יאללה - לבוש יום ה'

Prozaccc

New member
איך זה-

[כנראה למחר]: הסקיני החדש של ליוויס. אנקל בוטס שחורים על עקב ביינוני. בייסיק שחורה, מעליה ג'קט מחויט בצבע אבן. צעיף סרוג בגוונים של ורוד עתיק ושמנת, קשור בקשר איטלקי [כלומר מקופל לשניים, ובלולאה אני משחילה את הקצוות שלו. אוף איזה הסבר עילג] קוקו גבוה [לא יודעת מה יש לי עם הקוקו הגבוה הזה
] עגילי זהב של ה.שטרן.

Mardy Bum

New member
../images/Emo13.gif

לבית הספר, חמוד למדי: חצאית קורדרוי חומה עם עיטורים בצבע שמנת בתחתית, חדשה מהוניגמן (אני אעלה תמונה לשרשור התחדשות אח"כ) חולצה בצבע שמנת, סריג בצבע בז' ומגפיים חומות. בצהריים: סריג בצבע סגלגל כזה עם פרווה סינתטית (הוא שונה מהצבע שבתמונה, במציאות הוא כהה יותר), מיוחד > חולצה חומה פשוטה (הפרווה הסינתטית בסוודר היא חומה-סגולה כזאת, אז זה התאים), ג'ינס ישר פשוט, בצבע ביניים שכזה מגפיים חומות מתחת לג'ינס, התיק שבתמונה מזארה. אני כל כך עייפה, תודה לאל שהשבוע הארור הזה נגמר~

xxMisSxx

New member
:]

ג'ינס בהיר עם קרעים של אברקמובי. סאוצ'רט עם כזה כיביכול צמר כזה נווו בכובע
ריצ' רצ' של רוקסי עם הלוגו הסאוצ'רט עצמו בבז' ויש עליו כוכבים ולבבות וכתוב רוקסי וזה משהוא קול. ואולסטר נמוכות בצבע אפור. יצא חמוד למדיי

xxMisSxx

New member
אה וגם!

שרשרת זהב שהשרשרת עצמו מגיעה לבידיוק אחריי החזה, ותליון קטן של לב מג'וסי קוטור. הא הא גנבתי לאמא שש אל תגידו סתם היא נתנה ללי אתמול אחריי תחנונים ["אמא! אפשרת את השרשרת?" -> "כן"]

Xx Pinki xX

New member
הופעה של עדי אשכנזי :]

היא כזאת מדהימה. עם כול הפאקים שלה היא נראת מליון דולר. גופיה מנומרת עם תחרה וכולמיני > [אני לא באמת שמנה ככה X: היא פשוט מקטיפה וזה עושה אור כזה..] עלייה ג'קט שסגרתי בצבע חום מגניב כזה. סקיני חדש מלי קופר.עם מלא תפרים. ואולסטאר חומות. לא יצא סוף הדרך אבל אני חושבת שנראתי דיי טוב.הכי חשוב ^^

just טלוש

New member
יהייי

גמאני אולי הולכת להופעה שלה
[פרוטקציותXD] ואועואו אני חולה עליה!! ענקית!! וכן היא באמת נראית מליון דולר
התלבשת נחמדי:]

ירדנעעע

New member
אחלה לבוש:)

ואני מתה על עדי אזכנזי!! שלא נדבר על הלבוש שלה! יש לה אחלה סטייל!!

victoria777

New member
אתמול בערב

ג'ינס כהה מ-TNT סריג בורדו עם כפתורים ג'קט קטיפה בז' חגורה שחורה עם כתר על האבזם מגפיים שחורים

למעלה