יאא..
4X01

gilmorefreak

New member
יאא..../images/Emo58.gif4X01

יאא..איזה פרק יפה... אהה..לוק שיגע אותי עד שהוא סיפר לה..(שהוא התחתן..והתגרש
) איך הוא הרג אותי..כשלורליי מתחילה לתחקר אותו..הצעת לה נישואים
..והוא כזה כן..אבל יש עוד...אוקיי..אז היא הסכימה
והוא כזה כן..והיא כזה אני לא מאמינה שהצעת לניקול נישואים והיא הסכימה..ואז הוא כזה..אממ..התחתנו...והיא בכלל עוד שנייה מתה..
ובטוחה שניקול כבר בהריון...חיחי..הם התגרשו
ואוו זה היה מהיר.. ויש לי שאלה..על אלכס אני לא אשמע יותר ולא אראה אותו יותר נכון
אפשר לשאול מה קרה ומתי פספסתי
אממ...הן לא קנו ללוק מתנה...ממש ממש ממש לא לעניין..חחחח..איך הוא ישר הוציא מלורליי את האמת.. אההההההההה..ונו..דוזי המעצבן הזה..כן טיילור..(ברח לי לרגע השם הפרטי..) הוא קרציה..שהוא שם את רורי כמלכת המשהו..בלה בלה..שטויות של החנות שלו..הייתי בטוחה שהיא פשוט תלך ותקרע לו את הפוסטר מול הפנים ולורליי ולוק פשוט יסתכלו המומים או משהו..אבל לא..כמובן..רורי היא ילדה טובה מדי..
מתחיל קצת לעצבן..
לא משנה..שיהייה..
איך היא יכלה לרשום את התאריך הלא נכון
(להתחלת הלימודים..) ד"א מזה בכלל ביסקוטי..איך שלא קוראים לזה בעברית..
ואמילי שיגעה אותי
מה הבעיה שלה..לורליי תבוא שבוע הבא..הדמות שלה חולנית למדי....בעעע..חחח...היא פשוט מטורפת..אז שישי אחד לורליי ניצלה את היתרון בכך שהיא לא חייבת לבוא יותר לארוחות ערב משפחתיות... אה..ועוד משהו..למה הן לא פשוט אמרו לאמילי שרורי טעתה בתאריך ושאין להן זמן ולורליי הייתה חייבת להשאר לעשות אירגונים ודברים אחרים
אההה..אבל אז לא היה לנו קטע מרתק של עוד ריב בערך של לורליי ואמילי.. אהה..שרורי תעשה כבר משהו.. אה..וחחחחחח...הטירוף צחוק של לורליי שיגע אותי..חחחחח..היא פשוט התחילה לצחוק..ואחריה רורי..וחחחחח..אמילי פשוט נעלבה מזה משהו..פחח.. אהה..וכשלוק עזר ללורליי לארוז את הדברים של רורי..פחחח..הוא אמר לה משהו בסגנון: היית מצפה שבבציפר עם שם כמו של "ייל" לפחות יהייה להם מזרונים..חיחי...ולורליי משתפת פעולה..:כן, אה.. בקיצור פרק חביב + אה..וסוקי בהריון מתמיד..וג'קסון מוזר יותר מדי..(זאת רק אני או שהם נסחפים בכמות הדמויות המוזרות קצת
) אבל אהבתי את הסיכות..
שוב לא ראיתי את ליין..מה..לאן היא נעלמת בזמן האחרון
קירק קרע אותי מצחוק עם המצנח..אה..ועם המתנה שהן לא קנו לו- טוב שהן לא קנו מתנות לכל העיירה בהגזמה
וזהו.. אשמח לתגובות/תוספות/תלונות/תיקוני אי הבנות..

gilmorefreak

New member
מקפיצה..

צומי
אמממממ...זה מספיק בשביל להקפיץ
טוב אז נמשיך...
מיקה שדה הגיעה רק מקום שני בכוכב נולד..
אבל גם ציפי משהיד מעולה

למעלה