יאללה נמאס לי

לירוני

אני מבין שקשה לך, שאתה עובר תקופה לא קלה מבחינתך, אתה אולי לא רואה את האור בקצה המנהרה מבחינתך, אתה רוצה לעזוב אותנו, אבל אנו אוהבים אותך ולא מוכנים להפרד ממך, בוא נחשוב יחד איך לפתור את המצב, אולי יש דרך אחרת, ספר לנו מה כואב לך בלב, מה מעיק על נפשך, מה עושה לך רע - ספר לנו, כי אנו כאן איתך לאורך הדרך, רוצים לשמוע אותך, רוצים להקשיב, רוצים לעזור כי אתה חשוב לנו ורוצים שתהיה איתנו

TakTik

New member
לירון,כולנו איתך

כל אחד עובר תקופות קשות בחיים שלו (למעשה,אני בעצמי עובר אחת כזאת עכשו) והתחושה שהכל חרא,אבל צריך לזכור שיבוא ימים טובים יותר. איך אמא שלי אמרה לי שאמרה לה מישהי,אתה יודע שיש שמש בשמיים,וזה שיש קצת עננים שחורים שמסתירים את השמש לא מונע ממך לדעת שהשמש שם (נשמע קיצ'י אבל יש בזה המון אמת) תחזיק מעמד,כולנו איתך.

Govany rosso

New member
זה לא הפורום

אני אוהב את הפורום ואת כולם פה ואני לא עוזב. הבעיה היא הצבא החרא הזה, נמאס לי מהם כבר

בגללם כזאת קיצנויות ?!

ממי זה מה זה לא שווה... לדעתי... באמת תחשוב איך לפתור את זה בלי מה שתכננת... אני מקווה שזה לא מאוחר יותר... ו...תומכת בכל מה שערן אמר...
חבל עליך...

Govany rosso

New member
אין לי למה ללכת לצבא

רציתי חיל ההנדסה הפרופיל דפוק. שריון-בחיים לא. תותחנים-עוד יותר גרוע. נ"מ-סתם קריעה. הדבר היחיד שאני ההייתי רוצה זה שומר מתקנים כי זה שנתיים שירות, בלי מילואים ושבוע בבסיס שבוע בבית. אבל צריך לעבור גיהנום בשביל זה. עריק אני לא רוצה להיות אבל אם אני לא יקבל שומר מתקנים אז אני יערוק מאיפה שישימו אותי

יש לי מספר דברים להגיד לך:

1. חבל שת'הולך 2. איפה חבר שלך גר?יענו באיזה שכונה (תענה לי על זה במסר) 3. לא כדאי להיות נפקד או עריק כי אח"כ כל הזמן הזה שהיית עריק/נפקד אתה תשב בכלא ותשלים את הזמן הזה בצבא. ןככה לקינוח עם משפט... תעשה ת'שיקולים שלך. 4. אם אתה מחפש לאיזה חיל ללכת אז אני מציע לך לח"א (בתור שוחר בחיל) אם לא יתנו לך תבקש העברה. ביייייייי (סתכל בחתימה ת'שם שלי)

Govany rosso

New member
ללא נושא

אני נפגש איתו בתחנה המרכזית בב"ש, אני חושב שהוא במושב קרוב לב"ש. חיל האויר אני לא רוצה. יש לי בן דודה שם, רק התורניות יהרגו אותי, ויש עוד אבט"שים שזה בכלל לא מתאים לי. אני מפלא` אז אני לא יכול לענות במסר כי אין לי אופציה כזאת בפלא` ואני גם לא רואה חתימות

O n y X

New member
אם כבר הזכרת את זה

אם תהיה בחיל האויר יכול להיות שתעשה אבט"שים בבסיס שלי .

זו...החלטה מהירה לדעתי...

אבל היא ביידים שלך... רק תשמור על עצמך... ותעשה מה שאתה חושב - אבל תהיה בטוח שזה מה שאתה רוצה...

Govany rosso יקר../images/Emo24.gif

בס"ד מבינה את המצוקה ואת הכאב, אבל שום דבר לא שווה התאבדות חלילה. כפי שכבר הספקת לגלות כאן בשירשור, יש לך חברים שאוהבים אותך, וגם משפחה שרוצה אותך. אם תצטרך משהו, אני במסרים, אל תהסס לפנות, ליאת.

שמע אחי תקח ת'חיים בסבבה

חיים רק פעם אחת תנצל את זה תעשה כייף שבור את שיגרת החיים שלך. ובצבא תהיה טבח הוא נהג של רס''ר תאמין לי הכי טוב בן דוד שלי היה בבאסה מהצבא עכשיו הוא מבסוט הוא עשה שם שכונה הוציא פטורים עשה בלאגנים וכייף לו.

Double DU

New member
לירון

אל תתבאס בגלל הצבא,זה לא שווה את זה.נסה למצוא תפקיד אחר שאתה מתעניין בו בצבא וגם אם לו תמצא או לא תתקבל אליו,אז אל תכנס לייאוש יש דברים יותר גרועים מזה ועדיף שתהנה מהדברים הטובים שקורים סביבך(אנחנו למשל
)

למעלה