יאללא יום שבת - ואל גארדנה

shpitzs

New member
יאללא יום שבת - ואל גארדנה

מברוק על הפורום החדש.. ( אלונה עברתם עם פורום אופניים) עוד 3 ימים בלבד אני ממריא לאיטליה לשבוע בסלבה ואל גרדנה.. למי שמתעניין הרכבנו חבילה לבד כלומר טיסה + רכב + מלון.. נקווה שיצאו תמונות טובות הפעם (ואולי סופסוף אצליח לעשות 360 מעלות) מבטיח חוויות ותמונות עוד שבועיים עדי

alonaski

New member
דיייייייייייייייייייי!!!!!!!!!

אני לא מאמינה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! איזה .... נהנתן אתה!!!!!! חופשת סקי שניה בעונה אחת!!!! זה לא פייר!!!!!!!!!!!!! יש כאלה שלא יוצא להם אפילו אחת בעונה...
באיזה עיירה אתם הולכים להשתכן שם? אני הייתי בקנזיי באוגוסט - עם השוגר 3 + שלי!

shpitzs

New member
../images/Emo58.gifאלונה.. לא לימדו אותך ש..

הקנאות מהשטן... אנחנו הולכים להיות באורטיסיי עיירה שכנה של סלבה גרדנה.. אגב אני כבר לא בטוח כמו פעם אם אני מעדיף חופשת סקי או חופשת אופניים ... המממממ לאאאאאאאאא סקי עדיין לוקח (בארץ יש עדיין מסלולי אופניים שלא עשיתי ואת החרמון.. לא אכביר במילים על החרמון) אולי נרכב כשאחזור (אם תרגע הסערה עד אז..) עדי

alonaski

New member
../images/Emo24.gif לימדו אותי ש...

הקנאות מהשפן!!!
אבל... עזוב אותך מענייני סמנטיקה-עדינה...
תעשה חיים!!!! ותחזור עם הרבה חוויות!!! אגב, אם אתם מגיעים מדרום לסלה - יש שם איפה שהוא בדרך - מקפצת סקי!! זה מדהים לעמוד מתחת ולראות את הילדים שם (-גילאי 16-18 ) קופצים את הדרופ האיימתני הזה!!! זה מכניס קצת לפרופורציות ומסדר לך את הראש לגבי הדרופים שאתה מתמודד אתם בשטח - באופניים...

amircarel

New member
אגב מקפצת סקי...

זה מזכיר לי את המקפצה שיש בקורשבל-לה פראז. אבל לצערי לא ראיתי אף אחד קופץ שם...אבל ראינו תחרות אקסטרים (עם סקי כמובן!!!) יאללה בקרוב יהיו תמונות...

למעלה