יאאא , איזה כיף! בית חדש !!!

שיהיה לנו ב - ../images/Emo49.gif והמון ../images/Emo50.gif

יש לנו
חדש ויפה (וגם מאוד נוח). אז אני מכניסה לכאן
שנתלה על קירות ה
שלנו. מאחלת לכל ההריוניות הריון תקין, בריא ושלם
. מייחלת לראות כאן חברות חדשות עם בשורות משמחות
שימשיכו להכניס לכאן
והרבה
. למנהלת
הנהדרת שלנו אני מאחלת הרבה אושר
ומי יתן ואת רחמך יפקוד במהרה עובר שיצמח לתינוק נפלא
שיהיה לנו רק טוב
. סיגל ושגיא

יייישששש!!! איזה ../images/Emo82.gif יפה!!

כיף להיות פה בחודש האחרון של ההריון. רוצה לראות פה את כל כנופייתה של נועם מהפורום השכן ו-מ-ה-ר!!! שיהיה לכולנו הריון נעים, קל ובלי דאגות מיותרות.
חנה נ.ב. כשתגמר מסכת הברכות לפורום החדש אני אתחיל להציק עם תזכורות על מפגש הפורום. ראו הוזהרתן!

חן123

New member
חנה, ../images/Emo32.gif

ניסיתי לשלוח לך מייך תשובה, יש לי בעיות במייל אז או שלא קיבלת, או שקיבלת את זה איזה 5 פעמים....

ענבל **

New member
בית חדש זה כיף ומרגש../images/Emo50.gif

אבל מה שחשוב בבית זה האנשים שבו...אז מאחלת לעצמנו שנמשיך למלא גם את הבית הזה בהרבה תוכן, תמיכה ואהבה. הלוואי שעוד רבים, רבים יצטרפו אלינו ...

ענת, איך את מרגישה../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

מקווה שהבראת. את צריכה להיות בריאה כשאת מביאה את קשיו שלך לעולם
פיספסת את היומולדת שלי (נו נו נו)
לא נורא, מתי שהוא יוולד זה יהיה נהדר. שיהיה בקלות, שירלי.

אני משתפרת , נשמה. תודה.../images/Emo24.gif

לא נורא , פיספסתי אמנם את יום ההולדת שלך , אבל מי יודע? אולי אגיע ליום ההולדת של תומר? (עם שיליה זקנה ומזוקנת...). מקווה שלא , בכל אופן.

yaelhul

New member
ענתות, שמחה לשמוע שאת מרגישה

יותר טוב, ותפסיקי להילחץ ולהלחיץ את השלייה שלך. קשיו-בייבי יצא בדיוק ברגע אותו הוא יחשוב למתאים ביותר ע"מ לבצע כניסה מרשימה... רק טוב יעל

מזל טוב למעבר, וכאן אני כבר בשמי ../images/Emo82.gif

החדש, האמיתי, אז למי שלא מזהה - זו מיטלי שמאחלת שהפורום הזה רק יגדל בעוד הריוניות ובעוד אימהות.....

עכשיו בטוח המעבר יהיה חלק יותר

וכבר לא אהסס להתבטא
גם כאן. תודו שהפורמט החדש יותר ידידותי לסביבה (הקרובה) לטילי - ברכות על המעבר, שהשינוי יביא הרבה ברכה לך אישית. ולכולנו - שכבר אנחנו משפחה די גדולה - שנגדל, נתרחב ובעיקר נשמין עוד, שיתמלאו קירות הבית בתמונות של אושר ושמחה.
ל
החדש והמקסים

מברוק גם מאיתנו../images/Emo103.gif

כמעט ולא מצאתי אתכם.. אבל הגעתי אחרי תקופת אי-מחשב. מזלטוב לכולם, על החדשים יותר והחדשים פחות.. והעיקר בהצלחה לכולם והרבה בריאות ואושר. ענת מה איתך?? כמה עוד נשארר כבר איבדתי ספירה..ומי עוד בתור??

אהובתי , עד לתאריך המשוער נשאר

עוד שבוע...אמאל´ה... מצד שני - את מכירה מישהי שילדה בדיוק במשוער שלה? - גם אני לא. בינתיים - מחכים. נשיקות לבן-בן ולך.

רומי^^

New member
מי בעד טוטו-קשיו../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אני מהמרת על התאריך המדוייק. שמה 100 גילדן הולנדי ישן
אגב - אחותי ילדה את שני הג´ינג´ים שלה בדיוק בתאריך המשוער... אבל מה זה משנה??????? מאחלת לך שכבר ייצא ושייצא בקלות... רוצה כבר לשמוע אותך אחרי....
מתה כבר לשמוע אותך אחרי...
נשיקות
רומי

בטוטו קשיו מרוויחים 50 מיליון...../images/Emo59.gif

אבל לירטות. הא הא. ואת - אל תדיחי ת´תינוק שלי להימורים , הא? מספיק אני חוששת שהוא יהיה פושטק כמו שאבא שלו היה בילדותו (קופץ מגגות ופותח ת´פרצוף כל פעם במקום אחר...). אז את מהמרת על המשוער? - רשמתי לפני. נשיקות גם.

זה מחרתיים , אינעל דינאק !

אין לי כוח. אני עוד נורא משתעלת. בבקשה לא... ובואי לצ´אט. אני שמה , בודדה באפלה.

למעלה