יאללה פורום להתעוררר....יש לי טריק מעורר

יאללה פורום להתעוררר....יש לי טריק מעורר

שכל אחת תספר מה הדבר הכי טוב שקרה לה השבוע????

tunalover

New member
מרע יצא טוב../images/Emo13.gif../images/Emo2.gif../images/Emo4.gif../images/Emo22.gif../images/Emo6.gif../images/Emo72.gif../images/Emo1.gif

קבעתי לצאת עם מישהו. לא בקטע של לצאת "לצאת", פשוט המון זמן לא יצאתי ולא היה לי כח למתחי הרומנטיקה ורציתי רק לצאת עם מישהו לשתות משהו ולקשקש. דיברנו, קבענו עקרונית שנצא וביום היציאה לא שמעתי ממנו יותר על אף ששלחתי לו את מיקום המפגש במייל. אז מה יצא טוב? החלטתי שיותר מידי זמן תכננתי לצאת בכדי לבטל אז יצאתי לי לבד, תפסתי פינה על הבר, שתיתי לי והיה לי נחמד לתצפת מהצד על כולם ואחרי שתי בירות והרבה בייגלה חזרתי לי הביתה עם הרגשה טובה, לראות סרט בטלויזיה וללכת לישון.

שרשירית

New member
כל הכבוד אחותי!!

גאה בך שלקחת את זה למקום טוב. הנה מה שלי קרה ביום חמישי... קבעתי עם מישהו שראיתי רק תמונות שלו, אחרי שמתכתבים במסנג'ר כבר שבועיים. קבענו ב20:00 ואחרי שהתלבשתי הוא התקשר לבטל מסיבה מטופשת שהוא צריך לשמור על האחיין שלו, נו טוב. ב23:00 הוא מתקשר שוב ורוצה לפגוש אותי. נפגשנו וקצת התאכזבתי. מצד אחד מאוד כייף לי לדבר איתו במחשב שעות ומצד שני מרגישה שאיבדתי אותו. הלוואי והיה מבריז ולא הייתי רואה אותו, כך היה אפשר להמשיך ולדבר שעות בכייף. מנסה לקחת את זה בצורה טובה כמוך...

tunalover

New member
וואלה, קרה לי אותו הדבר כמעט

היה נחמד בטלפון וברגע שנפגשנו נאבדו לי כל המילים והכל התפוצץ ונעלם. אין מה לעשות - קורה.

tunalover

New member
הפאב של צפתי כמובן../images/Emo6.gif

לא באיזור שלך. טונה זה לא תחביב - זה דרך חיים....
(סתם שטויות של סוף היום)

שרשירית

New member
מה שנקרא "על הנהר"?

אם זה המקום תימסרי ד"ש לכל החבר'ה שנטשתי לטובת המרכז.

tunalover

New member
האמת היא שפעם ראשונה שהייתי שם

ואולי באמת הגיע הזמן - היה נחמד. נעים מאוד - בת עמק

../images/Emo3.gifפעם הבאה אני מבקשת

קריאה לבנות הפורום...לשבת בבר לבד?? קצת אגואיסטי מצידך..

שרשירית

New member
משהו טוב השבוע? ממממ... קצת קשה

היה לי שבוע לא קל מכל הבחינות וקצת קשה לי למצוא משהו טוב. אבל, יצא לי לסגור על עבודה חדשה ולשפר (אני מקווה) את מקום העבודה. סגרנו שאני אתחיל לעבוד בעוד שבועיים ולכן לא מודיעה בעבודה שנמצאת בה על עזיבה. אני אמורה לדבר איתו ביום חמישי שיבוא ואז נחליט ביחד מתי העיתוי הנכון. מאוד רוצה את העבודה הזאת והחמיא לי מאוד שהוא חזר אלי עם תשובה חיובית. זאת לאחר שאמרתי לו שכבר התחלתי לעבוד במקום אחר. הוא זה שהציע שיחכה לי שבועיים עם התפקיד. ובאמת, העבודה שהתחלתי לא מעניינת בכלל ופניתי אליו באפשרות לבחון את הדברים מחדש. אז מקווה שמשהו טוב אחד יצא השבוע משיחת הטלפון הזאת. מקווה...

אז ככה :) -

הילד שלי בן ה-15 בקרוב אותו אני מגדלת שנים ומלווה אותו צעד צעד כאילו הוא תינוק :) לומד בכיתה ט' וזה היה מעבר למקום חדש לאחר שנים בהם גדל במקום אחר, ההסתגלות לא היתה קלה והחודש הראשון היה אפילו קשה, זה גם גיל התבגרות וגם התצפות :) לצערי על המחנכת. לא עזר שבבית הספר הקודם קיבל את כל התעודות האפשרריות על התנהגות למופת וילד מקסים וכו' וכו' - כאן התחיל ברגל שמאל בחודש הראשון מה שנתן לי להגיע כפעמיים לפגישות ואפילו כמעט כמעט שיחה לא נעימה עם מנהל בית הספר על מנת לשכנע אותנו שזה לא יחזור על עצמו. כל החודשים הבאים היו נורמלים ובסדר ללא שום בלאגנים. השבוע היתה פגישה עם צוות מאוד גדול ונכבד בבית הספר לענין המעבר לשנה הבאה [לחטיבה העליונה], ואני כבר התביישתי, עם כל הכבוד לזה שהוא לומד וילד טוב הייתי מוכנה לוותר על הפגישה כי מולי ישב המנהל איתו היו לי שיחות דיי טעונות [אבל לא מוגזם מידי] וגם הייתי בלחץ אם אקבל את המלצת/ברכת המנהל והמחנכת למעבר לביתה ספר שאנחנו רוצים. איך שאני מתיישבת מול כל הצוות, המנהל התחיל לדבר וזה היה משהו כזה [ברשותכם אני מצטטת ולא צנועה]: "מדובר באמא מיוחדת במינה, עקבית, שהוכיחה לנו בבית הספר שאפשר גם לדבר ולא רק לריב, האמא הזו כל כך איכפתית, שולחת לבית הספר ילד מסודר, הבטיחה שהתנהגותו לא תחזור על עצמה והוכיחה, ערן [שם בדוי] ילד אינטלגנט נבון שוקד והוכיח שגם אם עוברים למקום חדש אפשר להצליח" ועוד ועוד ועוד מחמאות - חברי פורום יקרים :) אני הרגשתי שעוד רגע אני מתעלפת, התרגשתי ואפשר היה לחוש את פעימות הלב מבעד לחולצה. תבינו, זה לא רק מהלך השנה, אני מגדלת את הילד הזה מאז שהוא בן 3 ותאמינו זה לא קל לגדל לבד - לשמוע את המחמאות האלו עכשיו בגיל ההתבגרות ועוד ממנהל בית הספר - הייתי פשוט מאושרת מאושרת, יצאתי מהמפגש, מרחפת לא מאמינה הלכתי כל כך הרבה ברגל בלי לזכור לאן בדיוק אני צריכה להגיע מרוב שהייתי בעננים :))) אני אולי נשמעת מגזימה, אבל בשבילי, בשורות כאלו שקשורות לילדים זה כל עולמי במיוחד שבכלל לא ציפיתי שזה מה שיגידו עלי [חשבתיש יגידו שאני חצופה, נודניקית וכו':) זהו, זה עשה לי לא רק את השבוע :)

שרשירית

New member
ואוו. איזו גאווה ../images/Emo6.gif

איזה כייף לשמוע דברים כאלה אחרי כל מה שעברת לבד, כל תהליך הגידול התובעני ואחרי ההתאקלמות הלא חלקה בבי"ס. את צריכה להיות בעננים ולרחף לך עם חיוך גדול... אין ספק שהצלחת. כל הכבוד, אין דבר יותר טוב מזה.

חחחה אני בכוונה

מדגישה כאן בכל הזדמנות את ענין הילדים, האהבה, הסובלנות הגידול - יש כאן מסר סמוי לגרושים צעירים /טריים - אלא מה
רוצה לחזק לקראת העתיד כי התקווה, והילדים נותנים המון כוח ויש תוצאות בסוף

הדבר הכי טוב היה שהחלטתי ביום

חמישי בבוקר שהשבוע הרע נגמר ואחד חדש מתחיל. היה לי סוף שבוע מצויין. נפגשתי עם חברים. התוודעתי לחברים חדשים. צחקתי המון. ניקיתי המון
ואפילו הספקתי לעשות מעשה טוב כשמצאתי בית חם לגור כלבים שמצאתי. מחר מתחיל שבוע מאוד אינטנסיבי שלמען האמת אני מחכה לראות מה הוא יביא.

דיייי אל תהיי כל כך פסימית../images/Emo70.gif

תסתכלי על חצי ה
המלאה...(במקרה הזה זה בירה חחח
) הוא יביא רק טוב

הדבר הכי טוב של השבוע...

היה לי כיף בעבודה כיף עם חברות השתתפתי ביריד והיה מוצלח בקיצור- היה יופי של שבוע

למעלה