יאלה נסכם שבוע...

t i t i13

New member
"למד אותי למות,תראה איך שאלמד..."

אז איך היה השבוע? פסדר האדם שעשה לכם את השבוע? חברים האדם שהרס לכם את השבוע? לא היה =] דבר טוב שקרה השבוע? מממ היה לי היום שיעור נהיגה ראשון =]]...ופיני גרשון חזר למכבי!!!
דבר רע שקרה השבוע? ידיד ממש טוב שלי התגייס לתותחנים..אני יתגעגע =// משו שאתן מצטערות עליו השבוע או שפספסתן השבוע?כןןןן!!!...ההופעה של היהודים בהאנגר שלא הייתי כי היה הגבלת גיל סעמקקקק וכל ההופעות הקרובות יהיו ככה...למה ההורים שלי לא יכלו ללדת אותי שנה קודם למההה חחח שיר השבוע? לעוף-היהודים סרט השבוע? לא היה זמן =/ סדרת השבוע? גם לא ציטוט השבוע? "המורה אם בגן זה נקרא גננת אז במעון זה מאוננת לא?" חח ידיד ערס,טוב,וממש טמבל שלי למורה לתנ"ך XD תמונת השבוע? מדהימים שלי
משו שאתם מצפות לו שבוע הבא? בת דודה שלי מתחתנת...אני כ"כ מתרגשת בשבילה

StarIess

New member
איזה שיר טוב זה D: היהודים D:

ותגידי תודה, אני בגיל המתאים ולא הייתי בהופעה כי כל החברים שלי כאלה שמנים!

t i t i13

New member
אין זה כזה מבאס!!!

היה את המאה ה20!! והיה את אם כבר!!!! אוףףףףף טוב את יכולה להתנחם בזה שהיו מלא שאנטים מעצבנים כאלה עם ראסטות בעע (שבאו בשביל הגי'רפות חח) ובקושי היה פוגו!!!! XDD לפי מה שאמרו לי...אבל זהו בתאכלס =/

StarIess

New member
אני אוהבת את הג'ירפות אבל ../images/Emo10.gif

הסולן שלהם הוא אחד המצחיקים :/ והאמת שאף פעם לא השתתפתי בפוגו ~נקבה~ כי הייתי רק בהופעות שלהם בסלקום ווליום ורוקצ, אז בקושי יש וגם הייתי עם חברות שבכלל לא אוהבת אותם וסתם גררתי... ושאנטים זה סקסי!

t i t i13

New member
בווליום הייתה אחלה הופעה

חח תאמת שאני אף פעם לא משתתפת בפוגו אבל תמיד אני חוטפת מכות אז למה מה קרה שאני לא יחזיר? חח ואז אני מוציאה עליהם את כל העצבים-זה כזה כיף XDD [חוץ מהקטע שאני חוזרת עם סימנים אחרי כל הופעה כמעט חח] שאנטים זה סקסי???
יאו הם כאלה מעצבנים

StarIess

New member
ואו בווליום של השנה, כלכך!

ההופעה הכי טובה שלהם שהייתי בה (מתוך השלוש
) פוגואים דווקא נראה לי מגניב, בא לי פעם לנסות. ושאנטים זה ממש סקסי על מה את מדברת? עם שיער ארוך וחולצות גזורות ומסטולים לגמרי!

t i t i13

New member
חח אני אוהבת פריקים מסטולים

אלה הסטלנים XD שאנטים בדרך כלל חופרים יותר מידי ואין לי עצבים

StarIess

New member
ואו המאה ה-20 זה חתיכת דבר טוב.

מאם כבר די נמאס לי, מצד שני אני לא באה כמעט להופעות והבנתי שזה מיוחד כזה... בכל מקרה קראתי את הפלייליסט והוא נשמע פחות טוב מזה שהיה בווליום נגיד, למרות שהוא סבבה.

t i t i13

New member
המאה ה20 ממש

בהופעות אני תמיד צריכה מישהו שיחבק אותי בשיר הזה כי אני בוכה כמו לא יודעת מה {פאדיחות!!! חח} אם כבר זה ממש דבר נדיר!!! לא היה אותו מלא זמן אני לא זוכרת מתי שמעתי אותו פעם אחרונה בהופעה באסה עכשיו ייקח בטח עוד שנה עד שישירו אותו שוב

no one10

New member
בברלה ובבארבי כפ"ס

אין הגבלת גיל, יקירתי=) את כ"כ אוהבת אותם, את בפורום שלהם או משהו? היית בהופעות?

t i t i13

New member
כן אני בפורום =]

ברור שהייתי איזה שאלה זאת
מממ שמעתי שבברלה אין הגבלת גיל אבל זה חתיכת חור ולא יודעת אם אני ימצא דרך להגיע ובבארבי בכפר סבא עד כמה שאני יודעת יש הגבלה לא? זה במסגרת של טובורג אז מן הסתם יהיה

no one10

New member
היכן את גרה?=)

יש מצב שיש לי מקום באוטו וכרטיס מיותר=) בארבי כפ"ס זו אכן הופעה בלי הגבלה (בינתיים..)

StarIess

New member
אומייגד גם אני רוצה מקום באוטו וכרטיס חינם../images/Emo10.gif

סתם, סליחה, אני אשתלט על עצמי. (ואני במילא גרה בחור בצפון אז לא משנה, אני אשתוק)

סיכום השבוע שלי

אז איך היה השבוע? היה הזוי במיוחד האדם שעשה לכם את השבוע? קורל היפה האדם שהרס לכם את השבוע? אביב (האקס שלי) דבר טוב שקרה השבוע? שקורל אמרה לי שהיא מאוהבת בי דבר רע שקרה השבוע? שחבר שלי עזב אותי משו שאתן מצטערות עליו השבוע או שפספסתן השבוע? הייתי צריכה לקחת יותר משמרות בעבודה זה עוזר לי לשכוח שיר השבוע? Emily Karpel-No One Else שיר הפרסומת של פוקס סרט השבוע? לא יצא לי לראות סרטים השבוע סדרת השבוע? ישנן בנות כמובן ציטוט השבוע? "אם שותים נוהגים שמחים" (ציטוט של חברה שלי באירוע שהיה לנו בעבודה) תמונת השבוע? תמונת עירום של קורל אבל אסור לי לפרסם משו שאתם מצפות לו שבוע הבא? שאני סוף סוף אגע לקורל בציצי

vitekriver

New member
חחחחחחח

אני מאוהבת בך קשות, את סם ממכר
אין לי תמונות עירום!!!! בסוף עוד יאמינו לך שאת תגעי בי וכל זה...סוטה קטנה שלי תחזרי כבר אני מתגעגעת אגב כולן רואות שלי יש הצהרות אהבה חופשיות ואת רק מעוניינת בגוף שלי

FFTL

New member
אני..../images/Emo13.gif

אז איך היה השבוע? תאכלס נחמד..:) האדם שעשה לכם את השבוע? מממ פיצ, חברים. האדם שהרס לכם את השבוע? סתם חברה.. דבר טוב שקרה השבוע? ימי הולדת, ת"א. :) דבר רע שקרה השבוע? חברה.. משו שאתן מצטערות עליו השבוע או שפספסתן השבוע?
שיר השבוע? מממ..no air? יש הרבה.:] סרט השבוע? 300! סדרת השבוע? האנטומייה. ציטוט השבוע? תמונת השבוע? גדי במראה מסוקס
משו שאתם מצפות לו שבוע הבא?

Presence

New member
גם אני יכול?

אוקי אני לא ממש חבר אבל זה שאלות מעניינות אז אם זה לא מפריע גם אני אנסה! (כן אני בן) איזה כיף זה פורום רק של בנות! אז איך היה השבוע? חרא האדם שעשה לכם את השבוע? מה זה? האדם שהרס לכם את השבוע? איזה רופא מאניאק אחד! דבר טוב שקרה השבוע? סוף סוף שטפתי את הבית! דבר רע שקרה השבוע? הפיגועים בהודו - באסה, אני שם עוד 10 ימים! משו שאתן מצטערות עליו השבוע או שפספסתן השבוע? לא יודע שיר השבוע? Led Zeppelin - Hots On For Nowhere סרט השבוע? מרתון "נשק קטלני" עם החבר'ה סדרת השבוע? נו מה נראה לכן? ציטוט השבוע? "בשביל להיות זקן וחכם צריך להיות צעיר וטיפש" - הומר סימפסון תמונת השבוע? לא יודע... משו שאתם מצפות לו שבוע הבא? הכנות אחרונות להודו! פאק! אני לא מאמין שאני טס!

no one10

New member
נה נה נה..

אז איך היה השבוע? בסדרר.. האדם שעשה לכם את השבוע? נילסו3> חברה האדם שהרס לכם את השבוע? חברה דבר טוב שקרה השבוע? היהודים בהאנגר11! דבר רע שקרה השבוע? דיי הרבה..=\ משו שאתן מצטערות עליו השבוע או שפספסתן השבוע? אני חלשה.. ונכנעתי.. אבל לא אכנס לזה.. שיר השבוע? תענה לי\ היהודים סרט השבוע? סדרת השבוע? ישנן בנות=) ציטוט השבוע? תמונת השבוע? משו שאתם מצפות לו שבוע הבא? שיהיה יותר טוב. שלא יתברר שעשיתי טעות מרה בפעם ה2.. שיהיה אחלה שבת

למעלה