טיק טאק טיק טאק טיק טאק

עובבי

New member
טיק טאק טיק טאק טיק טאק

טיק טאק טיק טאק טיק טאק טיק טאק טיק טאק טיק טאק לחץ דם: 180/90 פה: יבש כמו קדם האירוויזיון דופק: ברוך מרזל לפני הפגנה טיק טאק טיק טאק טיק טאק טיק טאק טיק טאק טיק טאק בברכה, עומר. נ.ב. גיברת, לא מצליח לקרוא מסרים בגלל בעיה טכנית.

n oy

New member
טיק טאק טיק טאק דופק שעון בן חייל.

טיק טאק טיק טאק ביום וגם בליל. ר' עומר מה שלומך? איך מטקטק?(מתקתק) אצלי השניים מטקטקות מרוב קור. אתה מודד את הלחץ דם במכשיר של סבא?

עובבי

New member
מכבי עולה עולה

מכבי עולה עולה עומר עומר עולה עולה לה לה

עובבי

New member
אור גזזזזמהההההההה

אורגזמה אורגמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה מכביייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייישאראסססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססאורגזמה אורגמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמהאורגזמה אורגמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמהאורגזמה אורגמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמהאורגזמה אורגמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמהאורגזמה אורגמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמהאורגזמה אורגמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמהאורגזמה אורגמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמהאורגזמה אורגמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמהאורגזמה אורגמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמהאורגזמה אורגמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמהאורגזמה אורגמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמהאורגזמה אורגמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמהאורגזמה אורגמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמהאורגזמה אורגמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה אורגזמה

Le Fay

New member
1 מ-9 נסיונות זה פוקסיונר זה?

אופטימיות חולנית. ברור לכולם שאילולא השטויות שלו לא היו צכים את השלשה ההיא, נכון?

Le Fay

New member
הצהובים רדפו אחרי האיטלקים משחק שלם

כדי לנצח בסוף מנקודה. ת'ורנטון ניסה להרוג את שארפ (תהרגי אותי אם מבינה למה הוא היה צריך לקפוץ כוכך גבוה בשביל גמד). פארקר חטף בום בעין. שאראס החליט ללכת על אימון שלשות, אפילו הצליח לקלוע אחת מהן, ואז הצהובים הצליחו להחזיק בכדור עוד שבע שניות בלי לאבד (יש אלוהים). מזל של מכבי שלגלאנדה היה יום רע.

עובבי

New member
תגידי מה את מתלוננת את?

את צריכה לשמוח, הנה אפילו ערוץ אחד טרח לספר שרמה"ש עלתה לאיזה פיינל משו איפשהוא. אני מפתיח שאם יהיה לי ממש משעמם-ובתנאי שטלטאביז לא תשודר באותה שעה-אצפה בפיינל ההוא. בברכה, כששמעתי שערוץ 1 לא ישדר את רמה"ש אמרתי: אוי יו יו, עומר.

Le Fay

New member
על טעם לא מתווכחת

אם אתה דוקא מעדיף את החיה על היפה... נ.ב. מ'תה אומר, אולי קודם נראה את הצהובים מגיעים לפיינל פור?

uri80

New member
ואו-3 יצורים רושמים הודעה בדיוק

באותו הזמן. כנראה זה מוכיח שיש אלוהים

admor

New member
יש אלוהים

אפילו אני קפצתי כששראס הכניס את השלשה

hafraapsichotit

New member
3

יצורים כחולים קטנטנים, קראו להם דרדסים!!! אהה... אני אתפוס אותך, אני אתפוס את כולכם, אתם לא תתחמקו היהיהיהיהיהיהי היער עדיין קיים, ואם תקשיבו היטב עדיין תוכלו לשמוע את קולו של גרגמל ואם תהיו טובים, אולי תצליחו לראות את הדרדסים...(היום בטיש)

הא הנה עוד מכור!

אח שלי הקליט לי את כל הפרקים שלהם, הייתי רואה אותם מלא בטור ילדה קטנה...

למעלה