יאוש

עלומה4

New member
יאוש

כרגע נמאת בסערה
מקווה להסביר את עצמי שתבינו את הסיטואציה
אני נשואה מעל 10 שנים וכמה ילדים יחד
מצב כלכלי לא משהו
אם לא היו ילדים מזמן כבר לא היינו יחד
אין הרבה ברירות
הגעתי למקום נורא נמוך איתו יחד
הבעיה היא
שאני מונוגמית לחלוטין
והוא לא מסוגל לחיות רק איתי
כל פעם שהוא מעלה משהו בנושא סווינגרים או אורגיות אני מתכנסת לעצמי ומרגישה אבודה לגמרי
הוא לא מצליח להבין זאת
יום אחד החלטתי שאני מסיימת עם זה
כבר יש הסכם גירושים מטעם בית משפט
רק אז התמוטטתי
חזרנו לחיות יחד והוא הבטיח שהוא עוזב את כל המאהבות ויהיה רק איתי
חצי שנה זה החזיק
עכשיו הכל חוזר חזרה
אובדת עיצות :(
לא יכולה לחיות ככה
אבל גם לבד אני לא מסוגלת בגלל הילדים..
מה עושים?

לא בטוחה

שהפוסט הזה מתאים לכאן ובכל זאת.........
על פניו נראה שאין לכם מה להמשיך לחיות יחד, אבל (לא ממקום של שפיטה) את עדיין לא מסוגלת לשים את עצמך לפני הילדים.
את לא יכולה להפוך לפוליאמורית והוא לא יכול להיות מונוגמי, בעייתי בעיניי, אלא אם אחד מכם יעשה סוויץ' בחשיבה. את רוצה אותו כבן זוג?
ניסיתם טיפול זוגי?

עלומה4

New member
תודה על התגובה

אני הייתי רוצה להמשיך לחיות יחד עם הילדים ושהוא יהיה רק איתי
אבל לא נראה שאפשרי מצידו :(
טיפולים עוזרים לאותו רגע ולא מעבר..

כמו שכתבה רכה (היא תמיד צודקת.......)

איני חושב שיש בכוחנו בפורום הזה להציע משהו מועיל- חוץ מהמובןמאילו- טיפול אישי - או זוגי . אולי דווקה טיפול אישי - שלך לבד- שיעזור לך להבין ולנסח את עצמך (זאת שטוב לי איתה תוכל להציע לך מטפלים בשיטה שתוכל לסייע לך בעינין זה) כותב אני בעקר להביע אמפתיה למצבך הבילתי אפשרי על פניו .
יש להניח שמשהו יקרה- אם באופן יזום או בפיצוץ בילתי מבוקר.

אם אין אפשרות כלכלית להיפרד

למה שלא תשנו את הסטטוס? תחליטו שאתם לא זוג רומנטי אלא זוג בהורות משותפת. חיים יחד מגדלים את הילדים אבל רומנטית זה יהיה בחוץ. לפחות עד שתקומו על הרגליים כלכלית. האם זו אופציה?

הבנתי היטב

לאנשים מונוגמיים שינוי סטטוס יכול להיות משמעותי. כי ברגע שהוא כבר לא בן הזוג שלה היא לא מצפה ממנו למה שמצפים מבן הזוג והיא יכולה למצוא לה זוגיות מונוגמית אחרת ועדיין להישאר לגדל יחד את הילדים בהורות משותפת

1precious1

New member
אני מבין

שהאופציה שהיא אולי רוצה ומעדיפה להשאר מונוגמית לחלוטין פשוט לא מקובל עלייך
או does not compute.

כאילו אולי היא לא רוצה שינוי סטטוס? אולי היא רוצה להיות מונוגמית ומונוגמית איתו?
אולי היא כן רוצה שהוא יהיה בן הזוג שלה בצורה הנורמטיבית המקובלת עדיין בימינו אצל רוב האוכלוסיה?
אולי היא לא רוצה מונוגמיות עם אחר?

בוודאי שזו לא אופציה ברגע שהיא כתבה "הוא לא מסוגל"

צריך שניים לטנגו. כיוון שהיא לא יכולה יחסים פתוחים מתוך זוגיות האפשרות לשנות סטטוס מאפשרת סיכוי כלשהו לשימור המשפחה ולה היא מאפשרת להיות מונוגמית עם מישהו אחר שגם רוצה להיות מונוגמי.

למעלה