טרי, מייקל וג'ק מועמדים לאמי!

Lamia2

New member
טרי, מייקל וג'ק מועמדים לאמי!

גם הסדרה, על קטגוריית הדרמה. יכול להיות שיש עוד כל מיני מועמדויות שוליות לסדרה, לא כ"כ בדקתי.

A m o s 2 9

New member
מאוד מקווה שהיא גם תזכה

וכמובן גם טרי, מתיו ומייקל, או לפחות אחד מהם.

Lamia2

New member
לא רואה את זה קורה

מד מן וברייקינג באד סיפקו עונות טובות יותר, ומד מן גם זוכה כל שנה. אבל כן, הייתי רוצה שאבודים יזכו. למתיו גם אין שום סיכוי כי הוא מועמד עם טובים ממנו. אני מניח שקרנסטון יזכה. בגזרת המשנה- ללא ספק, טרי לוקח בגדול.

A m o s 2 9

New member
בדר"כ כשמדובר בסדרה שהסתיימה, אז נותנים לה

זה כאילו אות הוקרה על כל העונות גם יחד, כמו שהיה עם הסופרנוס למשל. מקווה שזה יקרה גם הפעם

השורד

New member
גם אליזבת' מיטשל (ג'ולייט) מועמדת

אבל קשה לי להאמין שהיא תיקח. למרות שהמשחק שלה בהחלט השתפר עם הזמן. למת'יו פוקס (שחקן גרוע) אין סיכוי. נקווה שטרי או'קווין יקח, כל כך מגיע לו. לגבי הסידרה הטובה ביותר - יהיה קשה, יש סדרות מצוינות ו/או מוערכות מאד בקטגוריה. אם תשאלו אותי, על העונה ה-6 לא מגיע ללוסט. נקווה שהיא תיקח בכל זאת בגלל שזו העונה האחרונה.

Lamia2

New member
מאיפה הבאת את זה? היא לא מועמדת.

לפחות לא על אבודים. מת'יו פוקס, לדעתי, עשה עבודה מעולה בעונה הזאת, במיוחד בפרק הסיום. הוא גרם לי לחבב את ג'ק, דמות שהייתה שנואה אליי במשך 3-4 עונות. לא חושב שמגיע לו, כי הוא מועמד עם שחקנים טובים ממנו שהביאו תצוגות משחק יותר טובות השנה, אבל מגיעה לו מועמדות. אולי העונה השישית של לוסט לא הייתה מדהימה, אבל הסיום היה מדהים (לדעתי!!!) ובכלליות לוסט היא סדרה נפלאה. מגיע לכל הסדרה. לפי עונה - מד מן צריכה לקחת.

למעלה