טרויה, ככה זה היה באמת...

CrAzY In LoVe14

New member
../images/Emo141.gifבדקתי....

וניסיתי *לעשות את הדבר האסור*, ונחשו מה בטעות *ירד* למחשב שלי?, טרויה הגרסה הפורונוגרפית!!!!....חחחחח...ישר מחקתי!

kittycatbone

New member
חחחח ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

לי יש חברה שניסתה לה***ד את להרוג את ביל. וכשהיא ראתה את זה אז היה שם איזה קוף שחיברו לו דברים.. ואז היא ראתה אנשים מדברים על דברים מוזרים.. ובקיצור היא מהר מחקה את זה... כי זה נראה לי היה איזה סרט שעשו בו ניסויים בקופים..
(שונאאאאאאאת אנשים שעושים ניסויים בבע"ח!!
)

DoRiT ChaN

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo29.gifנוגה../images/Emo70.gif

ברוכה השבה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! באמת לא הבנתי לאיפה נעלמת לכל כך הרבה זמן...
אני מקווה שהוירוס בזב(
) לא יחזור שוב

DoRiT ChaN

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo29.gifמה יש לי היום????../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

בזב-הזה

הסרט הרס לי את התיאוריה על אורלנדו.

שהוא משתתף רק בסרטים שיש בהם אנשים עם צמות בזקן [ראה: ג'ק וגימלי...]

../images/Emo6.gif

את תמיד יכולה לדמיין שלהלנה יש זקן עם צמות.. זה עוזר להעביר את רגשות הקנאה..

kittycatbone

New member
חחח קרועות../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

ממש קרעתם אותי עכשיווווווו!!

חלק מהתיאוריות שנתת ../images/Emo58.gif

הם לא נכונות
יש לאמא שלי ספר של כל מיני מיתולגיות מכל העולם אז סתם הצצתי במיתולוגיה היוונית...
טרויה אכן מחורבת לגמרי ואת זה כן הראו בסרט...
לא יכול להיות שפאריס יהיה מבוגר מהקטור כי הוא אמור להיות אחיו הקטן...
נראה לי שבהמשך פאריס נרצח כנקמה... אולי כי הסרט היה ארוך מדי והיו צריכים איכשהו לקצר...
הלנה ופאריס היו מאוהבים לאורך כל הדרך, עובדה שפאריס הציע לה לבוא איתו לטרויה...
אכן לאכילס אין שפתיים...
הבן דוד של אכילס אכן היה גם המאהב שלו
אכן המלחמה נמשכה עשר שנים
אם לא היה מעבר סודי אז אשתו של הקטור הייתה מתה ממזמן...
אכילס לא מת לפני שהיוונים נננסו לעיר עם הסוס כי נראה לי שהוא זה שבעצם הציע את הרעיון (למרות שלא הראו את זה בסרט...)
אכילס לא קיבל חץ בבית השחי... לפי מה שקראתי (ולא הראו אתזה בסרט וזה חבל כי יש כאלה שלא מבינים את המשך העלילה...) אמו של אכילס שטפה אותו במי המעיין כדי שכל גופו יהיה מוגן ואף חץ לא יכול להרוג אותו, אבל שהיא נגעה בו בקרסול המים שהיו על הקרסול נעלמו וזה בעצם נקודת התורפה שלו... לא לסקול אותי באבנים בבקשה!!!

../images/Emo58.gif

לא הבנתי את הקטע עם הבן דוד והמאהב...
ואכילס כן קיבל חץ לעקב, הרי בגלל זה יש את הביטוי "עקב אכילס". ואם אני לא טועה, פאריס לא הזמין את הלנה לטרויה. זה התחיל כשזאוס עשה משתה ושכח להזמין את אריס אילת המילחמהף אז היא התעצבנה וגילגלה למשתה תפוח זהב שכתוב עליו ליפה מכולן. אפרודיטה, הרה ואתנה התווכחו למי מגיע התפוח, והן החליטו לרדת לארץ כדי לעשות משאל עם. הן פגשו את פאריס, ובקשו ממנו שיבחר ביםה מבניהן. כל אחת ניסתה לשחד אותו: הרה הציע לו כח ומנהיגות, אתנה הציעה לו חכמה, ואפרודיטה הציעה לו את האישה היפה בעולם. ומכיוון שפאריס קצת חרמן הוא בחר באפרודיטה, והיא עזרה לו לחטוף את הלנה לטרויה.

ThisIsJustME

New member
את צודקת...אכילס לפי המיתולוגיה

יכול למות רק אם פוגעים בו בקרסול...איפה פאריס פגע בסרט... אין קשר לבית שחי...

למעלה