יאללה-איזה פירסנגים וקעקועים וכמה?

shpluck

New member
יאללה-איזה פירסנגים וקעקועים וכמה?

התפקדות פה ורשימה של מה יש לכם כרגע על\ב גוף שלכם עקב הצתרפות חדשה נעשה רשימה מעודקנת-יאללה לשרשר.

B o o b a

New member
עשו את זה לפני איזה שבוע אבל

יש לי עגיל חדש אז אני יגיד הליקס הרחבה 4 מ''מ :) חדש מלפני חצי שעה בערך . עגיל בפיטמה בטבור למעלה בטבור למטה נזם אנדרגראונד שניים רגילים באוזן השנייה ועוד אחד רגיל באוזן ליד ההרחבה.

NightWish2

New member
../images/Emo13.gif

למרות שאין לי כ"כ הרבה.. פירס בלשון <בן שנה וחצי...> פירס בטבור <בן 8 חודשים ...> פירס בשפה <בן חודשיים..בערך> אחרי שהפירס בגבה נתלש :((((

N o k i

New member
עגיל בחלק העליון של האוזן.

הנה ההליקסים שלי

WuTang21

New member
הליקס זה..

פירסינג בסחוס של האוזן למעלה.. יותר קל פשוט לראות.. (האזור שמסומן באדום..)

אמוניה

New member
שום דבר חדש, לצערי.

הרחבה של 11 מ"מ. קעקוע ענק בן 7 חודשים על הגב. קעקוע בן 3 חודשים על התחת. אין תמונות, סורי.

smady by

New member
גם לי!! גם לי!!

יום ראשון- קעקוע ראשון וחדש- עם כתובת- "עד העונג הבא" ופיה ליד.. :)

BloodyRose

New member
תורי הגיע?

עגיל אחד בגבה (שבשבועיים הקרובים ירד בגלל הצבא, אחרי כמעט 5 שנים שהוא עלי) קעקוע של ורד, בן 4 בערך, מאחורי הכתף קעקוע חדש דנדש (שעשיתי אתמול, אגב), צמיד על פרק כף היד (יפהפייה, תמונות אפשר לראות בפורום קעקועים בוואלה)

היי

לי יש נזם, אינדסטריאל, וכמה חורים בתנוכים.. זה משתנה מתי שמתחשק לי לעשות עוד או להוציא. כרגע יש לי בצד ימין מוט 2, ומעליו עגיל דק חמוד של כוכב עם אבן נוצצת תכלת.. ובצד שני יש לי ברבל של פופיק עם סוגר ורוד זוהר ושפן של פלייבו בורוד כהה גם.. אין לי קעקועים, ובתכנון שני ברבלים, אחד בכל גבה (בקצה החיצוני) ואחד בפופיקון.. ובאזניים זה תלוי בשעמום.

~מעיין~

New member
אוקיי.. אז לי יש..

בטבור.. 4 שנים כמעט.. לברט שנתיים ואתמול עשיתי קעקוע של פרפר... (איזה גאווה לרשום על הקעקוע אחרי כל הציפיות) היה גם בגבה (ז"ל) הורדתי אותו כי עשיתי לברט וזה היה נראה לי רע יותר מדי עגילים בפרצוף אחד...

Scratchy Girl

New member
תורי? ../images/Emo13.gif

הליקס שקוראים לו פליקס ובטבור שקוראים לו סקיי
רק של פליקס יש לי תמונה

לי יש הליקס חמוד בצד שמאל (ואם תהיה אפשרות אני אוסיף חור לאינדסטריאל ואם לא אז האינדסטריאל יסתפק באוזן ימין:). נזם בצד שמאל וקעקוע בונבון מתחת לפופיק בצד שמאל. ועוד הרבה דברים בתיכנון..:).

לי יש...

טראגוס 2 הליקסים ספטום נזם לברט ליפ רינג סייד לשון בטבור למעלה בטבור למטה בגבה ממש טרי שעשיתי אתמול!!!

coka

New member
המממממ........

אין שומדבר חדש בינתיים... אבל נכתוב בכל זאת... נזם טבור אנדרגראונד 3 הליקסים רוק טראגוס הרחבה של 5 וחצי מ"מ ועוד שלושה חורים של (1.6 מ"מ) בתנוך ובלשון ז"ל (עושה שוב בגיל 16). קעקוע אין עדיין, אבל יש תכנונים גם לקעקוע וגם לפירסינגים נוספים... =)

למעלה