טראגוס...

saptenn

New member
טראגוס...

בטח שאלו את זה פה כבר 200 פעם אבל אני אשאל בכל זאת P: מה דעתכם על הפירסינג הזה? אני כבר חושבת מלא זמן לעשות משהו ובפנים ממש לא בא לי בטוב כרגע... והזכרונות שיש לי מההליקסים שהיו לי הם לא נעימים במיוחד חח (אחרי 3 חירורים, התחלתי לחשוב שהאוזן שלי עדינה מדי בשביל הדברים האלו) למי שיש - עד כמה זה כאב? תמיד חשבתי שהפירס הזה הוא אחד הכואבים, למרות שכל מי שיש לו ושאלתי אמר לי שזה דווקא לא כואב עד כדי כך. הקטע זה שיש לי אוזן ממש קטנה חח אני לא יודעת עד כמה זה יתאים לי... מה דעתכם? :) תודה מראש

VeNoM777

New member
נראה בנזונה! תעשי!!

הכאב הוא אינדיווידואלי ככה שיכול להיות שלך יכאב יותר מלאחרים (ולהפך) ועכשיו הימורים. אני מהמר שאת מדברת על... טראגוס (או סנאג)

VeNoM777

New member
אהההה.... העגיל כתוב בכותרת.....

יצאתי דפוק. אבל גם לא התעוררתי היום למתכונת בספרות (מועד ב') אז אני דפוק כבר מהבוקר.

Tin Doll

New member
זה פירס מדהים

והוא שווה כל רגע של כאב. לי זה כאב... אינדבידואלי

broken vasa

New member
גם אני בהתחלה חשבתי שזה אחד הכואבים...

עד שהפירסר הכניס לי את המחט לשם P: העגיל הזה כאב לי הכי פחות מכל העגילים שעשיתי (אפילו פחות מהליקסים). יומטוב :)

The Dew

New member
מזל טוב!:) ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo77.gif

לדעתי הוא יפיפה!

תכלס, הוא ממש ממש כאב לי. עשיתי כל מני קולות משונים (חח) וירדו לי כמה דמעות אבל אני נורא שמחה שעשיתי, אני כל כך אוהבת אותו. באמת, כואב כמה שניות ואח"כ זה נשאר! בקשר לאוזן, לא יודעת... זה ממש תלוי, ואי אפשר להגיד תשובה בלי לראות את האוזן במציאות.

זה יפה כ"כ! ../images/Emo163.gif

כאב? לא ממש. 3 מ-10, וגם זה בלחץ. תבואי רגועה או לפירסר מרגיע

saptenn

New member
תודה לכולם =]

האמת שממש עשיתם לי חשק חח ונראה לי שאני אלך על זה.. השאלה היא רק מתי יש לי עוד שבועיים מחנה אימונים (אני משחקת טניס) שבו מן הסתם אני אצטרך לעשות המון ספורט, ים וכאלו... אני מניחה שזה לא הכי טוב לפירס שהרגע נעשה, נכון? ובכלל, בזמן תקופת ההחלמה שלו (שהבנתי שהיא בין 3 ל-9 חודשים.. תקנו אותי אם אני טועה, הרבה זמן חח) אפשר להיכנס לבריכה, ים וזה? ומה עוד עדיף לא לעשות? חח סורי שאני חופרת לא מבינה בזה יותר מדי P: שוב תודה :)

אי אפשר להיכנס לים וכו'. :) ../images/Emo163.gif

הייתי ממליצה לך לדחות פירסים סחוסיים לחורף.

למעלה