יאאא , איזה כיף! בית חדש !!!

יאאא , איזה כיף! בית חדש !!!../images/Emo6.gif

בשעה טובה לנו על המעבר - איזו הרגשה נעימה של ריענון והתחדשות! מי יתן ושינוי המקום יביא לשינוי לטובה במזל ויצטרף אלינו הנה "גל" חדש של בנות מ"פורום נועם" , כולל הנועם בעצמה. מי יתן ועל כולנו יעבור הריון בריא שבסופו תינוקות מושלמים וצרחנים. נשיקות לכל החברות (ולמנהלת האחת והיחידה , כמובן...). ענת.

איזה כיףףףףףףףףףףףף ../images/Emo6.gif

מזל-טוב לבית החדש והאהוב כאן ב-
שמחה שהגעתן לפרדס. אשמח להיצטרף שוב לפורום עם הרבה יותר נסיון ויכולת לעזור בעצה ותמיכה. וגם להיעזר בכן חברות יקרות. אני ממש מרגישה שחזרתי הביתה
אתן יודעות כמה זה מרגש?! אוהבת המון המון
שירלי.

ועכשיו קצת לספר לכם עלינו ואיך

גדלנו
אז תומרון כבר עוד 3 שבועות בן שנה ואמא שלו (כלומר אני) מתרגשת בטירוף (וגם בוכה כל הזמן מהמחשבה וההתרגשות
). ואני מצרפת לכם תמונה מהחודש האחרון עם כלבתנו האהובה וויסקי. ותראו שילדים וכלבים זה אפשרי וכיף אדיר!. אתמול היתה לי יומולדת . האמת, לא כל-כך כיף להיזדקן בשנה אבל בהחלט כיף תמיד לציין את היום הזה במשהו מיוחד. ובכן, בעלי הפתיע אותי בבוקר ונשאר ביום חופש אז ישנתי עד מאוחר וזה כבר היה נהדר אחרי שתומר התעורר העמסנו אותו ונסענו לקניות. הסתובבנו וקנינו לי מלא בגדים (וגם לתומר כמה דברים...) ואחה"צ השארנו אותו אצל סבתא והלכנו לאכול ב"קולומבוס". אבל השיא של היום היה שבמהלכו נתקלנו בעמדת בדיקות דם לתרומה למח עצם וסוף כל סוף תרמנו אחרי שכבר רציתי המון זמן ולא יצא. מה אגיד לכם?! המתנה הכי טובה היא הנתינה. זה גרם לי להרגיש שיום ההולדת שלי הוא פשוט מושלם!!! והלוואי הלוואי שנמצא מתאימים ונוכל לתרום. זה יהיה נפלא חוץ מזה, תומרון התחיל ביום ראשון לעשות נסיונות הליכה ראשונים לבד. הוא הלך 4 צעדים קטנים לגמרי לבד והיה מרוצה מעצמו מאוד. מאז הוא כל הזמן מנסה קצת אבל בד"כ מההתרגשות שלי ושלו נופל די מהר... אבל לדעתי עדיין מגיע לו . בכלל, בשבועיים האחרונים אני ממש מרגישה שהוא התבגר ופתאם יש לי ילד שלדעתי פשוט מבין הכל ומפתח אופי בכלל לא קל שמתעצבן, מתרגז ואפילו מרביץ לי כשהוא לא מקבל מה שהוא רוצה מצד אחד, זה לא קל ומצד שני הוא פתאם הופך להיות ילד קטן וזה נורא מרגש טוב, בילבלתי לכם מספיק את המוח להיום שירלי.

רומי^^

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif לשירלי ליום ההולדת../images/Emo77.gif

ככה בשקט בשקט????? תגידי - איזה ג´ינג´י מטריייייייף הבאת לעולם, הא? משו משו. אין לי מילים (אגב, הוא אכן ג´ינג´י
, לא?) סוכריה אמיתית יש לך בבית. וידוי קטנטן: בשבילי, מאז שהצטרפתי לפורום פוריות בIOL לפני כשנה וחודש - תומר הוא "ילד ההפריות הראשון שלי" - הראשון שראיתי שבאמת באמת נולד אחרי טיפולים, ולא סתם מאיזה בוגי-בוגי מזדמן...ככה שתמיד שמורה בלב בשבילכם איזו פינה קטנה, שאומרת שהכל עוד אפשרי, ולא לוותר
על כך תודתי
מזל טוב

וואו, רומי גרמת לי אשכרה לבכות ../images/Emo7.gif

עכשיו. אני גאה ונרגשת להיות "ילד ההפריות הראשון" שנפגשת בו (אפילו וירטואלית) ותומרון בהחלט מהווה הוכחה שאסור לוותר. כלומר, לכל אחד יש את הגבול שלו שהוא אומר בו עד כאן ועכשיו אני פונה לפתרון אחר. אני בכל אופן התעקשתי להמשיך עוד קצת וזה השתלם לנו בגדול
תודה לך על הברכות ועל המחמאות. תומרון אכן ג´ינג´י כמו אמא שלו ומפתח גם אופי עצבני ועקשן פחד
הוא ממלא את ליבנו באושר גדול גדול ואכן מהווה הוכחה שאפשר להצליח וחשוב להאמין שבסוף זה יגיע (ולכמעט כמעט כולם זה הרי מצליח. אמנם, לפעמים אחרי טיפולים כואבים ותקופות קשות ומתישות אך זה מגיע ומהווה פיצוי והצדקה להכל!). אז רומי, תודה שריגשת אותי כל-כך עד דמעות. האם תגיעי למפגש אצל חנה וליאור בסופ"ש הבא?! שירלי.

רומי^^

New member
גם לי סביר שייצא איזה ג´ינג´י/ת../images/Emo9.gif

ככה שאני קונה!!! רק שיבוא!!! לאחותי יש 2 בנים ג´ינג´ים משהו סוף-הדרך. בעלי כל הזמן טוען שהאופי הג´ינג´י שלי יהרוס לו ת´חינוך של הילד...
תודה על העידוד. זה תמיד עוזר. ולא, אני לא מגיעה הפעם למפגש - הייתי פעם קודמת, וגם ביקשו שאעבוד באותו יום שישי ככה ש.... אבל זה לא האחרון - ככה שאני לא דואגת. במפגש הבא אבוא כבר עם כרס

ligo

New member
שירלי

איזה יופי של יום הולדת. ותומר פשוט מדהים. פעם ראשונה שאני רואה תמונה שלו. מקווה לראות אותו (ומותר גם להרים?) במפגש.

ligo

New member
היה מדהים! יש לנו בת שובבה

היא לא הפסיקה לזוז ולמצוץ אצבע והתאהבנו בה לגמרי. זה מתחיל להיות מוחשי. המתנה הכי נפלאה שיכולתי לקבל ליום ההולדת.

איזה יופי ../images/Emo6.gif מזל-טוב ../images/Emo140.gif

שמחה לשמוע שנהנית בסקירה ושהכל בסדר
באמת
נפלאה ליוממולדת. ללא ספק
אז את מבשלת לי בת זוג חמודה לתומר
שירלי.

ligo

New member
בהחלט!

במפגש נלמד אותו להגיד "מאי" (זה השם של הכלה)

תודה עמית על המחמאות ../images/Emo25.gif

רוצה כבר שמהר מהר גם לך יהיה אחד כזה משלך
את לא תאמיני, אבל לפעמים אני מוצאת את עצמי מפנטזת על הודעת ההצלחה של חלק מבנות פורום פוריות שנשמתן הוירטואלית קרובה לליבי (פעם פינטזתי על ההודעה שלי אבל זה פאסה. אני מפנטזת אבל על ההודעה העתידית על ההריון השני) ואני מפנטזת הרבה על ההודעה שלך. אני כל-כך רוצה את זה בשבילך שאין לך מושג
מחכה לקבל אותך בפורום זה בזרועות פתוחות כמשתתפת מין המניין מגדלת כרס עגלגלה, ממשיכה להיות כל-כך יפה גם בהריון והעיקר מביאה לעולם תינוק חמוד ובריא שלך ושל יוסי
יאללה, תגשימי כבר
שירלי.

עמית@

New member
תודה שירלי - נורא מרגש ../images/Emo13.gif

אני מקווה להגשים כבר (נו- עוד מעט קט- נו- שנייה ואני שם...)

ת ו ת

New member
המון מזל טוב ליום ההולדת ../images/Emo79.gif

נשמע שבילית נהדר. תומר והכלבה ממש מקסימים. תות.

למעלה