טמקא: איומים על מפעילי נעים בסופ"ש

Ccyclist

Well-known member

מופיע גם בפייסבוק של מיטל להבי, מחזיקת תיק התחבורה בעיריית תל אביב.

קבצים מצורפים

• Screenshot_20240524-140544_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20240524-140544_Samsung Internet.jpg
    KB 608.6 · צפיות: 14

DanBus43Maalit72

Active member

האיומים על הנהגים וחברות הקבלן שמפעילות את נעים בסופש זה טרור דתי לכל דבר

Ccyclist

Well-known member

עידכון:

אחרי שיחה טובה בפרטי אחרי מחיקת פוסטים של גולש אחר החלטתי למחוק את הפוסטים שלי שכוללים את הפוסטים המחוקים שלו.

דעותי על הנושא שבמחלוקת ידועות ואני אפילו מעלה שירשור העוסק בנושא.

אני מכבד את החלטתו של הגולש להמנע מוויכוח פומבי על גבי הפורום.

Ccyclist

Well-known member
זה בסה"כ רפורמה בתחבורה הציבורית ואכיפת החוק על ידי האזרחים המודאגים.
[ציניות למי שלא הבין[

רפורמת צדק כנופייתי.

וברצינות - יתכן שזה קשור יותר לעבריינים שעשו בעיות לנהגי מוניות השירות בתחנה המרכזית בתל אביב בתחילת 2023. לפי התגובות בכתבה על מוניות השירות - נהגים רבים יצאו מהתחום בגלל כניסת העבריינים. יתכן שאותם העבריינים חושבים שקווי נעים בסופ"ש "גונבים" להם נוסעים ולכן פתאום יש איומים כאלו בשיטה שמעולם לא שמעתי עליה בהקשר של דתיים - חילונים.

רפורמת צדק כנופייתי.

וברצינות - יתכן שזה קשור יותר לעבריינים שעשו בעיות לנהגי מוניות השירות בתחנה המרכזית בתל אביב בתחילת 2023. לפי התגובות בכתבה על מוניות השירות - נהגים רבים יצאו מהתחום בגלל כניסת העבריינים. יתכן שאותם העבריינים חושבים שקווי נעים בסופ"ש "גונבים" להם נוסעים ולכן פתאום יש איומים כאלו בשיטה שמעולם לא שמעתי עליה בהקשר של דתיים - חילונים.
שמעתי על שיטות כאלה. אפילו בתוך חיכוכים פנים-חרדיים. טלפונים לאיום על מפרסם כי פרסם בעיתון חרדי א ולא בעיתון חרדי ב.

"תעשה אצלנו שבת" בגבולות האפשר: התארחות, נוכחות באזורי הבילוי, אי עבירה על הכללים המקובלים עליך, התרשמות מהמצב.

אם תטוס לקהילה חרדית בעיר גדולה בחו"ל "תעשה אצלנו ראשון" תוך נסיעה בתח"צ ביום שבו בין 5% מהאוכלוסייה (בריטניה, צרפת) ל 30% (ארה"ב) הולכים ונוסעים לכנסייה. במקביל תתרשם גם מהשוני בנתוני האוכלוסייה שלא נוהגת ומעמדה. כשיש תח"צ 7 ימים בשבוע, כולל תח"צ בינעירונית, אין הכרח ברכב. אם תעלה היום על רכבת מלונדון לברייטון וחזרה - היא תהיה מלאה בנוסעים מהעיר הגדולה לחוף הקרוב אליה.

אחר כך תחשוב אם כמתכנן תחבורה שתפקידו לפעול למען הציבור כולו עמדתך צריכה להתגמש לכדי קבלת צרכיהם של ציבורים אחרים.

עבורי עמדתך היא כמו שיהיה במשרד לשירותי דת אדם בצוות תיכנון שמתנגד לפתיחת בתי כנסת בשבת. אפשר הרי להשתמש באותם טיעונים כאילו סוציאליים המשמשים נגד אספקת שירות נחוץ לציבור אחד כדי לנמק מניעת שירות מציבור אחר. המדינה הרי מממנת עבודת רבנים בשבת.
אני מעדיף לשוחח בפרטי

אני נגד לאיים על עיתונאים וכל בן אדם אחר לא משנה מה, אבל לא בעד תחבורה ציבורית בשבת אומר את זה בתור חרדי
הדבר דומה לטבעוני שידרוש לאסור השאלת תפילין במרחב הציבורי למבוגרים המעוניינים להשתמש בהם, כי עשוי מבעל חיים.
או אם אותו נודניק דורש שהמדינה לא תספק בשר לחיילים, שוטרים , בבתי חולים ולעובדי מדינה מאותה סיבה.
אל תשתמש בעצמך, אבל אל תאסור על הזולת.

למעלה