותר מרפואה!" הרופא חושב שניה ואז שואל אותו: "זה לא מדוייק, שמעת פעם מישהו צועק ´איפה יש כאן עורך דין?´..."

inbale

New member
נו דנדוש יש לך אתגר עכשיו!! ../images/Emo47.gif

תמצא לי בדיחות מוצלחות על המקצוע!! נראה אותך!

amitp

New member
אתגרים או יותר נכון - מאותגרים...:)

לפני כמה שבועות טבע אדם באחד מחופי הרחצה בתל-אביב. הוא נמשה מן המים מחוסר הכרה. תוך מספר שניות הגיע למקום מציל חסון שהתחיל לבצע עליו החייאה. הוא מבצע עיסויים והבחור פולט מים. מנשים, שוב מבצע עיסויים ושוב הבחור פולט מים, וכולם מריעים למציל הגיבור.. אחרי רבע שעה ככה (עיסויים-מים-עיסויים-מים) אחד האנשים מהקהל פונה למציל - "סליחה אדון, אולי אני יכול לציע הצעה?" "תמתין. אני יודע מה שאני עושה" - וממשיך - עיסויים-מים בנוהל. אחרי כמה דקות שוב - "אולי אפשר להציע הצעה?" ושוב אותו דבר. אחרי עוד כמה דקות - שוב. המציל כבר מתעצבן - "אתה רופא או מה?!" הוא צועק עליו - "אני לא רופא" הוא עונה - "אני מהנדס השקייה. אבל לפי דעתי, אם אתה רוצה שההחייאה תצליח, אולי כדאי להוציא את התחת שלו מהמים?..." :) ערב טוב, עמית. (קצת ארוך אבל לא נורא..)

chanand

New member
כאלה בדיחות?

אבא ערבי פונה לבנו: אני מודאג ממך, כבר בן 30 ועוד לא התאבדת.

בדיחה טובה...../images/Emo43.gif

בלונדינית מתקשרת 101 , ופונה למוקדן :" אני חשה ברע, כואב לי בחזה, כואב לי הראש, תעזור לי בבקשה..." אומר לה המוקדן :"בסדר, איך מגיעים אליך?" עונה הבלונדינית "מה זאת אומרת איך ? נו, עם האוטו הזה, הלבן, עם הסירנות..." הרבה בריאות
אמנון מרגלית

עוד אחת...../images/Emo43.gif

מתקשר אדם למד"א : "כואב לי ביד שמאל, אני מזיע, שורף לי בחזה שאני ממש נשרף..." עונה לו המוקדן "כיבוי זה 102 אדוני..." הרבה בריאות
אמנון מרגלית

עוד אחת...../images/Emo43.gif

מתקשר אדם למד"א : "תבואו מהר, הבן שלי בלע לי את סכין הגילוח..." עונה המוקדן :"טוב, אנחנו בדרך, עשית משהו בינתיים ?", עונה האדם :"כן ! התגלחתי עם מכונה חשמלית...." הרבה בריאות
אמנון מרגלית

דן צ

New member
בדיחת פרווה

אדם מתקשר לאינסטלטור ומבקש שיגיע אליו דחוף הביתה שואל אותו האינסטלטור "מה הבעיה"? עונה האיש "אישתי מנסה להתאבד דרך החלון" האינסטלטור " אז תתקשר לאמבולנס" משיב האיש "לא, החלון לא נפתח לה".........

inbale

New member
דנדוש זה לא אמור להיות זגג?../images/Emo6.gif

למה יש כל כך מעט בדיחות על המקצוע שלנו??? אנחנו לא מצחיקים כמו הפולניות???? לא פייר.....

inbale

New member
קיצור תולדות הרפואה ../images/Emo8.gif../images/Emo47.gif

קיצור תולדות הרפואה העת העתיקה – בוא הנה, תאכל מן השורש הזה. ימי הביניים – שורשים זה עניין לכופרים. תתפלל לאל שבשמים. עידן הנאורות והמהפכה הצרפתית – אלוהים לא נמצא בשמיים. מי שמושל הוא השכל. בוא הנה, תשתה מן השיקוי הזה. ימי המהפכה הבולשביקית – השיקוי נועד לרמות את הפרולטרים המדוכאים. בוא הנה, תיקח את הכדור הזה. שנות הששים – הכדור הזה מיושן וחסר-ערך. הגיע הזמן למשהו חדיש: בוא הנה, תיקח אנטיביוטיקה. שנת אלפיים – האנטיביוטיקה מזיקה לך, היא גורמת לך להיות חלש ואומלל. הנה טיפול חדש: בוא הנה, תאכל מן השורש הזה.

inbale

New member
מדריך שדה לפאראמדיק

אני בשוונג.... EMS provider´s Field Guide - A - Airway B - Breathing C - Circulation D - Diagnosis E - ECG F - Fibrillation G - Grave H - 1) Hell 2) Heaven

chanand

New member
בדיחה ידועה

מה ההבדל בין אלוהים לפרמדיק? פרמדיק חושב שהוא אלוהים, אלוהים לא חושב שהוא פרמדיק.

orend123

New member
אני אנסה אחת...../images/Emo131.gif

ניידת אט"ן מגיעה למקרה תאונת דרכים קשה. הפרמדיק מטפל בפצוע שחצי ממנו שפוך על הרצפה מנסה להעיר אותו פתאום מתעורר האיש והפרדיק אומר לו: טוב מאוד יש לך עוד 10 לחיות! האיש שואל אותו מה 10? 10שנים? 10 חודשים? 10 ימים??? מה??? הפרדיק: 10..9...8...7..6.........
ניסיתי!

orend123

New member
ועוד אחת ../images/Emo18.gif

אמבולנס מגיע לאר"ן כאשר רוב הפצועים כבר פונו. החובש אוסף מספר פצועי חרדה. אחת הפצועות חרדה: מזה?? לאן אתם לוקחים אותי!?!? חובש: לבית חולים פצועת חרדה: מזה!?!? חובש: זה בניין גדול עם הרבה רופאים אבל עזבי..
איך היה??!

nsr

New member
בדיחה חלשה../images/Emo122.gif

בחור אחד הולך לבקר את חבר שלו בבית החולים לאחר שזה עבר תאונת דרכים קשה. הבחור הולך למזכירה ושואל אותי איפה נמצא עודד כהן? משיבה לו המזכירה: בחדרים 12 14 15 16 ו 23. אמרתי לכם שהיא לא משהו

בדיחה חמודה

איש אחד הולך רואה כורדי מפוסק האיש שואל את הכורדי:"למה אתה הולך בפיסוק?" הכורדי עונה לאיש:"הרופא אמר לי שיש לי כולסטרול גבוה ואסור לי להתקרב לביצים". הרבה אהבה
חג שמח
חן

למעלה